2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kızlar bebişleriniz uyurken cok hareket edip mırıldanıyo mu? Benim yavrum sürekli ellerini çıkarma derdinde kundakta tutamıyorum eller illa dışarda olacak. Sürekli elini kolunu sallamaktan derin uyumuyo bence ya habire mır mır sesler kıpırdanmalar vs ve ben her sesine kıpırtısına uyanıyorum bunu nasıl çözdünüz uyurken nasıl yatırıyorsunuz? Kundak mı yapıyorsunuz ya da ben ne yapabilirim bu hareketlerini azaltsın uyusun diye

Kızlar bebişleriniz uyurken cok hareket edip mırıldanıyo mu? Benim yavrum sürekli ellerini çıkarma derdinde kundakta tutamıyorum eller illa dışarda olacak. Sürekli elini kolunu sallamaktan derin uyumuyo bence ya habire mır mır sesler kıpırdanmalar vs ve ben her sesine kıpırtısına uyanıyorum bunu nasıl çözdünüz uyurken nasıl yatırıyorsunuz? Kundak mı yapıyorsunuz ya da ben ne yapabilirim bu hareketlerini azaltsın uyusun diye
Gün icinde gözümün önündeyse yüzüstü yatıyorum. O zaman epeyi uyuyor ama yalnız bırakmıyorum gözüm hep üstünde oluyor. Gece gözünden uyku akıyorsa ama kendini sürekli uyandiriyorsa kundak yapıyorum daha yatağa koyarken uyuyor gibi oluyor. Eğer tam dalma modunda değilse kundaktan çıkmak istiyor, bazen kundağı hiç istemiyor o zaman da kucağımda uyutuyorum yavaşça yerine bırakıp yatağı sallayıp pis pisliyorum

Karnı tok altı temiz ama uyutamıyoruz bi türlü. Kakasız 4.günümüz sizce o yüzden mi uyumuyor? Doktor 1 haftaya kadar normal kaka yapmaması dedi ama

Karnı tok altı temiz ama uyutamıyoruz bi türlü. Kakasız 4.günümüz sizce o yüzden mi uyumuyor? Doktor 1 haftaya kadar normal kaka yapmaması dedi ama
Gobek deliğine değmeyecek şekilde alt kısmı zeytinyağla ovar misin bu işlemden sonra anusune de ıslak pamukla sildiğin zaman kaka yapıyor bizimki
Islak pamukla anusu silince kaka yapması refleksmis doktor öyle söylemişti çünkü ben hep 2 bez harciyorum ne zaman silsem kaka yapıyor demiştim oyl4 dedi elinin hızlı olması lazım yoksa refleksten yapar dedi

Dimi ben de anlamıyorum dolapta da et var eşim et almış yemek konusunda rahat etsin diye. Arkaya arkaya köfte et vs yemisiz öyle yenmezmis. İyi de oğlun niye aldı o eti yani saçma sapan hareketler
40 ta çıktı senin ne zaman gidecek bu kadın 🤔
Ben aldım Dr'a da sordum yenidoğan aparatı var kullanabilirsiniz dedi ama henüz kullanmaya başlamadım biraz daha ele avuca gelsin istedim
seninkinin marka ne canım? Bana da lazım. Birileri gelsin de dışarı çıkarsın bizi diye bekliyorum. En azından bi kanguru alırsam bebeği ona kızımı bisikletine koyarım yakın mesafeleri gezerim park filan diye düşündüm

Benimkini anlatmışsın 😂 kundak yapınca uyuyamıyor o kollar eller illa çıkacak ıh ıh tıs tıs bildiğin savaşıyor eller çıkınca rahat. Bacakları sarıyodum onu da bıraktım rahatta takılıyor artık kundak filan yapmıyorum

Dün bulunduğumuz yere 1bucuk saat mesafeye gezmeye gittik yolda full uyudu pusette full uyudu yürürken araba sallıyor ya taşlardan beşik gibi geliyor. Tüm gazını da çıkardı tabi. Eve dönüşte de full uyudu. Eve geldik uyandı epey uğraştık ama yine huzurlu uyudu gazsız. En azından 3 e kadar🤣 bebişi uyumayanlar kendinizi sokağa atın araba da veya bebek arabasında hiç farketmez güzel gaz çıkıyor

Gobek deliğine değmeyecek şekilde alt kısmı zeytinyağla ovar misin bu işlemden sonra anusune de ıslak pamukla sildiğin zaman kaka yapıyor bizimki
Islak pamukla anusu silince kaka yapması refleksmis doktor öyle söylemişti çünkü ben hep 2 bez harciyorum ne zaman silsem kaka yapıyor demiştim oyl4 dedi elinin hızlı olması lazım yoksa refleksten yapar dedi
Deneyeyim canım teşekkür ederim♥️ kiraz çekirdekli kemer taktım bi de maflor damla diye bi probiyotik aldı eşim tüm tuşlara basıyoruz🥹

Dün bulunduğumuz yere 1bucuk saat mesafeye gezmeye gittik yolda full uyudu pusette full uyudu yürürken araba sallıyor ya taşlardan beşik gibi geliyor. Tüm gazını da çıkardı tabi. Eve dönüşte de full uyudu. Eve geldik uyandı epey uğraştık ama yine huzurlu uyudu gazsız. En azından 3 e kadar🤣 bebişi uyumayanlar kendinizi sokağa atın araba da veya bebek arabasında hiç farketmez güzel gaz çıkıyor
Kesinlikle katılıyorum hastaneye gidiyoruz 2 saat orda geçiriyoruz tekrar eve geliyoruz hala uyuyo oluyo 😂

X