Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Kızlar mide bulantısı yaşayan var mı bende şuan belirtiler yok gibi 🤣 dün böyle bi reflü gibi oldum o kadar neler yaşıyorsunuz anlatın . Bulantısı olanlar kaçınvı haftada başladı yazın
Ben 5. Haftadayım hiç bulantım yok baş ağrım çok oluyo bide dün gece şişkinlikten karın ağrısından uyuyamadım (progestandan da olabilir ) sürekli olarak göğüs hassasiyeti ağrısı var sadece

Kızlar mide bulantısı yaşayan var mı bende şuan belirtiler yok gibi 🤣 dün böyle bi reflü gibi oldum o kadar neler yaşıyorsunuz anlatın . Bulantısı olanlar kaçınvı haftada başladı yazın
İlk gebeliğimde 7. haftada başlamıştı. Şu anda bir belirtim yok ama çok halsizim. Gebeliktenmi bilmiyorum

Dün gittim doktora iğne yaptı bide progestan dedi verdi kullanıyordum öyle yoğun değil ama korkuyorum yoğunlaşacak diye bebeğimi kaybetmek istemiyorum Allahım sen bize yardım et
Benim de çarşamba günü kanamam olmuştu , iğne yaptılar dediğin gibi. Hemen kesilmeyebilir 3-4 gün sürebilir korkma demişlerdi. Seninki de öyle olmuştur bence. Panik olma. Allah korusun bebeklerimizi 🙏🏻

Merhaba kizlar beni de araniza alin 🙂
Dun 29 beta ile hamile oldugumu ogrendim. Umarim saglikli ilerler. Dogum 29 Ocak olarak gozukuyor.

Yarin ikinci beta icin kan verecegim ve Ayin 30'unda doktor randevum var.

Betanin dusuk olmasi biraz endiselendiriyor.
Dun beklenen adet tarihimdi. Iliski ile adet tarihi arasinda 12 gün var belki gec dollenmedir diyerek kendimi teselli ediyorum. Bir onceki bebegimi ogrendigimde 5 gun gecikmem vardi ve beta yanlis hatirlamiyorsam 1600 lerdeydi ona kiyasla dusuk geldi şuanki.

Kaçıncı çocuk:2
Sat: 24 Nisan
Kese görünme tarihi: -
Kalp atışı duyulma tarihi: -
Varsa cinsiyet tahmininiz: Keşke kız olsa 🤣
Beklenen doğum tarihi: 29.01.2025
Yaşadığınız şehir : Lüksemburg
Hoş geldinnn , ekledim seni tablomuza 🤩🤩🤩 geç döllenme olabilir dediğin gibi. Beta değerinden çok artış önemli diyor doktorlar inşallah artışların çok güzel olur 🌸
Merhaba kızlar ben 2024 Ocak annelerindenim.Gecen sene aynı telaşları bizler de yaşıyorduk.🤗 Zaman çok hızlı geçiyor şimdi bebeğim yanımda çok şükür.🥰 Sizler de bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Yaaa zaman şu an hiç geçmiyor sanki 😅 çok teşekkürler güzel dilekleriniz için 🙏🏻 Allah bebişinize sağlıklı , huzurlu , mutlu , anneli babalı bir ömür nasip etsin 🌸🫶🏻
Ya arkadaşlar bişey sorcam buranın bi aplikasyonu var mı ben web sitesinden giriyorum sürekli mesela yada gerçekten bi grup yapalım whatsaap veya Telegram olsun hepimiz konusabilelim hamişler olarak 🥰
Hayır canım bir aplikasyon yok ancak web sitesinin telefon ekranına kısa yolunu kurabilirsin forum da anlatımı var. Dediğin platformlardan grup kurmak yasak 🚫

Popüler Konu - Kadınlar Kulübü Android ve IOS uygulaması

220de sizce çok yüksek değil mi?ilk hafta için
Hayır canım döllenme zamanına göre değişiyor galiba değer. Birde artış önemli bu 220 yi gördükten 2 gün sonra kan verdin mi bir daha ?
Folik asit hangi marka kullanıyorsunuz kızlar? Doktora gitmedim daha randevu 15 gün sonra
Vinalac kullanıyorum ben. İçinde zencefil de var mide bulantısına da iyi geliyor.
Merhaba arkadaşlar, dün test yaptim ben de pozitif çıktı. 😊 Ocak ayında bir düşük yaşamıştım. O yüzden biraz endişeliyim. Geçen hafta regl olmayi beklerken kahverengi lekelenme oldu. Regle dönmeyince test yapmıştım. Haftaya cuma kontrolumuz var. İnşallah güzel haberler alırız 🙏💙🍀
Hayırlı olsun canım , cuma güzel haberlerini bekliyoruz 😍😍
cinnabon cinnabon canim tablo icin yazmistim ama kanaman olmuştu gozunden kaçti çok fazla mesaj oldugu icin hepsini okuyamiyorum ilk cocukta boş boş yatip kkdan cikmazdim simdi bebekle iş telefonu elime alamiyorum
Yaş 30
2. Çocuk
Sat 17 Nisan
Şehir Ankara başka eklemem gereken bisey var mı
Evet canım gözden kaçmış , kusura bakma 🙈 ekliyorum şimdi 🌸

Ay çok korkuyorum başlamasından 🥺 bende de şuan tek belirti erkenden uyuyorum ve çok su içiyorum 🤭 inşallah bulanmadan kusmadan geçiririz 🌸

Benim 6 da başladı ama 2 gün çok kötü oldum şimdi iyiyim çok şükğr çok hafif bulanıyor gün içinde ağır yemiyorum
Annenin hamileliğine benzermiş genelde hamilelik ve bulantı durumu benim annemin rahat geçmiş inş benimde öyle olur
Umarım sizinde bulantısız geçe

Benim 6 da başladı ama 2 gün çok kötü oldum şimdi iyiyim çok şükğr çok hafif bulanıyor gün içinde ağır yemiyorum
Annenin hamileliğine benzermiş genelde hamilelik ve bulantı durumu benim annemin rahat geçmiş inş benimde öyle olur
Umarım sizinde bulantısız geçe
Ay ilk hamileliğimde hastanede yattım hep kusmadan 🥺 ne annem ne ablam kusmadan doğurmuş çocuklarını ama bende neden oldu bilmiyorum. İkinci gebeliğim inşallah ilkinde yaşadıklarımı yaşamam 🥺

Ay ilk hamileliğimde hastanede yattım hep kusmadan 🥺 ne annem ne ablam kusmadan doğurmuş çocuklarını ama bende neden oldu bilmiyorum. İkinci gebeliğim inşallah ilkinde yaşadıklarımı yaşamam 🥺
Ay umarim yaşamazsin canim ablamda oyleydi bende ilk 5 ay süründüm resmen simdi cocukluyuz korkuyorum bende napcam diye

Merhaba kızlar günaydın nasılsınız nasıl gidiyor ?
Yapılan testlerim için yorum yapabilecek olan var mıdır?
Cmv ıgg pozitif çıkmış ıgm olanı negatif. Igm negatif olunca bir sorun olmuyormuş sanırım öyle okudum ama doktora haftaya gideceğim. Bu şekilde sonucu çıkan doktora gidip bilgi alan var mıdır?

1716533399440.png
1716533427870.png
1716533443591.png
1716533476248.png
1716533492520.png

Benimde bir haftadır midem bulanıyor, iki gündür de hersey kokuyor😒 ilk hamileliğimde hiç birsey olmamıştı. Şimdi prilam içmezsem çok kötü geçiyor günüm.

Kızlar dua edin bana lütfen dünden beri kanamam kesilmişti kahverengi akıntı şeklinde devam etti şimdi lavaboya gittim yine kanama başlamış ne yapayom bilmiyorum lütfen akıl verin
Korkma canım.bana Dr 3gun arayla iğne yazdı.hatta 2.si bugün olmam gerek .
Folik asit hangi marka kullanıyorsunuz kızlar? Doktora gitmedim daha randevu 15 gün sonra
Regenisis Max kullanıyorum.oglumda da kullanmıştım.icerigi güzel.
Merhaba arkadaşlar, dün test yaptim ben de pozitif çıktı. 😊 Ocak ayında bir düşük yaşamıştım. O yüzden biraz endişeliyim. Geçen hafta regl olmayi beklerken kahverengi lekelenme oldu. Regle dönmeyince test yapmıştım. Haftaya cuma kontrolumuz var. İnşallah güzel haberler alırız 🙏💙🍀
Hayırlı olsun kuzum.🥰
Merhaba benim de eylül ayında bir düşüğüm var kalp atışı duyamamıştım şimdi ultrasona göre 6+3 deyim kalp atışını 5+6 da duydum🌺İnşallah sağlıcakla gelsin bebeklerimiz🙏🏻🙏🏻
Hayırlı olsun kuzum🥰bnm de Ekim'de kurtajim var çok çok aşırı kanamadan dolayı kese gelişmedi.
Abowww sorma gece 2gecedir 1kere prilam atıyordum gün boyu biraz sakindi bulantı.ama akşam yemekten sonra mahvolmaya başladım çok aşırı çıkarıyorum karın kemiklerim falan aciyor çıkarırken.5haftalik başladı.oglumda 8de başladı 10 da bitmişti.
İlk bebeğin cinsiyeti ne cnm kız mı .bnm oğlumda 8 ile 10 haftalar arası sürdü ve 4 5 kilo vermiştim .bunda erken başladı acaba kizmi diom 🤗
Çalişan hanimlar biz ne kadar doğum parasi alcaz 🤣
Valla bu sene 30 40 gibi bsy konusuyorlardi doğum ocakta olacağı için asgari ücrete gelen zamla alakalı .50 falan olur belki.ama tabi hangi ücretle çalıştığına bağlı.asgari ucretli çalışan biri daha az alıyor sanırım.oda yine 30bin gibi bsy olması gerek.
Benimde bir haftadır midem bulanıyor, iki gündür de hersey kokuyor😒 ilk hamileliğimde hiç birsey olmamıştı. Şimdi prilam içmezsem çok kötü geçiyor günüm.
Prilam kaç tane alıyorsun kuzum bide hangi saatte.ben bı tane aliyordum Dr bana iki al demişti korktum bebeğe bsy olur diye..bi alıyordum ama dün gece iki tane aldim çünkü iki aksamdir çok fena çıkarıyorum.ilk bebeğin cinsiyeti ne.cinsiyetle alakalı olabilir mi acaba

Son düzenleme:
Korkma canım.bana Dr 3gun arayla iğne yazdı.hatta 2.si bugün olmam gerek .

Regenisis Max kullanıyorum.oglumda da kullanmıştım.icerigi güzel.

Hayırlı olsun kuzum.🥰

Hayırlı olsun kuzum🥰bnm de Ekim'de kurtajim var çok çok aşırı kanamadan dolayı kese gelişmedi.

Abowww sorma gece 2gecedir 1kere prilam atıyordum gün boyu biraz sakindi bulantı.ama akşam yemekten sonra mahvolmaya başladım çok aşırı çıkarıyorum karın kemiklerim falan aciyor çıkarırken.5haftalik başladı.oglumda 8de başladı 10 da bitmişti.

İlk bebeğin cinsiyeti ne cnm kız mı .bnm oğlumda 8 ile 10 haftalar arası sürdü ve 4 5 kilo vermiştim .bunda erken başladı acaba kizmi diom 🤗

Valla bu sene 30 40 gibi bsy konusuyorlardi doğum ocakta olacağı için asgari ücrete gelen zamla alakalı .50 falan olur belki.ama tabi hangi ücretle çalıştığına bağlı.asgari ucretli çalışan biri daha az alıyor sanırım.oda yine 30bin gibi bsy olması gerek.

Prilam kaç tane alıyorsun kuzum bide hangi saatte.ben bı tane aliyordum Dr bana iki al demişti korktum bebeğe bsy olur diye..bi alıyordum ama dün gece iki tane aldim çünkü iki aksamdir çok fena çıkarıyorum.ilk bebeğin cinsiyeti ne.cinsiyetle alakalı olabilir mi acaba
Evet ilk gebeliğim kızdı canım çok kustum 6. Aya kadar. Hatta enabızdan baktım 533 betayla kusmaya başlamışım. Bunda salı günü 650 betayla öğrendim henüz bulantı kusma yaşamadım inşallah olmaz 🥰

Evet ilk gebeliğim kızdı canım çok kustum 6. Aya kadar. Hatta enabızdan baktım 533 betayla kusmaya başlamışım. Bunda salı günü 650 betayla öğrendim henüz bulantı kusma yaşamadım inşallah olmaz 🥰
Erkek olabilir belki bu gebelik..ben oğlumda 8ile 10haftalari arası kustum bulantım oldu okadar.demk kizlar da baya oluyor.bu gebelikte benim 5.haftada başladı.

Asgari ücret ile gösteriliyorsa 50bin gibi bir para alınacak. Ekstra başka şeylerde var sanırım ama onları tam bilmiyorum 😅
Evet rapor bittikten sonra yarım çalışma ödeneği falan da oluyormus.kardesim almıştı.ilk bebeği olduğu için 2ay aldı.ikinci gebelikte 4 aymis.yani işyerinde yarım gün çalışıp izinli sayiliyorsun yada haftanın yarısını çalışıp yarısını izinli oluyorsun.yarisini devlet yarısını işveren karsiliyor .hem SGK hem de maaşını.yani hangi ücretle çalışıyorsanız artik.rapor bittikten sonra 30gin içinde iskura gidip başvuru yapmanız gerek.

X