Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    10
Kızlar 2 gün arayla beta takibi yaptım sonucu ekliyorum. Cumartesi gününe kadın doğuma randevu almayı düşünüyorum erken mi olur sizce

Eklentiler

• IMG_8633.png
    IMG_8633.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar 2 gün arayla beta takibi yaptım sonucu ekliyorum. Cumartesi gününe kadın doğuma randevu almayı düşünüyorum erken mi olur sizce
Ben de bu değerlerde gittim geçen hafta, belirli belirsiz görmüştü keseyi. Yine de bi muayene olmakta fayda var tabi. Alttan görebiliyor anca ama şaşırma öyle yapacağım derse :) Bugün tekrar gittim işte 1 hafta oldu yaklaşık, bugün kese belliydi artık. 2 hafta sonra tekrar gideceğim kalp atışı vs için.

Ben de bu değerlerde gittim geçen hafta, belirli belirsiz görmüştü keseyi. Yine de bi muayene olmakta fayda var tabi. Alttan görebiliyor anca ama şaşırma öyle yapacağım derse :) Bugün tekrar gittim işte 1 hafta oldu yaklaşık, bugün kese belliydi artık. 2 hafta sonra tekrar gideceğim kalp atışı vs için.
Merhaba regliniz kaç gün geçince görüldü.Sağlıcakla gelsin bebişiniz 🌺

Merhaba regliniz kaç gün geçince görüldü.Sağlıcakla gelsin bebişiniz 🌺
Amin hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi 🥰
Reglim iki gün geçince kaset test yaptım pozitifti, o gün kan verdim 880di beta. Ertesi gün de doktora gittim, kese belirli belirsiz gözüküyor diye o zaman dedi.

Bana doktor betahcg 1500 u geçsin öyle gel dedi keseyi görmek için. 2250 yi görünce ertesi gün doktora gittim . Buna rağmen karından görünmedi vajinal ultrason ile göründü kese. Bilginiz olsun.

Bana doktor betahcg 1500 u geçsin öyle gel dedi keseyi görmek için. 2250 yi görünce ertesi gün doktora gittim . Buna rağmen karından görünmedi vajinal ultrason ile göründü kese. Bilginiz olsun.
Benim daha önceki gebeliğimde beta 900 ken kese görünmüştü , arkadaşın betası cumartesiye kadar 1600 ü geçer , ben o yüzden görüleceğini düşünüyorum ama belki kişiye göre değişiyordur 🤷🏼‍♀️

900dü benim kese görünmemişti 6 gün sonra buğün baktırdım 8000lerde çıktı bugün gitsem kese görünür değil mi 😇

Benim daha önceki gebeliğimde beta 900 ken kese görünmüştü , arkadaşın betası cumartesiye kadar 1600 ü geçer , ben o yüzden görüleceğini düşünüyorum ama belki kişiye göre değişiyordur 🤷🏼‍♀️
Tabiki haklısınız kişiye göre değişir. Ben de erken gidip görmezse moral bozukluğu olmaması için söyledim. Sonra daha tedirgin oluyor insan ne yazikki. Gerçi kese de görünse kalp atışı bekleme heyecan ve gerginliği başlıyor süreç boyunca diken üstündeyiz.

Bir de bazen çok açık pembe bazen kahverengi akıntım var az az normal mi sizce yaşayan oldu miu

Adete 4 gün kala silik çizgiyle başladım tekrarladım koyulaşmaya başladı cumartesi adet olmam lazımdı olmadım testi tekrarladım baya koyulaştı ilk ve son testin görselleri de ekledim
Hayırlı olsun. Şu kopkyu çizgiyi görebilmek için reglimin gecikmesini bekliyorum . Dua edin bana da :)

Bir de bazen çok açık pembe bazen kahverengi akıntım var az az normal mi sizce yaşayan oldu miu
5 embriyo transferi yaşayan biri olarak söylüyorum panik yapacak bir durum değil evham yapmayın sakin olun. Yerleşme kanaması olması muhtemeldir. Doktorlar da yoğun veya kırmızı renk kanamada doktora başvurun diyor.

birden hareket edince kasıklarım çok batıyor ve göğüs uçlarımda ağrı var ara sırada bel ağrısı oluyor belirti olarak tek bunlar var ama bende PCOS var ilaç kullanıyorum, bat 10 mayıs inşallah 🙏 vardır, bende burda olurum güzel haberler ile ..

birden hareket edince kasıklarım çok batıyor ve göğüs uçlarımda ağrı var ara sırada bel ağrısı oluyor belirti olarak tek bunlar var ama bende PCOS var ilaç kullanıyorum, bat 10 mayıs inşallah 🙏 vardır, bende burda olurum güzel haberler ile ..
İnşallah sen de aramıza katıtılırsın canım sağlıkla 🥰🤲🏻

X