Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    10
Bana doktor betahcg 1500 u geçsin öyle gel dedi keseyi görmek için. 2250 yi görünce ertesi gün doktora gittim . Buna rağmen karından görünmedi vajinal ultrason ile göründü kese. Bilginiz olsun.
Teşekkür ederim cumartesiye kadar 1500 ü geçer diye düşünüyorum ama bakalım hayırlısı

Bana doktor betahcg 1500 u geçsin öyle gel dedi keseyi görmek için. 2250 yi görünce ertesi gün doktora gittim . Buna rağmen karından görünmedi vajinal ultrason ile göründü kese. Bilginiz olsun.
Vajinal ultrason dan ben biraz korkuyorum herhangi bir zarar olmaz herde değil olsa doktor yapmaz zaten sanırım ☺️

Belirtileriniz neydi acaba ? Yumurtlamadan itibaren kendinizde gördüğünüz değişimler neydi
Ben yumurtlama takibi yapmadım ama adet takvimine göre beklenen yumurtlamadan bir gün önce pembe lekelenmem oldu o gün olduğunu tahmin ediyorum sadece son zamanlarda gece tuvalete fazla çıkıyorum gaz sıkıntısı yaşıyorum bir de birkaç kere adet olacakmışım gibi anlık sancı oldu ama sürmedi hemen geçti bir de bu ara tansiyonum düştü birkaç kere ilgisi var mıdır bilmiyorum

Vajinal ultrason dan ben biraz korkuyorum herhangi bir zarar olmaz herde değil olsa doktor yapmaz zaten sanırım ☺️
Daha dün oldum vajinal ultrasonu bir sıkıntı olmadı. Genel olarak tedirgin olmakta haklısınız tabiki ama sorun olmuyor içiniz rahat olsun 👍 zaten ilerleyen zamanlarda direkt karından görünür alt tarafla uğraşmaya gerek kalmaz 🙂

Daha dün oldum vajinal ultrasonu bir sıkıntı olmadı. Genel olarak tedirgin olmakta haklısınız tabiki ama sorun olmuyor içiniz rahat olsun 👍 zaten ilerleyen zamanlarda direkt karından görünür alt tarafla uğraşmaya gerek kalmaz 🙂
Cok teşekkür ederim ilk gebelik olduğu için biraz tedirginim ama rahatladim☺️

Merhabalar benim de cuma günü beta hcg değerim 594,98 di kan vermedim henüz daha cumartesi günü doktor randevum var keseyi görebilir dimi 2 günde bir artıyorsa değer sat günü 2 Nisan

24 Nisan transfer tarihim 6 Mayıs beta hcg 613 cuma gününe randevu aldım 4+4 oluyorum kese görünür mü ?? 8 Nisan adet tarihim çok mu erken doktor için ? Merak ediyorum 😔

24 Nisan transfer tarihim 6 Mayıs beta hcg 613 cuma gününe randevu aldım 4+4 oluyorum kese görünür mü ?? 8 Nisan adet tarihim çok mu erken doktor için ? Merak ediyorum 😔
ben yazılanları anlamadım açıkçası 🥹😂

Bende dün vermiştim betam 760 çıktı yarın bidaha verecegim artışa bakmak için bende merak ediyorum kese yi nezaman görürüm☺️☺️

X