Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    9
ben daha söylemedim askim randevuyu bekliyorum, duyalım öyle söyleyelim dedim eşimle, allah korusun olumsuzluk olursa bir de onlar üzülmesin diye düşündük
Biz de böyle düsünüyoruz canım ama kötü bir sey olsa da bilmeye hakları varmıs gibi sonucta allah korusun kötü bisey olsa destek olurlar ama kötü düsünmemek lazım♥️

Benim de kafam karısık valla keseden sonra söylesek mi diyorum artık
Benim de kafam karısık valla keseden sonra söylesek mi diyorum artık
en iyisini siz bilirsiniz kuzum, kimseye söylemeden daha iyi atlatırız biz diye düşündük çünkü kimseye ah vah demeden. allah korusun tabii inşallah sağlıklı huzurlu bebişlerimizi alırız kucağımıza

Tabloda olmayan arkadaşlarım bilgilerinizi verirseniz sizi de ekleyelim tabloya. Tablo da olup kese/ kalp atışı görmüş arkadaşlarım eğer bilgileriniz tabloda eksikse bana söylerseniz eksikleri tamamlayalım 🌸

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü :
Kalp atışı :
Varsa Cinsiyet tahmini:
K kiboshanim canım yukarıdaki bilgileri verirsen ekleyeyim seni tabloya ☺️

Kuzum sen bilirsin Allah korusun hepimizin bebeğini ama kötü bişey olsa bile yanımızda olucak olan anne babalarımız benim düşüncem bu yönde
Evet canım doğru söylüyorsun gerçi ben annemi 8 yıl önce kaybettim babamla da görüşmüyorum ama teyzem ve eniştem var eşimin ailesi var onlara söylemek istiyor insan galiba keseden sonra söyleyeceğiz biz de 🫠 Sağlıkla kucağımıza alalım insallah♥️

kızlar kalp atışını ne zaman duyarız tahmini

Evet canım doğru söylüyorsun gerçi ben annemi 8 yıl önce kaybettim babamla da görüşmüyorum ama teyzem ve eniştem var eşimin ailesi var onlara söylemek istiyor insan galiba keseden sonra söyleyeceğiz biz de 🫠 Sağlıkla kucağımıza alalım insallah♥️
Biz de keseyi bekleyelim diye düşünmüştük ama sonra dayanamadık söyledik 😂

Başın sağolsun kuzum tabiki eşlerimizin varlığı da çok önemli ama bi yerde yakınlarımızda olmalı destek olması açısında

Başın sağolsun canım bende annemi kaybettim bitek babam var üç günluk dünya nolur nolmaz diye söyledim eşimin ailesinede söyledik

X