Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Kızlar selam bugün kese icin geldim tam 5 haftalığız şu an ama karından gözükmedi. Dr beta istedi duruma göre vajinal bakacağım dedii sonuc 3334 çıktı ama doktor acil doğuma gittiği icin bekliyorum bu dğerle karından gözükmemesi normal mi

ne güzel bak küçülüyor, uzun yürüyüşler yapıyorsam yapma ingilizce makaleler öyle diyor hep günlük ev işlerine başka aktivite eklememeli diyor markete gidip o poşetleri elinizde taşımamak gibi arabayla gidilir en kötü ya da eş gider alır en azından iki hafta ve üç hafta arasında sonrasında vücut öyle mükemmel bir mekanizma ki onu emer o süreçte de bebeğin kesesinin etrafındaki kalkan bebeği her şeyden korur diyor. içinizi ferah tutun allah’ın izniyle
Çok teşekkür ederim. 😊

Kızlar selam bugün kese icin geldim tam 5 haftalığız şu an ama karından gözükmedi. Dr beta istedi duruma göre vajinal bakacağım dedii sonuc 3334 çıktı ama doktor acil doğuma gittiği icin bekliyorum bu dğerle karından gözükmemesi normal mi
Benim daha yüksek iken karından gözükmedi. Doktor beta istemeden vajinal baktı, gözüktü. 5+1 idi o zaman. Normal yani.

Vajinal ultrasonda görünür insallah canım umarım güzel geçer muayenen ama bende dün aynı şeyleri yaşadım dr la görüştükten sonra haber verirmisin güzel haberlerini bekliyorum

Normal Değil 😕

Selamlarrr kızlar, dün tahlil yaptırdım betahcg 499,99 çıktı yani iki kat olmuş oldu 🤭 doktorum şuan için 400 mg şok folik asit kullanabilirsin dedi.
Çarşamba günü keseyi görmek için çağırdı bakalım neler olcak ☺️☺️☺️ kalp atışını duyana kadar doğum paketi almayı düşünmüyorum, hastaneleri belirleyip öyle doktor araştıracağım. Mide bulantısı vs yaşamıyorum ama çok çabuk yoruluyorum bir anda şekerim düşüyor gibi oluyorum

NormallDeğil 😕
vajinadan bakınca gözükmezse normal değildir bekle bakalım inş gözükür 🙏🏻

İnsallah 🙏 cok korkuyorum insallah gözükür
Hiçbir şey olmaz merak etmeyin, gayet de normal. Karından hep zor görüyorlar ilk zamanlarda. 4 haftalıkken gittim ilk ben, vajinal bile belirli belirsiz görmüştü keseyi. Geçen gittiğimde 5+6 falanken yine vajinal baktı, kesenin içinde minicik bebiş bile gözüktü. İçinizi ferah tutun 🌸

Hiçbir şey olmaz merak etmeyin, gayet de normal. Karından hep zor görüyorlar ilk zamanlarda. 4 haftalıkken gittim ilk ben, vajinal bile belirli belirsiz görmüştü keseyi. Geçen gittiğimde 5+6 falanken yine vajinal baktı, kesenin içinde minicik bebiş bile gözüktü. İçinizi ferah tutun 🌸
Çok teşekkür ederim insallah 🙏 Doktor gelir gelmez gireceğim bakalım♥️

İnsallah 🙏 cok korkuyorum insallah gözükür
Merhaba, insanlara hemen normal değil yazmak ne kadar kolay değil mi? Halbuki güzelce teselli etmek varken umut olmak varken şak diye normal değil yazmak hoş değil. İçinizi ferah tutun. Ben de şuan 5 inci haftadayım, doktorum çarşamba keseyebakalım dedi ama buradaki çoğu kadın beta 5000 lerdeyken keseyi gördüklerini söylüyor. Herkesin gebeliği farklı seyrediyor başkalarının yorumlarına göre kendinizi üzmeyin lütfen. İyi haberlerinizi bekliyorum

Merhaba, insanlara hemen normal değil yazmak ne kadar kolay değil mi? Halbuki güzelce teselli etmek varken umut olmak varken şak diye normal değil yazmak hoş değil. İçinizi ferah tutun. Ben de şuan 5 inci haftadayım, doktorum çarşamba keseyebakalım dedi ama buradaki çoğu kadın beta 5000 lerdeyken keseyi gördüklerini söylüyor. Herkesin gebeliği farklı seyrediyor başkalarının yorumlarına göre kendinizi üzmeyin lütfen. İyi haberlerinizi bekliyorum
Merhaba cok teşekkür ederim gerçekten öyle olumlu bir sey duymaya ihtiyacımız varken neden böyle insanlar inanın bilmiyorum ben de :KK43: Doktordan cıktım vajinal muayneye gerek görmedi artışın güzel 4-5 gün sonra karından gözükür dedi ama başka bir doktora gitmeyi düsünüyorum 4-5 gün sonra cünkü cok ilgili değildi ve her sey olabilir gibi olumsuz konustu o da :KK43:

Merhaba cok teşekkür ederim gerçekten öyle olumlu bir sey duymaya ihtiyacımız varken neden böyle insanlar inanın bilmiyorum ben de :KK43: Doktordan cıktım vajinal muayneye gerek görmedi artışın güzel 4-5 gün sonra karından gözükür dedi ama başka bir doktora gitmeyi düsünüyorum 4-5 gün sonra cünkü cok ilgili değildi ve her sey olabilir gibi olumsuz konustu o da :KK43:
kız tüm doktorlar söyler bunu her şey olabilir ne var ki gebeliğin ilk haftalarını inan dikkate almıyorlar 7. 8. haftaya dikkat kesiliyor herkes çünkü asıl o zaman bebek kalp atışı vs belli olacak, ilk gebelik mi? içini ferah tut canım inşirah oku

kız tüm doktorlar söyler bunu her şey olabilir ne var ki gebeliğin ilk haftalarını inan dikkate almıyorlar 7. 8. haftaya dikkat kesiliyor herkes çünkü asıl o zaman bebek kalp atışı vs belli olacak, ilk gebelik mi? içini ferah tut canım inşirah oku
Evet canım ilk gebelik. Sizden allah razı olsun gerçekten ne güzel destek oldunuz ♥️ çarşamba gününe başka bir doktora randevu aldım hayırlısıyla iyi haberler alırım insallah🙏 okuyacağım canım çok teşekkür ederim♥️

Evet canım ilk gebelik. Sizden allah razı olsun gerçekten ne güzel destek oldunuz ♥️ çarşamba gününe başka bir doktora randevu aldım hayırlısıyla iyi haberler alırım insallah🙏 okuyacağım canım çok teşekkür ederim♥️
Şu anda boşuna telaş ediyorsunuz, ben dün gittim 6+2 haftalıkken kese görüldü ama kalp atışı tam alınamadı, o yüzden acele etme bence 10. Hafta öncesi doktor kontrolüne gidin deniyor genellikle sen daha 5. Haftadasın, merak etme annesi bebişin biraz büyüsün gösterecektir kendini 🥰 bence 7. Haftayı bekle hem kalp atışını da duyarsın 🥰🥰🥰

Herkese merhaba ben gizem 34 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum sat:09.04 salı beta 1187 çıktı bugün doktor kontrolünde kese karından göründü ikinci gebeliğim ilki erkek haziranda 5 yaşına girecek ona hamileyken de burada bi grubumuz vardı hala görüşüyoruz umarım herkesin gebeliği sağlıklı ve güzel geçer

Az önce 3 kese göründü bende. Ama tablo kötü dediler. Riskliymiş çok üzüldüm :KK43:
Stres olmamaya çalış çok zor ama rabbine sığın ona emanet et elini karnına koy ve salavat getir la havle ve la kuvvete illa billahi hüvel azim de ( ben galiba yanlış yazdım ama sen anladın) bol bol Meryem suresini de oku bol bol dua et. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Kalbini ferah tut sen güçlü olursan onlarda güçlü olur 🥰🙏🏻

Korkma canım sakın çok normal bende 6000 olunca kese görünür demişti doktor☺️ bence bir kaç gün sonra karından goeunur sende de

X