2o14`e fit gir, sen de seneyi fit geçir!

Bence aşırı uyku sorunun için dr. git tahlil yaptir bende de birara öyle bir sorun vardı ve kansızlık çıkmıştı
Ayrıca çok istekli olmalısın kendini surekli motive et
netten motivasyon için zayıflayanlarin resimlerine bak gerçekten gaza geliyorsun. :)

Aslinda kendimi motive etmek icin bir cok nedenim var ama olmuyor nedense.
Kansizlik ve demir eksikligi zaten var bende. En iyisi mi devamli göz önünde duran bir resim bulundurayim. Kizlar birbrimize lütfen destek olalim olur mu iyi ki varsiniz:KK19:

Daha konusamadik arkadasimla merakla bekliyorum bende.bnde hizla kilo aliyorum sinirim bozuluyo direk kalcaya yapisiyo.
Tv de bi kac bisey soylemisti kafama yatanlari not ettim.uygulanabilir seyler :KK1:

Gun icinde aciktiginza tarcin +elma tok tutar.
Kahvalti da yogurt + meyve (frambuaz , cilek , tarcin) ,Cavdar ekmegine tost ,Otlu omlet ( maydonoz ve dereotu ) , 2 yumurta ( 1tanesinin sarisi alinmis ) teflonda agir agir pisirilir. Zeytinli salata; 1 koy biberi, 2 adet salatalik , 5 ceri domates, 1 tutam maydonoz , 4 zeytin... ---hergun kahvaltida bunlardan biri yenebilir kizlar :KK1:

Ara icin oneri , 5-6 cilek , 3 kasik yogurt

Ogle,, ton balikli gobek salata
1 kucuk kutu light ton baligi,1/4 gobek , 4 ceri domates, 4 roka 4 dal dereotu, yarim limon suyu

Aksam icin
Keci lorlu ispanak salata
Yarim paket kuzu ispanak
1.5 corba kasigi lor
1 cay kasigi sumak
Yarim portakal ( zari alinmis)
1corba kasigi portakal suyu, limon suyu

Saf protein diyeti,
2 yumurta - 1tanesinin sarisi alinms
Oglen tavuk kofte - 200 gr tavuk kiymasi
Ara mate cayi
Aksam top kofte 120 gr kiyma karabiber kimyon --- 175 derecede pisirilir.

Bu kadar not edebildim ben arada cok kacirdigim da ya oglen ya aksam bunlardan yapmayi dusunuyorum kahvaltilar cok iyi bu aralar hic yumurta yemiyorum ve spor yapiyorum yemem sart otlu omlet yapiyim bugun :KK1: şeyda coskun dan inciler :)

Canımm bilgiler için çook teşekkürler, sağlıklı-faydalı bilgiler edindikçe paylaşalım mutlaka.. (;
Diyet listelerine bir bakıyorum da acıkmaya fırsatım kalmaz benim sanırım.. :-)
Bana günlük bol hareket ve düzenli öğün gerek.. :-)
Modumu buluyorum öyle olunca.. :-)

Selam arkadaslar benıde alır mısınız aranıza:KK16:

Elbette alırız canımm, ölçülerini yazman yeterli.. (;

Attim mesaj bak bakalim dicek misin:KK1:

Bana daaaa! :KK52:
Ben de çok merak ettim.. :KK17:

benide hemen yazın lütfen :) kilo 68:KK43: vermem gereken kilo :10 ama kilo vermek değilde fit olmak istiyorum . bacakları inceltmek ve göbek için video varmı bildiğiniz ?

Canım ölçülerini benim yazdığım gibi bildirirsen listeye ekleyeceğim.. (;
Hoşgeldin bu arada.. :13:

Evet canım detoks etkisi yaptığı için kahvaltıma ekledim ama zaten sadece bu hafta için ondan sonra normal kahvaltı duzenime donucem
bitki çayımı bende onu düşünerek azalttım
off şuan kalçamı da geçtim artık ama şu bacaklarım haftalardır aynı ama pes etmek yok en önemli şey azim gerçektende yani düşünüyorum 1,5 aydır güzel spor yaptım sıkılmadan hemde ve dışarıdan farkedilipte herkesin ne yaptığımı sorması güçlendirdi beni

Ben devamlı yapacaksın sandım.. :KK17:
Herşey kararında iyi.. (;
Mutlaka istediğimiz sonuçlara ulaşacağız canım, bu sefer çok istikrarlıyım ben de..
Kağıda yapacağım tüm hareketleri çizdim, egzersizlik benim işim çünkü.. (;
Deneme-yanılma ile bana faydası olanları buldum, inşAllah bu kez sonuç elde edeceğim.. (;

Aynen öyle önerilerine katılıyorum birde bunlardan sonra evde fitness yaptımmı .. oohhhh gitsin fazlalıklar :-)

http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=EvdeFitness1

Paylaştığın link güzel oldu canım, önceki topiğimizin ilk sayfasında linklerimiz vardı, onları da taşıyacağım buraya, onlardan da faydalabilirsiniz.. (;
Çok etkili linkler var içinde.. (;

Kızlar merhaba dediğim gibi eve gelince ölçümlerimi yaptım. Pazartesiden başlamış olmadım ama bir dahaki pazartesiyi bekleyemezdim başlamak için sorun olmaz umarım :)

Bel : 72
Göbek : 86
Kalça : 96
Üst bacak : 54
Kilo : 54

58den 52lere inmiştim bir ara 2 hafta önce falan kuzenimin nişanında kıpkırmızı üstüme oturan elbisemi giyicem diye :) Nişan geçti gerisi 54e geldim.Bu böyle gitmez dedm sonuç olarak. Hedefim 50 kilo olmak. En şikayetçi olduğum bölge göbeğim. 75lere gelse başka bir şey istemem zaten. Kalçam da büyük ama göbekle kombin oluşturmaları kötü oluyor ya..

Gelelim spor programıma...

Pazartesi : Pilates 2
Çarşamba: Bir yoga merkezine yogaya gidiyorum.
Perşembe: selülitsavar
Cumartesi-Pazar: Sabahları güne birer mile leslie ile başlıyorum. Akşam selülitsavar-pilates 2 -karınsavar istediğim bir tanesi dönüşümlü.

Sabahları kalkınca bir bardak ılık suya bir adet turunç sıkıp içiyorum. Annemler izmirde yaşıyor da geldikçe getiriyolar bana oleleley :)
Ardından tam evde çıkmadan haşlanmış yumurtam. Öğlen yemekhane. Akşamları da sebze yemeği. Dışardan yemek faslını bitiryorum. :KK43:(( Evde yalnızım ya. İki haftadır lahmacun söylüyorum eve devamlı. Biri bana dur desin.

Bakalım bir hedef koydum mu yapıyorum ama sonra çok fena salıyorum işte. Mesela ne güzel yeni yıl demişiz beni hırslandırdı bu şimdi. Yeniyılda eşim de gelicek yurtdışında çalışıyor. İnceliyim sürpriz olsun..

Öncelikle DUR! :KK45: :-)
Güzel güzel sebzeler al ve akşamları mis gibi pişir.. (;
Bu arada elbette sorun olmaz canım.. (;
Hoşgeldin aramıza.. :13:
Listeye tüm ölçüleri yazacağım şimdi.. (;
Yeni sene için ben de çok hırslıyım, bırakmamalıyız kesinlikle canım.. (;
Hem eşin de gelecekmiş, tatlı tatlı giyinirsin, özgüvenin artar.. (;
Fit olmak özgüven aşılıyor insana cidden, bu etkisini asla yadsıyamam ben.. :-)

iyi aksamlar kizlar, dün ve bugün spor yapmadim, biri bana dur desin. Kizlar asiri cok uyuyorum neden olabilir bu? kafami yastiktan kaldiramiyorum. Bundan dolayi yeme düzenim spor hepsi karmakarisik. Kendime spor plani hazirlayacam burada paylasirim. Yarin ve öbürsü gün daha fazla spor yapicam bu yapmadigim iki günün acisini cikartmak icin. Cok hantallastim yilbasina kadar zayiflamaliyim:KK52:

Aslinda kendimi motive etmek icin bir cok nedenim var ama olmuyor nedense.
Kansizlik ve demir eksikligi zaten var bende. En iyisi mi devamli göz önünde duran bir resim bulundurayim. Kizlar birbrimize lütfen destek olalim olur mu iyi ki varsiniz:KK19:

Canım devamlı destek olacağız birbirimize kısmetse, ilk sayfaya spor linkleri de ekleyeceğim, sıkıldıkça oradan değişiklik yaparız.. (;
Hep birlikte spor yapınca daha teşvik edici oluyor.. :-)
Alıştıktan sonra ihmal edince de büyük bir suçluluk hissi oluşuyor.. :-)
Bu arada devamlı uyuma şikayetin kansızlık ve b12 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir, tahlil yaptırmanı öneririm, ihmal etmemelisin.. :KK20:

Son düzenleme:
Selam:KK3:
Buraya yazarsam belki spor yapmamaya utanırım diye düşünüp geldim :KK1:
Ama kalmam için torpil yapmanız lazım bana
Kilomu ve ölçülerimi şimdilik yazmasam olurmu :KK17:
Sadece en çok spor yapan dalında yarışsam mesela:KK76::KK76:

Selam:KK3:
Buraya yazarsam belki spor yapmamaya utanırım diye düşünüp geldim :KK1:
Ama kalmam için torpil yapmanız lazım bana
Kilomu ve ölçülerimi şimdilik yazmasam olurmu :KK17:
Sadece en çok spor yapan dalında yarışsam mesela:KK76::KK76:

Sen ölçülerini de yaz ki listeye alayım, zayıfsan da kiloluysan da sorun değil canım.. :KK53:

Hanımlar liste tamamdır, `-` işareti olan eksik alandaki ölçülerinizi de bildirmenizi rica ediyorum, bir de lütfen yanlışlık var mı diye kontrol ediniz, eğer varsa bildiriniz.. :KK51:
Linkleri de ekledim, haydi bakalım göreyim bizi.. :KK53:

Hanımlar liste tamamdır, `-` işareti olan eksik alandaki ölçülerinizi de bildirmenizi rica ediyorum, bir de lütfen yanlışlık var mı diye kontrol ediniz, eğer varsa bildiriniz.. :KK51:
Linkleri de ekledim, haydi bakalım göreyim bizi.. :KK53:

Canım su egzersiz programini benimle paylasir misin sorunlarimiz ayni :26:

AdKiloGögüsBelGöbekKalcaÜst bacakTarih
Sottile47,9825966955319.11.2013
sessiz8647,8776467905019.11.2013
ozdens47,4-627289,550,519.11.2013
guraypelin46,5-647091,55019.11.2013
justudy51,4-6971884819.11.2013
turkuaz8659,88683-985219.11.2013
dansmarue54-7286965419.11.2013
[tr]

aman allahim aranizda en kilolu benim galiba, bu beni simdi dahada hirslandirdi :KK76: Bu arada ölcülerinizi tam olarak nerden aliyorsunuz? Ben yanlis bölgelerden almis olmayayim? benim belin maasallahi varda :KK70: Bu arada gögüs yazilan benim gögüs alti :)) benim gögüs 100 küsür..​

Son düzenleme:
aman allahim aranizda en kilolu benim galiba, bu beni simdi dahada hirslandirdi :KK76: Bu arada ölcülerinizi tam olarak nerden aliyorsunuz? Ben yanlis bölgelerden almis olmayayim? benim belin maasallahi varda :KK70: Bu arada gögüs yazilan benim gögüs alti :)) benim gögüs 100 küsür..

Göğsü en dolgun yerden, beni en ince yerinden, göbeği delik hizasından, kalçayı en çıkık yerinden, üst bacağı en kalın yerinden alıyoruz canım.. :-)
Bir yanlışlık varsa güncelleme yaparım sıkıntı değil.. (;
Bence hepimiz hırslanmalıyız, benim kilomda 2 arkadaş var listede ama ben inanılmaz gevşeğim onların yanında.. (;

Canim oncelikle eksik bilgimi tamamlayayim:21:
Gogus:80

Fotoyu da atamiyorum su an mesaj kutumu bir actim dolu bir arkadasa cevap verdim, bir dahakine de sana aticam :KK31:
Ozdens arkadasim sana yorum yapsin istersen bu arada:KK9:

Zayıfım dedigine bakmayın bundan sonra kilo alsa kendine zarar :KK1: olculer goruntu super tam benim olmak istedigim gibi :KK1:

Canim oncelikle eksik bilgimi tamamlayayim:21:
Gogus:80

Fotoyu da atamiyorum su an mesaj kutumu bir actim dolu bir arkadasa cevap verdim, bir dahakine de sana aticam :KK31:
Ozdens arkadasim sana yorum yapsin istersen bu arada:KK9:

Özel msjla fotoğraf gönderilebiliyor mu? :-)
Bilgini güncelliyorum hemen.. :KK31:

Göğsü en dolgun yerden, beni en ince yerinden, göbeği delik hizasından, kalçayı en çıkık yerinden, üst bacağı en kalın yerinden alıyoruz canım.. :-)
Bir yanlışlık varsa güncelleme yaparım sıkıntı değil.. (;
Bence hepimiz hırslanmalıyız, benim kilomda 2 arkadaş var listede ama ben inanılmaz gevşeğim onların yanında.. (;

Benim Gögüs 98 cm, Göbekte 89 cm, allahim ne kiloluyum ya :KK47:

Zayıfım dedigine bakmayın bundan sonra kilo alsa kendine zarar :KK1: olculer goruntu super tam benim olmak istedigim gibi :KK1:
Tesekkur ederim bebik:KK54: O senin guzel gozlerinden kaynakli bir gorus:KK54:

Özel msjla fotoğraf gönderilebiliyor mu? :-)
Bilgini güncelliyorum hemen.. :KK31:

Hizliresim diye bir yer var canim ben oradan link seklinde gonderiyorum:KK54:

X