Ailesine aşırı düşkün erkek

redhairgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
72
22
22
Herkese merhaba. 1 yıldır güzel giden bir ilişkim var. Sevgilim 27 yaşında. Kendisi gayet iyi biri onu da çok seviyorum ama ailesine özellikle annesine aşırı düşkün. Yengeç burcu zaten. Ailesi bize çok yakın başka bir şehirde yaşıyor ve sevgilim ayda bir kere 1 haftalığına ailesinin yanına gidiyor. Burda iyi bir işi iyi bir geliri var ama ailesini çok özlediği için onların yaşadığı şehirde bir iş buldu oraya taşınmak istiyor. (Arada 1.5 saatlik mesafe var)Teklif aldığı iş de iyi bir iş kariyeri için gittiğini söylüyor ama ben inanmıyorum.Ben üni bitince beraber gidebiliriz 2 sene sabret tarzında şeyler söyledim ama o şimdiden gidip ev almak falan istediğini söyledi. Beni sevdiğine eminim evlilik konuşuyoruz ilerisi için ama ailesi için şehrini işini değiştirmesi bana çok abartı geliyor. Annesiyle tanışmadım (kendim istemedim) henüz iyi bir kadın ama oğluna çok düşkün günde en az 5-6 kez arıyor. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum ama gözüm korkmadı da değil.

Sizce ne yapmalıyım? Şehirler çok yakın diyip 2 sene dayansam mı? Sevgilim her hafta sonu görüşebileceğimizi söylüyor. Orda ailesiyle yaşamayacak başka eve çıkacak ve benim bulunduğum şehirdeki evine kira vermeye devam edecek gelip beni görebilmek için. Çok üzgünüm gerçekten onu çok seviyorum ama yaptığına da çok sinirleniyorum.

Son düzenleme:
Herkese merhaba. 1 yıldır güzel giden bir ilişkim var. Sevgilim 27 yaşında. Kendisi gayet iyi biri onu da çok seviyorum ama ailesine özellikle annesine aşırı düşkün. Yengeç burcu zaten. Ailesi bize çok yakın başka bir şehirde yaşıyor ve sevgilim ayda bir kere 1 haftalığına ailesinin yanına gidip görüyor. Burda iyi bir işi iyi bir geliri var ama ailesini çok özlediği için onların yaşadığı şehirde bir iş buldu oraya taşınmak istiyor. Ben üni bitince beraber gidebiliriz 2 sene sabret tarzında şeyler söyledim ama o şimdiden gidip ev almak falan istediğini söyledi. Beni sevdiğine eminim evlilik konuşuyoruz ilerisi için ama ailesi için şehrini işini değiştirmesi bana çok abartı geliyor. Annesiyle tanışmadım (kendim istemedim) henüz iyi bir kadın ama oğluna çok düşkün günde en az 5-6 kez arıyor. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum ama gözüm korkmadı da değil. Sizce ne yapmalıyım? Şehirler çok yakın diyip 2 sene dayansam mı (sevgilim her ay 1 hafta görüşürüz diyor)Çok üzgünüm gerçekten onu çok seviyorum ama yaptığına da çok sinirleniyorum.

Açıkçası ben de anneme yakın oturmak isterdim ama evliliğime karışmaz benim annem. Erkek anneleri oğulları evlenince birden kaynana modunu açıyor. Ben evli olduğum halde annemle haftada 3 4 kere ancak konuşuyorum. Bana biraz abartı geldi. Bu ana kuzluğu evlilikte problem yaratabilir
Şu anda sevgili olduğunuz için de kendi memleketine taşınma ve orada çalışma fikrine etki edebileceğinizi düşünmüyorum. Şu anda sevgiliniz bu kararı kendi verebilir

E
Herkese merhaba. 1 yıldır güzel giden bir ilişkim var. Sevgilim 27 yaşında. Kendisi gayet iyi biri onu da çok seviyorum ama ailesine özellikle annesine aşırı düşkün. Yengeç burcu zaten. Ailesi bize çok yakın başka bir şehirde yaşıyor ve sevgilim ayda bir kere 1 haftalığına ailesinin yanına gidip görüyor. Burda iyi bir işi iyi bir geliri var ama ailesini çok özlediği için onların yaşadığı şehirde bir iş buldu oraya taşınmak istiyor. Ben üni bitince beraber gidebiliriz 2 sene sabret tarzında şeyler söyledim ama o şimdiden gidip ev almak falan istediğini söyledi. Beni sevdiğine eminim evlilik konuşuyoruz ilerisi için ama ailesi için şehrini işini değiştirmesi bana çok abartı geliyor. Annesiyle tanışmadım (kendim istemedim) henüz iyi bir kadın ama oğluna çok düşkün günde en az 5-6 kez arıyor. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum ama gözüm korkmadı da değil.

Sizce ne yapmalıyım? Şehirler çok yakın diyip 2 sene dayansam mı (sevgilim her ay 1 hafta görüşürüz diyor)Çok üzgünüm gerçekten onu çok seviyorum ama yaptığına da çok sinirleniyorum.
Evlenince daha beter olacak evlenmeden önce böyleyse arkana bakmadan kaç günde 5 6 defa annesi tarafından aranan Süt kuzusu Bildigin daha göbek bagı kesilmemiş ailesinin şehrine gidince de sabah akşam ailesiyle beraber olacagınıza hiç şüphem yok ve bu bunaltıcı bişey evlilik diye bişey kalmıyor ortada

ya kusura bakma da böyle erkekler bana g.zekalıymış gibi geliyor. asla bir erkek olarak göremiyorum ve saygı duyamıyorum. sanki hala annesinin memesinden ayrılamayan bebek gibi. evlenince anasıyla seni de kıyaslar bu, yemeklerinizi, temizliğinizi falan kıyaslar. anlattıkların aşırı abartı, anayı özlediği için şehir değiştirmek nedir ya. daha şimdiden seninle annesi arasında bir seçim yapmış zaten, 2 sene boyunca sevgili ile ayda 1 kere görüşecek. hep anasının koyununda olacak ama sana gelince azla idare et, ayda 1 kere 1 hafta görüşsek yeter diyor yani. valla bu kadar değer görmediğin ilişkide nasıl kalabilirsin bilemem. günde 5-6 kez insan anasıyla ne konuşur ki, oğlum yemek yedin mi, oğlum kakanı yaptın mı oğlum bilmem ne. budur yani muhabbet, ne konuşacak başka.

ya kusura bakma da böyle erkekler bana g.zekalıymış gibi geliyor. asla bir erkek olarak göremiyorum ve saygı duyamıyorum. sanki hala annesinin memesinden ayrılamayan bebek gibi. evlenince anasıyla seni de kıyaslar bu, yemeklerinizi, temizliğinizi falan kıyaslar. anlattıkların aşırı abartı, anayı özlediği için şehir değiştirmek nedir ya. daha şimdiden seninle annesi arasında bir seçim yapmış zaten, 2 sene boyunca sevgili ile ayda 1 kere görüşecek. hep anasının koyununda olacak ama sana gelince azla idare et, ayda 1 kere 1 hafta görüşsek yeter diyor yani. valla bu kadar değer görmediğin ilişkide nasıl kalabilirsin bilemem.
ben de onu diyecektim şimdi. adamın gözümde eril enerjisi kalmadı resmen.

İşi genelde evden çalışmasına izin veriyor o yüzden. Ama yine de yoğun çalışıyor ben de bilmiyorum
Yine de çok fazla, benim eşim de evden çalışıyor öyle telefonla konuşacak bir vakti yok hiç. Ha 1er 2şer dakikalık kısa konuşmalar oluyorsa bilemem ama onun da ne manası var. Ben kendi annemle o kadar sık konuşmuyorum belki 2 günde bir. Tam bir red flag bence, dikkat et 🤷🏻‍♀️

Herkese merhaba. 1 yıldır güzel giden bir ilişkim var. Sevgilim 27 yaşında. Kendisi gayet iyi biri onu da çok seviyorum ama ailesine özellikle annesine aşırı düşkün. Yengeç burcu zaten. Ailesi bize çok yakın başka bir şehirde yaşıyor ve sevgilim ayda bir kere 1 haftalığına ailesinin yanına gidip görüyor. Burda iyi bir işi iyi bir geliri var ama ailesini çok özlediği için onların yaşadığı şehirde bir iş buldu oraya taşınmak istiyor. Ben üni bitince beraber gidebiliriz 2 sene sabret tarzında şeyler söyledim ama o şimdiden gidip ev almak falan istediğini söyledi. Beni sevdiğine eminim evlilik konuşuyoruz ilerisi için ama ailesi için şehrini işini değiştirmesi bana çok abartı geliyor. Annesiyle tanışmadım (kendim istemedim) henüz iyi bir kadın ama oğluna çok düşkün günde en az 5-6 kez arıyor. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum ama gözüm korkmadı da değil.

Sizce ne yapmalıyım? Şehirler çok yakın diyip 2 sene dayansam mı (sevgilim her ay 1 hafta görüşürüz diyor)Çok üzgünüm gerçekten onu çok seviyorum ama yaptığına da çok sinirleniyorum.
Yengeç burcu candır yaaa 😍😍 eşim annesine cidden değer verir ama öyle günde 5 6 kez arama falan yok. Yurtdışında yaşadığı halde.
Biraz da karakter meselesi bence. Eşim hep der evlenince erkeğin 1. Ailesi eşi ve çocuğudur. bunu bilmyenler mutlu olamaz.
Siz bence annesi ile şimdiden tanışın ve nişanlılık süresini uzun tutun ne olur ne olmaz.

Yine de çok fazla, benim eşim de evden çalışıyor öyle telefonla konuşacak bir vakti yok hiç. Ha 1er 2şer dakikalık kısa konuşmalar oluyorsa bilemem ama onun da ne manası var. Ben kendi annemle o kadar sık konuşmuyorum belki 2 günde bir. Tam bir red flag bence, dikkat et 🤷🏻‍♀️
Evet uzun sürmüyor 2-3 dakika sürüyor konuşmaları sürekli gün içinde ne yaptıklarını anlatıyorlar birbirlerine genelde

Adam 4 lü leri yakmış sinyal çaka çaka geliyor.
Evlendiğimde aradığın eş olamayacağım, ailem herşeyden öte diyor.

Dayansan dayansan 2 sene çocuk oldu diyelim 5 sene…

Kızlarımızın hayatları bu kadar değersiz olmasın arkadaş kendinizi değersizleştirmeyin.
Karşına daha neler çıkar tekrar sever ve sevilirsin.

Adam sizi şu an da dahi ötelileştirirken joker gibi kendinizi kullandırmayın.

Salın ipini gitsin…

ya kusura bakma da böyle erkekler bana g.zekalıymış gibi geliyor. asla bir erkek olarak göremiyorum ve saygı duyamıyorum. sanki hala annesinin memesinden ayrılamayan bebek gibi. evlenince anasıyla seni de kıyaslar bu, yemeklerinizi, temizliğinizi falan kıyaslar. anlattıkların aşırı abartı, anayı özlediği için şehir değiştirmek nedir ya. daha şimdiden seninle annesi arasında bir seçim yapmış zaten, 2 sene boyunca sevgili ile ayda 1 kere görüşecek. hep anasının koyununda olacak ama sana gelince azla idare et, ayda 1 kere 1 hafta görüşsek yeter diyor yani. valla bu kadar değer görmediğin ilişkide nasıl kalabilirsin bilemem. günde 5-6 kez insan anasıyla ne konuşur ki, oğlum yemek yedin mi, oğlum kakanı yaptın mı oğlum bilmem ne. budur yani muhabbet, ne konuşacak başka.
Bu yorumu yazicaktim gerek kalmamis siz yazmissiniz. Arkana bakmadan kac konu sahibi.

Yengeç burcu candır yaaa 😍😍 eşim annesine cidden değer verir ama öyle günde 5 6 kez arama falan yok. Yurtdışında yaşadığı halde.
Biraz da karakter meselesi bence. Eşim hep der evlenince erkeğin 1. Ailesi eşi ve çocuğudur. bunu bilmyenler mutlu olamaz.
Siz bence annesi ile şimdiden tanışın ve nişanlılık süresini uzun tutun ne olur ne olmaz.
Annesiyle tanıştırmayı teklif etti ama ben istememiştim erkenden içli dışlı oluruz diye korktum da🥺

Kendimden örnek vereyim eşime boşanalım annenle yaşa teklifinde bulundum. (çok ciddiyim evet dese bugün boşarım) Eşimi çok sevmeme rağmen herkesin MaşaAllh dediği, hatta tarot baktırmıştım :) o Bile eş ten yana çok şanslısın demişti. Ama ben eşimden soğudum. Sadece annesine değil ablası ve kardeşine de aynı. Yeni evlenecek gençlere tavsiyem ailesine düşkün evlendikten sonra diplerindennayrılmayacak insanlarla evlenmeyin.
Bizde ailemizi seviyoruz. Görüşüyoruz ama aileci erkek ya da kadın cılkını çıkarıyor

X