Altlı üstlü oturmamak için yardım?!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba
24 yaşındayım eşimin ailesiyle aynı apartmanda oturuyorum, bunu evlenmeden önce kabul etmek istemedim ama biraz çaresiz kaldım, şu an çok pişmanım, kendim yemek yapamıyorum aynı evde gibiyiz istediğim yere gidemiyorum, çok yoruldum psikolojik olarak eşim de beni sadece bu konuda anlamıyor, hiç bi problemimiz yok neden gidelim diyor, çok seviyorum onu oda beni seviyor ama eşimin ailesi iyi sadece bi görümcem var anlaşamıyoruz onun dışında herkes iyi ama benim derdim mutlu olamamak eşim ğeç geliyor işi gereği o gelene kadar yukarıda olmak zorunda hissi var bende öyle istiyorlar çünkü, nasıl ikna edip gidebilirim bana yardım edin nolur delirmek üzereyim.
Erkeğin aklı Uçar kacardir bebeğim bebeğim. Ben evde şortla gezmek istiyorum ama bu apartmanda birisi gelir diye giyemiyorum. Ben seninle başbaşa yemek istiyorum müzik dinleyelim ama bu apartmanda rahat değilim vs. İşleyin kocalarınizi böyle tatlı tatlı. İnadına gitmeden. Anneni istemiyorum demeden. Özgürlüğün güzelliğini anlatın caktirmadan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X