Amsterdam Paylasim Alani(Tanisma)

Şenizoy benim can arkadasim nihayet zaman ayirip geldin aramiza hosgeldin cok mutlu oldum sende aramizdasin umuyorum guzel paylasimlarda hep birlikte oluruz cok guzel dostlar edindim burda sende edineceksina.s.a.s.a.s.:enbuyukkk:gorusmek dilegiyle

Şenizevet saol canim insalah zamanim oldukca burdayim seviyle kal gorusmek dilegiylea.s.

selam kizlar bende hollanda amsterdam dan katiliyorum araniza guzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle kayserilim sevgiler sana ayrica optum

yeni gelen arkadaslar cumleten hepiniz hos geldiniz
kiz kayserilim korkarim amsterdamin hepsini taniyonnnnn,bune giii gelen ben kayserilimin arkidisiyim diyoooo,mujukkkk

yeni gelen arkadaslar cumleten hepiniz hos geldiniz
kiz kayserilim korkarim amsterdamin hepsini taniyonnnnn,bune giii gelen ben kayserilimin arkidisiyim diyoooo,mujukkkk

:hooray: evet canim cevrem az genisdir elim heryere ulasir sengözlerimebaksanabsevenim sevdigim cokdur amsterdam yarisi bizim evel allah cok sukur :kahve:

bu ne alcak gonulluluk gizzzzz,pekte mutevazisin,,,,:))))))))))))))masallahhhh

................................

Son düzenleme:
arkadaslar hepinize hayirli butlu saglikli neseli gunler diliyoruma.s.

merhaba... benim babam amsterdam a gidecek bu hafta,kongresi var... e gitmişken bize bişeyler alacak, ama size sormak istedim.. ordakiler buraya göre nasıl? mesela güneş gözlüğü,çanta,parfüm... nerden alınır,ne tavsiye edersiniz?

merhaba... benim babam amsterdam a gidecek bu hafta,kongresi var... e gitmişken bize bişeyler alacak, ama size sormak istedim.. ordakiler buraya göre nasıl? mesela güneş gözlüğü,çanta,parfüm... nerden alınır,ne tavsiye edersiniz?
selam arkadas valla carsimiz guzel stad(dam) buyuk carsimiz oralar guzel fazla kalcaksa pazarlarimiz mesur carsida magzalarimiz da cok seyler hos ney istiyorsan kiyafetler hos cantalar ayakkabilar istedigin varsa alsin takilarimiz guzel isde alsin gezip baksin oyle yanii a.s.hee unutmadan penirimiz ve fistik ezmemiz cok guzel hollanda marketinden alabilir (alberthein)

slm kizlar niye herkes sus pus oldu ya kayserilim sen nerelerdesin,
kiz kayserilim seni bugun yakaladim 40 45 pleinde geziyodun,seslendim telle konusuyodun,arkandan geldim bu ha;limle kostur kostur,iki dkk da nere kayboldun anlamadim,ne guzel tanisacaktim tuhhhh..
yanlisim yok eminimmmmmmm sendinnnnnnnn

slm kizlar niye herkes sus pus oldu ya kayserilim sen nerelerdesin,
kiz kayserilim seni bugun yakaladim 40 45 pleinde geziyodun,seslendim telle konusuyodun,arkandan geldim bu ha;limle kostur kostur,iki dkk da nere kayboldun anlamadim,ne guzel tanisacaktim tuhhhh..
yanlisim yok eminimmmmmmm sendinnnnnnnn

Şenizvallaaa canim benim kiz olsun hemen kolumdan tutsaydin goruyomusun neyse elbet birgun karsilairiz kismet canim benim opuyorum a.s.a.s.

:roflol::roflol::roflol:bende cukur pazarindaydim o gun cok bakindim ama goremedim seni

tuhh bende ogun cukura ugramadim bilseydim seni gorurdum oraya ugrardim hehe

X