Amsterdam Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba kizlar ben yeni uye oldum yazmadan gecemedim bende amsterdam noord da kaliyorum , insallah benide araniza alirsiniz

kaydirigubbakcemile5 Hosgeldin aramiza cobanyildizi nedemek tabiki aramizdasin artik guzel paylasimlarda her sIkIntinda buradayiz sevgiyle kal gorusmek uzr e herzman ugra olurmu bayya.s.

aaaaaaaa kk amsterdam kizlarii hatunlari kimsenin sesi cikmiyocok ilginc nerde bu bayanlar nerde bu millet nerde bu devlet olmuyoo ama hadiiii nerelerdesiniz

Selamm,

Beni yeni uye oldum. Aranizda Osdorptan yazan varmi, ben Osdorpta oturuyorum.

sevgiler

Selamm,

Beni yeni uye oldum. Aranizda Osdorptan yazan varmi, ben Osdorpta oturuyorum.

sevgiler

:1hug:hosgeldin kezbann umarim memnun klairve sIk cada ugrarsin gelen bidaha gelmiyo hayirisiz amsterdamlilar yani bende ostorp yakinim west deyim gorusmek dilegiyle sevgiler a.s.

selam ortancam hemsom hayirsiz ciktin dedim ya neyse umarim sIkca gelirsin guzel oluyordu senle sohbet etmesi ozledim valla samimiyetime inandigin icin tesekkurler sanalda olsa guzel dostluklar kurmak guzel sevgiyle kal canim K.I.B

kis anam kayserili senden baska yazan yok ..herkes uyuyo soguk havalar ne yapsinlar.bos birakmayin burayi arada yazinnnn.

hosgeldiniz hanim efendi aramiza,gelen direk kayserilime yaziyor zaten
kayserilim nasilsin iyimiisn sesin cikmiyor kustukmu???????////

kiz tuplzaad ne kiskaniyon sanada yazimm.nasilsin?havalar nasil sizin cephede :KK70::KK70:

cok kiskaniyorum arkadasim seni:KK70::KK70::KK70::KK70:
bizim cephede biraz kotu,bak bu saatte ayaktayim bebisim hasta oksuruyor cok fazla birazdan ev doktoruna goturecegim bakalim,optum seni ve sipalari

tulpzaad canim seninle gorustume bire bir tanistigima cok sevindim cooook tatli cok candan biri oldugun icin cok tesekkur ederim arkadasim tebbessum yasemin cok seyler kacirdiniz hersey cok hosdu ama insallah sizlerlede beraber bi gorusme kismet olur opuyorum hepinizi bayy(burdan tekrar memnuniyetimi belli edeyim dedim tulpzaad)

ya merhaba arkadaslar,ozellikle kayserilim ve tulpzaad ben bu bolume baya ugramiyordum...kayserilim msj yazinca hatirladim valla...sagol canim...tulpzaad temmuz annelerinden,,diyorum kendime tanidik geliyor bu isim..sonradan jeton dustu...burda da seninle konusmustuk,taa en baslarda,sende hatirlarsan....tanismissiniz heee yuzyuze..sevindim ya..ben tasindim,roterdam spijkenisse ye haziranda...bende sizleri cok gormek isterdim,tanismak..simdi iyice yer olarak uzaklastim sizden...ama yine amsterdam bolumundeyim...beni unutmayin..tulpzaad temmuz annelerinde gorusmek uzere..optum hepinizi....

canim benim bende cok memnun oldum seninle tanistigima,valla cok seker kizlar tanismanizi siddetle tavsiye ederim.ilk etapta acaba kaynasabilecekmiyiz diye dusunuyordum,ama dusuncem yanlis cikti,,,sanki kirk yillik tanidikmis gibi kaynastik,,,daha cok konusulacak sey vardi ama insallah bidahaki sefere,,,

TEBESSUM canim benim ben sana msj attim sende dogum gunu yapicam dedinya kiz,bizde konustuk kayserilimle kucuk bi tanisma olsun daha sonra tekrar yapalim dedik,
burdan yaziyorum herkes cumartesi aksama yada pazar gunduz kendini ayarlasin buyuk guzel bir tanisma yapalim,haberlerinizi bekliyorum,

ya merhaba arkadaslar,ozellikle kayserilim ve tulpzaad ben bu bolume baya ugramiyordum...kayserilim msj yazinca hatirladim valla...sagol canim...tulpzaad temmuz annelerinden,,diyorum kendime tanidik geliyor bu isim..sonradan jeton dustu...burda da seninle konusmustuk,taa en baslarda,sende hatirlarsan....tanismissiniz heee yuzyuze..sevindim ya..ben tasindim,roterdam spijkenisse ye haziranda...bende sizleri cok gormek isterdim,tanismak..simdi iyice yer olarak uzaklastim sizden...ama yine amsterdam bolumundeyim...beni unutmayin..tulpzaad temmuz annelerinde gorusmek uzere..optum hepinizi....

merhaba canim evt ya ben sana temmuz anneleri bolumunde tanismis gibi yaziyorum baktim sen tanimadin dun aksam kulaklarinida cinlattik kayserilimle,hatta sana ziyaretci msj yazdim ama sitemiz bazen biliyorsun kullanim diis oluyor msjim gitmedi,
:eek:uzaklasmana uzuldum,senlede tanisabilseydik guzel olurdu,ama ogluslarimiz hem adas hemde ayni ayni ay dogumlular,,,aklimiza takilan konu olursa birbirimize danisiriz:1hug::1hug:,sevgilerrr

merhaba canim evt ya ben sana temmuz anneleri bolumunde tanismis gibi yaziyorum baktim sen tanimadin dun aksam kulaklarinida cinlattik kayserilimle,hatta sana ziyaretci msj yazdim ama sitemiz bazen biliyorsun kullanim diis oluyor msjim gitmedi,
:eek:uzaklasmana uzuldum,senlede tanisabilseydik guzel olurdu,ama ogluslarimiz hem adas hemde ayni ayni ay dogumlular,,,aklimiza takilan konu olursa birbirimize danisiriz:1hug::1hug:,sevgilerrr

ayyy sagol canim yaa,simdi tasindigima uzuldum,ordan buraya gule oynaya :teytey: geliyordum,kimsem yoktu orda cunku,hic arkadasim yoktu...simdi sizlerlede tanisamicam,neyse,belki birgun....senağlama
temmuz annelerinde gercekten tanimadim...ama surekli cagrisim yapiyor bu isim bana..sonra kayserilimden sonra bir bakim dedim amsterdam bolumune(burdan da sevgilerimi yolluyorum kayserilime :1hug: ) eskilere nisandan beri yokmusum...oyle oldu yani..pc miz yoktu uzun zamandir..o yuzden kopukluk oldu biraz...sende msj yazmissin,sagol...
ogluslarimizda adasmislar..aralarinda 4 gun var sanirim..17 temmuz dogumlu benim ki..:CüvCüv:.
simdi siz toplancakmissiniz galiba,cok guzel..size iyi eglenceler simdidenhihoyyythihoyyyt

ben varim canim nasilsin benim moralim cok bozuk ya
yine kaybettim ehliyet sinavini of oooffffffff

iyim sukur ya..uzuldum canim ya, burda ehliyet almak ne kadar zor ve masrafli...ben turkiye de almistim...burda da 1-2 sene sonra anca baslarim...esimin yok daha ilk o alcak...

teoriyi mi yoksa direksiyonu mu kaybettin...sinavlar ayri mi oluyor bu konu da pek bilgim yok...moralini bozma,insallah kisa zamanda alirsin....

direksiyonu kaybettim canim bu ikinci kendime guvenimi kaybediyorum artik
moralim cok bozuk

X