Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

Burda kırıcı yorum yapmayı hic sevmiyorum.

Fakat kendi ailenizi suçlamakta olduğunuz "şahşaha"severcilik sizde misliyle mevcut. Yazınızdan görmemişlik fırladı üstüme.

Yaşınız belli ki küçük. Kaçarak evlenecek kadar asi bir insanız. Ama alınacak eşyalar için eşinizin kararlarına ve tasarrufuna rıza gösterebilecek kadar da itaatkar!!! Yani başkalarına yaptığınız artistik patinajları eşinize yapamazsınız,çünkü sökmez... sıkar biraz.

Çok özür dileyerek söylüyorum ki yazınızdan ve kendinizi ifade edemeyişinizden cehalet damlıyor.

Şahşahaya bu kadar meraklı olmak yerine dil ögrenseniz keşke.

Mesela Türkçeden başlayabilirsiniz.

Böylece derdinizi anlatma becerisi kazanırsınız. Bunu samimiyetle söylüyorum. Çok faydasını görürsünuz. Zira bu haliyle bu konu okunmuyor.

Kendinizi geliştirmeye ve değiştirmeye çalışın. Bunu bir hakaret olarak almayin.

Bir tavsiye olarak alın.

Mune Mune ban yemeye hazırım.

Kelimesi, kelimesine hissettiklerimdi. Sadece yazmamış bulundum.
Mune Mune şimdi bende mi banlanacağım 😂

Ben memnunum esyalarimdan kendim begenerek aldim fiyar yazmamin nedeni hava degil aldigim seyler annemin kucumsedigi gibi hir girdugu gibi kofu ucuzluk degil bunu kast ettim ondan yazdim ama bir anlayan yok

Koskoca forumda “Bir anlayan yok “ ise , anlattıklarında anlamaya değer birşey yok belki..

Durup bir de bu yönden baksan..

Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım

Şakayım deyin, lütfennn 🙏

Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım

Bilerziklerini güle güle tak. 😂

Müthiş 😂😂😂

Gerçeksem vurun beni, gocunmam. Sırf şu mesajı yazabilmek için on beş dakika uğraştım. Bu kadar yanlış yapabilmek, Türkçe okuyup yazmaktan bin kat daha zor. Konu sahibinin önünde saygıyla eğiliyorum. :KK52:
Ben de ona dikkat ettim. Nasıl herbirine dikkat ederek yazdınız onu.

Bi de uzun uzun anlatmışsınız. Ben okurken bir yerde kopuyorum olaydan. O kadar dikkat istiyor ki hem türkçeye ceviriyorum hem anlamaya çalışıyorum. Beynim yandı. Müthiş bir çalışma olmuş 👌👌👌

Okurken başıma ağrı girdi. Siz nasıl bir azimle yazdınız bunu? :KK53:

X