Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım

Screenshot alıp çerçeveletip duvara asmak istiyorum!:sampiyon:

Yalnız af buyurun bir yerde yazım yanlışı yapmışsınız. Bilerzik değil BİLENZİK olacaktı. 😌

Ben de ona dikkat ettim. Nasıl herbirine dikkat ederek yazdınız onu.

Bi de uzun uzun anlatmışsınız. Ben okurken bir yerde kopuyorum olaydan. O kadar dikkat istiyor ki hem türkçeye ceviriyorum hem anlamaya çalışıyorum. Beynim yandı. Müthiş bir çalışma olmuş 👌👌👌

İşin aslı ben hangi kısmı yanlış yazsam diye düşünürken telefonum ısrarla yanlışlarımı düzeltti. Konu sahibi bunca yanlışı nasıl yapabildi? Bir ihtimal bilmem kaç bin liralık bilgisayarından yazmış olsun, bir dil nasıl bu kadar hatalı yazılabilir? Sahiden "olması gerektiği gibi" yazmaktan misli misli zormuş.

Bozma morellerini hiçte az değil bilerziklerin.
Sağul canım ama bizim dupleksin çaprasında tiripleks varmış akrabağmızın komşusunn eltisinin kızkardeşi orayı alçakmş annem dysa sizin ev kçük dese ne çevap verçem snçta ben ne yapabilrm ki,,

Sağul canım ama bizim dupleksin çaprasında tiripleks varmış akrabağmızın komşusunn eltisinin kızkardeşi orayı alçakmş annem dysa sizin ev kçük dese ne çevap verçem snçta ben ne yapabilrm ki,,
KK'daki hayatınıza böyle devam etmeniz için internet faturanızı üstlenebilirim 😍
Öyle bir gülmek yani... 😂
meselası bağbında kasdedtim yani farzı masal olarakdan

Screenshot alıp çerçeveletip duvara asmak istiyorum!:sampiyon:

Yalnız af buyurun bir yerde yazım yanlışı yapmışsınız. Bilerzik değil BİLENZİK olacaktı. 😌

Canım ksura bakmyn o kadan üzünçlü yazdım ki evimn kapılaeı çiziktirilmiş hep eski püskü ona bakaraktan yazınça yalnış olmuş sonçta ben ne yaoabilrm ki

Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım
Kız bunu nasıl yazdın ahahahahahha 😂😂😂😂 zorlasam yine yazamam ya🤦🏼‍♀️😂😂

Onay bağımlılığınız var. Aileniz ve akrabalarınız tarafından kabul görmemek sizi epey üzmüş. Dediğiniz gibi psikolojiniz etkilenmiş. Şunu unutmayın birinin sizle aynı fikirde olmaması, eleştirmesi sizi sevmediği anlamına gelmez. Heleki aileniz ise... anlıyorum canınız yanıyor fakat ilk öncelik sizsiniz hayatta. şükredin bakın ne güzel mutlusunuz. Akrabaları zaten salla gitsin. Bu konuyu aileniz ile konuştunuz mu hiç ? Konuşmadıysanız lütfen bir an önce konuşun. Annenizin laflarının sizi çok üzdüğünü, eşinizle birlikte gayet mutlu olduğunuzu, evinizi yuvanızı çok sevdiğinizi, o evde sizin yaşadığınızı ve mühim olan kendi seçimleriniz olduğunu, annenizin bir güzel lafına hasret kaldığınızı, bir tatlı sözüne ne kadar sevineceğinizi, beklentilerinizi anlatın annenize. Belli süre sonra eğer hala tavırları değişmiyorsa bu sefer kesin net tavır koyun; çok kırıldığınızı ve araya mesafe koymanız gerektiğini net bir şekilde belirtin. Kendinizide üzmeyin. Annenizin sizi elinde sonunda anlayacağını düşünüyorum

X