Annemin kuzenime olan inanılmaz sevgisi

lailerra

♥♡♥♡♥♡♥♡
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
475
464
Annem sürekli kuzenimi benden önde tutuyor. Geçenlerde günlüğümü okudum 2018 2019 tarihli yazılarımda annemi bütün bunlara rağmen sevmeye çalıştığımı ama onun kuzenimi daha çok sevdiğini yazmıştım. Yine aynı. Ona tavsiyeler veriyor 35 yaşında koca kadın olan kuzenime yönlendirmeler yapıyor. O senin yeğenin ben kızınım benimle ilgilen diyorum senin için daha ne yapayım be bir sürü masraf yaptım delirip delirip duruyorsun diyor. Yeğenim o benim yeğenim o benim deyip deyip duruyor. Benim de teyzem var ama aramızda mutlaka bi mesafe olmuştur. Artık intiharı ciddi ciddi düşünüyorum kendimi değersiz hissetmekten çok yoruldum
dipnot: kuzenim annemle benim dedikodumu yapıyor "ona bu kadar yüz verme teyzoşum" falan diyor beni sosyal medyasından engelleyip anneme yaranmaya çalışıyor ve annem onu çok seviyor tavır da koymuyor

yani yaşınız nedir bilmem ama intiharı düşünüyorum demek abes.sanırım küçüksünüz .Annenizle konuşun .yaptığı ayrımcılığın sizi üzdüğünü söyleyin . Biraz da siz abartıyor olabilirsiniz .
Annesi tarafından sürekli iteklenen kuzeni bir cevhermiş gibi davranılan kızım. Bu değersizlikle savaşmak beni çok yoruyor

X