Arada kaldım

Annen ve kardeşin haklı olan taraf çünkü.
Ya beni sinir eden tek tutumları , boyu şu kadar şu su şöyle böyle demeleri , sonuçta kimse vs modeli değil kardeşim de değil . Dış görünüş tanışmamak için bahane olabilir mi çok mantıksız ya

Ya beni sinir eden tek tutumları , boyu şu kadar şu su şöyle böyle demeleri , sonuçta kimse vs modeli değil kardeşim de değil . Dış görünüş tanışmamak için bahane olabilir mi çok mantıksız ya
Bahane etmişlerdir, başka bir sebebi vardır tanışmamalarının. Ama hoş değil haklısın

Şu anda öyle bir plan yok , benim hiç tanıştırmış olduğum biri de olmadı şu ana kadar yol yordam bilmiyorum bu konuda . O beni bütün arkadaşları kuzenleri ile tanıştırdı . Ben tanıştırmadım yani olması gereken ne ben bilmiyorum nasıl olmalı bu işler
Tamam ama kardeşiniz belli ki istemiyor tanışmayı. Zorlamak da ne kadar doğru böyle düşünün. Şimdilik arkadaş çevrenizle tanıştırın.

Bahane etmişlerdir, başka bir sebebi vardır tanışmamalarının. Ama hoş değil haklısın
En baştan tanışmak istemiyorum deseydi , ben de erkek arkadaşıma tanışmak istemiyor derdim . Evet tanışıcam ve ev arkadaşı ile de tanışmak istiyorum dedi . Evde boş boş oturduğu zaman bile kalkıp gelmedi birbirimizin en yakın arkadaşlarıyız ablamla zaten bir ilişkim yok ondan böyle bir şey isteyemem . Şimdi de sorunca boyu kısaymış çirkinmiş annem görmüş bende tanışmadım dedi . Anlatıyorum her şey dış görünüş değil diyorum senin de bir erkek arkadaşın olur kardeşi sana çirkinsin deyip tanışmaya gelmezse ne olur diyorum . Laf anlatamıyorum

Tamam ama kardeşiniz belli ki istemiyor tanışmayı. Zorlamak da ne kadar doğru böyle düşünün. Şimdilik arkadaş çevrenizle tanıştırın.
Ben zorlamadım ben tanışmak istiyorum ev arkadaşıyla da tanışmak istiyorum dedi ama her buluşmaya gittiğimizde bir bahane buldu gelmedi . Zaten bundan sonra ikisi de bu konuyu hiç açmasın istiyorum kötü hissediyorum

Bana da adam haklı gibi geldi. Ben kaç kere taşınalım demişim, zahmet edip tınlamamış adamı. Şimdi kendi keyfi gelince de ben istemiyorum demiş adam. Gayet haklı bence.

Biz 6 aydır sabah akşam beraberiz insan bu kız kiminle beraber diye em azından merak edip tanışmaya gelir , sizin ilişkileriniz bu şekişdebmi dedi
Bence kardeşin sevgilinin tavrını sevmedi. Kardeşimin özel gününde bana ne alaka hediye yollansın diye düşünmüş olabilir. Ya da o arayıp konuşmaları sırasında görüşmek istemeyeceği bi söz duymuş olabilir. Sevgilinizin hareketleri çok saçma çünkü hediye yollamak için daha önce tanışmadığın birinden yardım almak da mantıklı bi insan ilişkisi değil ayrıca.

Bence kardeşin sevgilinin tavrını sevmedi. Kardeşimin özel gününde bana ne alaka hediye yollansın diye düşünmüş olabilir. Ya da o arayıp konuşmaları sırasında görüşmek istemeyeceği bi söz duymuş olabilir. Sevgilinizin hareketleri çok saçma çünkü hediye yollamak için daha önce tanışmadığın birinden yardım almak da mantıklı bi insan ilişkisi değil ayrıca.
Hiç rahatsız oldum demedi bilmiyorum ki , biz tatile gittik sende ona hediye al o çocuk seni sürekli düşünüyor beni bile düşünüyor dedi , aramızda sık sık da bahsediyorduk sevmediği biri değil . Ama kardeşim çok içe dönük görüşmeden önce 5 kilo vermem gerek diyordu , saçım dökülüyor diyordu yorgunum diyordu yani sürekli bahane buldu

Hiç rahatsız oldum demedi bilmiyorum ki , biz tatile gittik sende ona hediye al o çocuk seni sürekli düşünüyor beni bile düşünüyor dedi , aramızda sık sık da bahsediyorduk sevmediği biri değil . Ama kardeşim çok içe dönük görüşmeden önce 5 kilo vermem gerek diyordu , saçım dökülüyor diyordu yorgunum diyordu yani sürekli bahane buldu
Bu durumda sevgilinizde haklı.
Kardeşinin hep bir bahane bulması hoş değil, açıkça görüşmek istemiyorum diyebilirdi sana ve sende ona göre davranırdın zaten.
Şuan yapacağın birşey yok. Zamana bırak bence. Bundan sonrası nasıl gelişecek duruma göre hareket edersin..

X