Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar benim sat 18 kasımdı, ve adet söktürücü kullanmıştım geçen ay. İki haftadır ovulasyon testi yapıyorum ama bi türlü pik göremedim sizce neden olabilir ne yapmalıyım ya bıktım usandım bu işlerden bazen sinirlerim çok bozuluyor

Bu yaptığım testin yorumlarında çoğu kişi 5-6 gün önce öğrenmiş, öbür testlerde çıkmamıştı canım, ikiz pek sanmıyorum ama olursa ne güzel olur

Birazda kişiyle alakalı galiba acı eşiğinle anestezi almadan hiç acı hissetmeden çektirenlerde var benmde ağrı olmuştu yoğun adet ağrı gibi ama 10 dakika flan
Benimde çok şiddetli 10 saniye falan ilacı verirken oluştu ama daha sonra ne sancı ne acı gayet normaldi kendim kalkıp geldim

Korunmuyorsan kalma zaten işe gitsin
Yok korunmadım ama ben hiç doğal yolla gebelik yaşamadım o gebeliğimde klomenle olmuştu o yüzden ihtimal vermiyorum Ama bu gün canım bir test yapmak istedi aşerdim resmen gebelik testlerimi ziyan etmeyim diye gittim ovülasyon testi yaptım muradıma erdim. Benim canım bardağa yapmak istedi belliki

Hahahahah ölcem ya

Kız oluyo o hoş gelıyo ınsan harbıden keyfine

Çok geçmiş olsun canım benim

Kesinlikle katılıyorum.. 2 yılımı yediler .Son 2 ay üst üste klomen kullandırdı. Oysaki klomen yumurtamı çok büyütüp kiste dönüştürdüğünü bile bile . Emin olmak istemiş, bu ay da olmazsa zorla ben isteyeceğim. Doktora kalsam başka ilaçla yumurta büyütmeye devam edecek çünkü..4 kere klomen kullandım oysaki..

Belki ovülasyon gerçekleşti ve sen farkedemedin o saatlerde test denk gelmedi canım

Canım başka bir doktorun görüşünü daha mı alsan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…