Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hamile olan kızlar göğüs ağrınız tam olarak yumurtlamadan kaç gün sonra başladı ben de belirti olarak bi o yok

Bende hiç olmadı öyle birşey. Sol alt karın çok ağrıdı, şimdi bele vurdu birde uyku halsizlik var
Benim bu aydan da ümidm yok ama her ay beklenti oldugu icin varmıs gibi geliyor canım sonra adete yakın test yapıyorum negatif sonra sinirlenip bi dahaki ay test falan yapmıcam diyorum sonra yumurtlama gecince test icin güm sayıyorum

Hamile olan kızlar göğüs ağrınız tam olarak yumurtlamadan kaç gün sonra başladı ben de belirti olarak bi o yok
Ben hamile miyim degil miyim bilmiyorum ama göğüs ucu agrim var komple degil.cok uzun zaman olmadi başlayalı ucuna ara ara igne batmalari gibi agri saplanıyor
Bende hiç olmadı öyle birşey. Sol alt karın çok ağrıdı, şimdi bele vurdu birde uyku halsizlik var
Bel ağrınız nasil yeri bel boşluğu tarafi mi tam kalca üstü? Benim oralar çok ağrıyor özellikle ayakta bir iş yaptiktan sonra.sirtim da ayni sekilde

İnsallah hamilesindir canım ama ben her ay o kadar iste bu belirti dedigim seyle karsılastım ki.. artık kendi vücuduma inanasım kalmadı

Ayyy anesteziyi ben aylarca atamadım o yüzden galiba bir süre acıyı çekmeye razı olurum
Canm ben anestezılı cekınmıstım hsg yı ama 10 dakıka surmus bırde sedasyon yapmıslar .dr Anestezı degıl tam olarak bır uyku halı verıyoruz dedı.hıc yan etkısı olmadı bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…