Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Olsun canım en azından testn pozitif bak biz o noktaya da gelemedik daha allah sag salim nasip etsin insallah hepimize

Bak cnm 4 Aralık beta hcg 1.32 mIu bana dediler gebelik yok araştırdım çoğu kişi asla gebelik yok lan tahlili yanıltmaz filan biri diyor bende işte 1.20 çıktı sonra yükseldi bana ümid oldu o yazı sonrası

Eklentiler

• IMG_20221208_214409_737.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 50
Bende gebe değilim diye iğne vurdurdum 4 gün sonra felan hamile çıktım ben görseydim olabilir derdim kız sana

Canım tebrik ederim maşallah baya belirgin baya erken öğrenmişsin ne güzel bence 5-10dan fazla çıkae değerin baya koyu çünkü sağlıklı ilerlesin inşallah
Canım tebrik ederim maşallah baya belirgin baya erken öğrenmişsin ne güzel bence 5-10dan fazla çıkae değerin baya koyu çünkü sağlıklı ilerlesin inşallah
Çok teşekkür ederim canım inşallah iyi olur biraz daha vakit geçsin kana da baktıracağım

Kalp atışını duyana kadar hep bir dediği olacaz sanırım belki ondan sonrasında biraz huzur buluruz

Birde bende belirti çok fazla uykum var sürekli geliyor uykum baş ağrısı da çok fena geliyor arada inşallah hayırlı haberini alırsın en kısa zamanda
Yaa canım çok teşekkür ederim açıklaman için aslında artık belirti aramayı bıraktım çünkü psikolojikmen yaşıyorum tüm belirtileri kesin hamileyim diyordum ve sonuç negatif. Hakkımız da hayırlısı tabi. İlk defa şimdi bu kadar erken göğüs ağrım oldu sende öyle yazınca bi yinede acaba mı dedim insan yinede birşey arıyor ümit etmek için ama yinede ümitlenmek istemiyorum yine

26 Kasım benimde yumurtlamamdı tek ortak noktamız bende griptim 4 5 Aralık ama negatifim yine yok sağlıkla ilerlesin inşallah

Belirtilere çok takılma canım regl belirtileri ile hamilelik belirtileri benzer olabiliyor çok dinlememekte çalış kendini. Az kaldı zaten bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…