Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Sizin hedefler çok büyük maşallah ben yarın sabaha kadar dayansam şükür 🥳
36 saat bili olsa mükemmel bence yavaş yavaş artırırsın vucudunu ne iyi sen tanırsın canım
bnm vucut açlığı seviyor beni rahatsız etmiyor bide aç kalınca zayıflaıyor durma yapmıyor ondan seviyorum

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏
Canım 😍🙏
Harika bir haber tebrik ediyorum ❤️🤩
Korkma inşallah hayırlısı ile hersey tamamına erecek hiç kötü düşünme
Dualarım seninle 🙏💐
blondeaddict blondeaddict dün kapida kalinca akşam komsuda ne varsa mecburen yedim 😂
Bu arada ben bugün tartilabildim
Gecen hafta: 75.9
Bu hafta: 74.8
Fark:1.1
Uzun yillar 75te kalmistim cok sukur 75 altina inebildim 🙏
Süper tebrik ederim canım 👏🤩
Komşu komşunun külüne muhtaçtır yapacak bir şey yok 😂
20 saat olmasına 9 dk kaldı

2.yumurta koyuyorum haşlamaya:)
Afiyet olsun canım 🥰
Selam kızlar selam başkan uzun oruç için tarih belirlendi mi ben bugün niyetlenmeyi düşünüyorum 😊inşallah bu sefer 49 saatin üzerinde olur
ben başladım şuan 44. saatteyim yapmak isteyen herkesle yaparım açlığa bayılıyorum :halay: :halay:
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: harikasın canım hadi beraber ben uyarım sana en az 72 saat bnm hedifim
aazra canım an itibariyle başlatmış bulunuyorum😄Eki Görüntüle 2676983
Kızlar ben de uzun oruca başladım 😅19 saat oldu hedefim yok artık nereye kadar giderse 😅😅

Kızlar katılayım bende ay durun hiç dayanamam 🤩😂
Madem başladınız geliyorum bende 😍
birazdan bir öğün yapıp başlayayım bende
Saat 12.30 gibi ilk öğün yapmıştım yazdıklarınızı okuyunca heves ettim birazdan menü paylaşır gelirim 😍

Canım 😍🙏
Harika bir haber tebrik ediyorum ❤🤩
Dualarım seninle 🙏💐

Afiyet olsun canım 🥰

Saat 12.30 gibi ilk öğün yapmıştım yazdıklarınızı okuyunca heves ettim birazdan menü paylaşır gelirim 😍
harikasın başkanımmmm bizi asla yanlız bırakmaz maşalalh bol eksili bir oruç olsun inşallah hepimize

Canım 😍🙏
Harika bir haber tebrik ediyorum ❤🤩
Dualarım seninle 🙏💐

Afiyet olsun canım 🥰

Her şey için teşekkür ediyorum sanırım listeye girmem ve çıkmam bir oldu hepinize bol eksili günler diliyorum 😍

36 saat bili olsa mükemmel bence yavaş yavaş artırırsın vucudunu ne iyi sen tanırsın canım
bnm vucut açlığı seviyor beni rahatsız etmiyor bide aç kalınca zayıflaıyor durma yapmıyor ondan seviyorum
aazra canım bugün bir yazı okudum orada açlıkta metabolizma durmuyormuş ama az yediğin zaman zayıflamak için hareketi artırman gerekiyormuş sonra vücut ona da alışınca daha az yemek daha çok hareket istiyormuş yazıyı tekrar bulabilirsem paylaşayım bende onu okuyunca aslında yarın başlıyacaktım ama senin yazdıkların beni biran önce başlamama sevk etti inşallah hedef koymadım ama 72 saat ve üzeri olursa çok sevinirim 🤩

aazra canım bugün bir yazı okudum orada açlıkta metabolizma durmuyormuş ama az yediğin zaman zayıflamak için hareketi artırman gerekiyormuş sonra vücut ona da alışınca daha az yemek daha çok hareket istiyormuş yazıyı tekrar bulabilirsem paylaşayım bende onu okuyunca aslında yarın başlıyacaktım ama senin yazdıkların beni biran önce başlamama sevk etti inşallah hedef koymadım ama 72 saat ve üzeri olursa çok sevinirim 🤩
bende şu orucu yazıları videolarından etkilendim denedimde 24-36-72 saat olarak ve hespsinde vermeye devam ettim sonrasındada alma olmadı ve midem küçüldüğü için canım birşeyde istemedi... bitince kilo kontrolünü de böyle yapmayı planlıyorum 5 gün normal beslenme haftada 2 gün 24 saatle deneyeceğim
bende min 72 saat diyorum diyorum inşallah senin hedef kaç dı canım

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏
cok sevindim.tebrikler canim.
hic korkma.bi kere kürtaj olunca digeri de öyoe olacak diye düsünme.
rahat ol.
benim de ilk bebegim kürtaj olmustu.cok sükür oğlum ardindan gelmisti.
Allah sagliklaa kucagina almayi nasip etsin.

bende şu orucu yazıları videolarından etkilendim denedimde 24-36-72 saat olarak ve hespsinde vermeye devam ettim sonrasındada alma olmadı ve midem küçüldüğü için canım birşeyde istemedi... bitince kilo kontrolünü de böyle yapmayı planlıyorum 5 gün normal beslenme haftada 2 gün 24 saatle deneyeceğim
bende min 72 saat diyorum diyorum inşallah senin hedef kaç dı canım
Canım benimde hedefim 72 saat inşallah daha da uzun olur ama önce 72 saati bir atlatmak :KK45:

X