Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏
Canımmm çok sevindim yaa
Ne güzel bir haber bu
Bende bebek istiyorum darısı başıma inşallah 🤲🏻❣️

Her şey için teşekkür ediyorum sanırım listeye girmem ve çıkmam bir oldu hepinize bol eksili günler diliyorum 😍
Olsun olsun çık da böyle çık 😂
Arada uğrarsın sohbete canım 😍❤️
:KK200::KK200::KK200: yaaa çok tesekkür ederim inşallahhhh
Canım sağlıkla hayırlısı ile nasip olsun sana da 🙏❤️
Canımmm çok sevindim yaa
Ne güzel bir haber bu
Bende bebek istiyorum darısı başıma inşallah 🤲🏻❣️
Sağlıkla hayırlısı ile nasip olsun sana da canım 🙏❤️

Evet vira bismillah başladım bende 🤩
Tabi ki yanlız bırakmam sizi ❤️

Bugünkü menü
12.30: 2 yumurta, 50 gr bryaz peynir 10 zeytin yeşillik domates salatalık yeşil çay
Az evvel uzun oruç kararı sonrası ne buldu isem 😂
1 kutu Ton balığı, biber salatalık domates havuç
2 tane mercimekli köfte

Eklentiler

• 3267C221-E49F-4EE6-946C-6E2ADD818CA4.png
    3267C221-E49F-4EE6-946C-6E2ADD818CA4.png
    247,1 KB · Görüntüleme: 14
Tabi ki yanlız bırakmam sizi ❤

Bugünkü menü
12.30: 2 yumurta, 50 gr bryaz peynir 10 zeytin yeşillik domates salatalık yeşil çay
2 tane mercimekli köfte
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
harikasın başkanımmmm grurumuzzzzz gitsin yağlarrrr :KK200:

Bugünkü menü
2 tane mercimekli köfte
Başkanım sensiz olmazdı zaten hoşgeldin aramıza😀

Bugünkü menü
2 tane mercimekli köfte
Ooo süper🤩

Bugun sabah 1 ince dilim ekmekle az biraz peynir yedim aksam yemegi olarak da 2 kasik pilav mantar sote ve koca kase yogurt . Gunu kapattim . Sukur bugun cosmadim . 2 tane leslie videosu yaptim (-500 kalori ) yarim saat eliptik bide egzersiz yaptim biraz . Ohh mis 😂 dun yedigim baklavalari eritmem lazimdi 😂😂😂 gerce o baklavalar 1 gunde erimez ama neyse artik 😂😂😂

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:
harikasın başkanımmmm grurumuzzzzz gitsin yağlarrrr :KK200:
Başkanım sensiz olmazdı zaten hoşgeldin aramıza😀

Bakalım bu sefer nereye kadar gidecek göreceğiz 😍
Bugun sabah 1 ince dilim ekmekle az biraz peynir yedim aksam yemegi olarak da 2 kasik pilav mantar sote ve koca kase yogurt . Gunu kapattim . Sukur bugun cosmadim . 2 tane leslie videosu yaptim (-500 kalori ) yarim saat eliptik bide egzersiz yaptim biraz . Ohh mis 😂 dun yedigim baklavalari eritmem lazimdi 😂😂😂 gerce o baklavalar 1 gunde erimez ama neyse artik 😂😂😂
Bugün toparlamış olmana sevindim
Spor da var 👍👏😍
Selamm ben de size katılabilir miyim. Deneme süresi demişsiniz 2 haftadır yapıyorum zaten. Emziriyorum o sebeple tokluk penceresinde (11.00-19.00) istediğimi yiyorum. 2 hafta önce 69.9 ile başladım bugün 67.8 çıktım. Boyum 1.66, yaş 28. Alın gı aranıza 😁😁
😂 hoşgeldln
Deneme süresi konu içinde paylaşımlara istinaden koyduk günlük menü ve aktivite vs katılım bekliyoruz ve her pazartesi 14 öncesi kilo bildirimi
bekleriz menülerini buyur gel 🥰

Bakalım bu sefer nereye kadar gidecek göreceğiz 😍

Bugün toparlamış olmana sevindim
Spor da var 👍👏😍

😂 hoşgeldln
Deneme süresi konu içinde paylaşımlara istinaden koyduk günlük menü ve aktivite vs katılım bekliyoruz ve her pazartesi 14 öncesi kilo bildirimi
bekleriz menülerini buyur gel 🥰
Hoşbuldum. 🥰
Tamamdır pztesi günü kilo bildirimimle tabloya eklersiniz. O zamana kadar menü bildirimi yapayım. 😁

selam kızlar bugünki menüm :kk77:

Sabah 8:30 ile 15:55 arası böylede dakiğim :KK48:

2 haşlanmış yumurta
badem
peynir
mantar sote
karpuz
kefir (karpuz kefir ve peyniri biraz kaçırmış olabilirim :KK22: )

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏
Ayh çok sevindim, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Keyfini çıkar, güzel anlar🤩💚. Tam vazgeçtigin ay di mi? Regl olayım da transfer olsun diye beklerken misafirin gelmiş bile🤩. Stres yapmayınca daha kolay oluyor galiba hamilelik işi. Allah isteyen kimsenin kucağını boş birakmasin.

Ayh çok sevindim, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Keyfini çıkar, güzel anlar🤩💚. Tam vazgeçtigin ay di mi? Regl olayım da transfer olsun diye beklerken misafirin gelmiş bile🤩. Stres yapmayınca daha kolay oluyor galiba hamilelik işi. Allah isteyen kimsenin kucağını boş birakmasin.
Aynen öyle oldu valla nasılsa olmuyor diye koyverdim gittim tam da o arada geldi minnışum🤣🤣🤣Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏

X