Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Aynen öyle oldu valla nasılsa olmuyor diye koyverdim gittim tam da o arada geldi minnışum🤣🤣🤣Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏
Canım tebrik ederim,sağlıkla kucağına almak nasip olsun ♥️ ben de mesajını okurken göz yaşım pıt oldu, Allah isteyen her kadına nasip etsin ♥️

Kızlar 24 saatten sonra orucu açtım,bir kaşık pirinç pilavı ve iki kaşık patates oturtma yedim ayran ile.gunu tek öğün ile kapattım,hiç yoktan iyidir.
Su en az 3 litre olur.
Afiyet olsun canım benim bildiğim uzun oruçlar sonrası daha sıvı şeyler tüketmek iyi olur diyorlar sebze suyu meyve suyu vs hayvansal gıdalara sonra geçin diyorlar aklında olsun şeninde

Selam kızlar dun itibariyle 4.sevıyeye gırdım pzr gunu oruc tutmustum ıns haftaya yine tutarım bu seviye de her hafta 1 gun oruc var ve 3 hafta surecek gelelim bugune 2.5 saat yuruyus yaptım 2 saati kahvaltı oncesı 30 dk da 2 3 arası
12 30 13.00 arası 1 kucuk kase kabuklu fındık kavurmalı 2 tane yumurta biraz peynir ve zeytin yedım şımdıye kadar 1 fincan kahve ve 1.5 lt su ıctım
Henuz yemedim ama menu belli. 18.30 19.0 arası 1 tabak tavuklu bamya ve yogurtlu semizotu yıyecegım

Bakalım bu sefer nereye kadar gidecek göreceğiz 😍

Bugün toparlamış olmana sevindim
Spor da var 👍👏😍

😂 hoşgeldln
Deneme süresi konu içinde paylaşımlara istinaden koyduk günlük menü ve aktivite vs katılım bekliyoruz ve her pazartesi 14 öncesi kilo bildirimi
bekleriz menülerini buyur gel 🥰

Ben 2 gun ust uste cosamiyorum sayin baskanim vicdanim el vermiyo . Yaptigim sporlara ihanet etmis gibi hissediyorum o yuzden hemen toparlamaya calisiyorum . Bide 7 lere inmisken 8 gormek istemiyorum bi daha ama esim olacak zalım adam gitmis sevdigim baklavadan almis bende ayarsizlik edip hepsini yedim 😂😂😂 nasil gozum donduyse dun butun gun midem bulandi 😂😂😂 uzun bi sure baklava gormek istemiyorum 😂😂😂

Afiyet olsun canım benim bildiğim uzun oruçlar sonrası daha sıvı şeyler tüketmek iyi olur diyorlar sebze suyu meyve suyu vs hayvansal gıdalara sonra geçin diyorlar aklında olsun şeninde
Teşekkürler canım aslında bunu okumuştum ama acayip açlık ve baş ağrısı oldu🙁bu kadar az ile yetindgim için şükrediyorum 😁😁

Menum
Sabah 12.00
Yesilcay
Lorlu yumurta
Domates salatalik
4 zeytin
1 wasa

1 fincan sade turk kahvesi

Oglen 16.00
Muzlu yulaf lapasi 5 findik

Aksam 19.00
Bir parca et
Salata
Ayran

2.5 lt su

Selamm ben de size katılabilir miyim. Deneme süresi demişsiniz 2 haftadır yapıyorum zaten. Emziriyorum o sebeple tokluk penceresinde (11.00-19.00) istediğimi yiyorum. 2 hafta önce 69.9 ile başladım bugün 67.8 çıktım. Boyum 1.66, yaş 28. Alın gı aranıza 😁😁
hosgeldin gı:KK70:
En kısa zamanda Rabbim sana da nasip etsin 🙏teşekkür ediyorum
canim gözün aydın çok sevindim.
Düşük önleyici progestan filan kullanmaya başladın mı? Kadın doğuma gittin mi?
Aynen öyle oldu valla nasılsa olmuyor diye koyverdim gittim tam da o arada geldi minnışum🤣🤣🤣Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏
Stress tetikliyor diyorlar zaten.
Ve tıpkı senin gibi kafa tam rahat olunca kendiliğinden geliyormuş.
Bı arkadaşım da senin gibi olmuştu.
Sağlıkla kucagina al.
Sonra gelip doğum sonrası kiloları verirsin.
Hamilelik te de sağlıklı beslen zaten o zamana kilo da alınmıyor .
Bebek de sağlıklı oluyor.

Uzun oruçlara başlanmış nasıl haberim olmaz😔😂😂 83 saat ilk ve tek rekorum ile meydan okuyorum😂😂 bende başlayayım o halde🤗 bugün 20/4 yaptım yine
18de açtım
Kurufasulye(2 tabak yedim🙈)
Karpuz
Fazla da yiyemiyorum dün yaptığım kaçamaktan sonra 😂 tartıya yansımadı neyseki😂
Hadi bismillah😊
Screenshot_20200818-194412.png

hosgeldin gı:KK70:
canim gözün aydın çok sevindim.
Düşük önleyici progestan filan kullanmaya başladın mı? Kadın doğuma gittin mi?

Stress tetikliyor diyorlar zaten.
Ve tıpkı senin gibi kafa tam rahat olunca kendiliğinden geliyormuş.
Bı arkadaşım da senin gibi olmuştu.
Sağlıkla kucagina al.
Sonra gelip doğum sonrası kiloları verirsin.
Hamilelik te de sağlıklı beslen zaten o zamana kilo da alınmıyor .
Bebek de sağlıklı oluyor.
Teşekkür ediyorum canım daha doktora gidemedim canım yarın kan vereceğim Rabbim bu sefer sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin 🙏

selam kızlar bugünki menüm :kk77:

Sabah 8:30 ile 15:55 arası böylede dakiğim :KK48:

2 haşlanmış yumurta
badem
peynir
mantar sote
karpuz
kefir (karpuz kefir ve peyniri biraz kaçırmış olabilirim :KK22: )
Afiyet olsun canım 🥰
slm kızlar.bugünkü menüm
saat 11.10 da
1 bardak süt tarcin ve kahve

saat 13.30 da
1 tane üzüm,minicik armut,7 8 tane böğürtlen

saat 16.45 de
1 tabak kiymali türlü
1 bardak ayran.

su 3 lt olur.yürüyüş 50 dakika.
Afiyet olsun 🥰
Kızlar 24 saatten sonra orucu açtım,bir kaşık pirinç pilavı ve iki kaşık patates oturtma yedim ayran ile.gunu tek öğün ile kapattım,hiç yoktan iyidir.
Su en az 3 litre olur.
Teşekkürler canım aslında bunu okumuştum ama acayip açlık ve baş ağrısı oldu🙁bu kadar az ile yetindgim için şükrediyorum 😁😁
Canım afiyet olsun 🥰
Uzun oruçlarda açlık başağrısı normal oluyor
Ama açılış orucu tutmaktan önemli bunu unutma bir dahaki sefere
Çünkü yediklerin hem uzun açlık sonrası kolay sindirilebilecek şeyler değil, hem de tamamen insülin zıplatır ( basit karbonhidrat ve nişasta )
Aklında bulunsun şifa olsun 😊
Selam kızlar dun itibariyle 4.sevıyeye gırdım pzr gunu oruc tutmustum ıns haftaya yine tutarım bu seviye de her hafta 1 gun oruc var ve 3 hafta surecek gelelim bugune 2.5 saat yuruyus yaptım 2 saati kahvaltı oncesı 30 dk da 2 3 arası
12 30 13.00 arası 1 kucuk kase kabuklu fındık kavurmalı 2 tane yumurta biraz peynir ve zeytin yedım şımdıye kadar 1 fincan kahve ve 1.5 lt su ıctım
Henuz yemedim ama menu belli. 18.30 19.0 arası 1 tabak tavuklu bamya ve yogurtlu semizotu yıyecegım
Afiyet olsun şifa olsun 🥰
Ben 2 gun ust uste cosamiyorum sayin baskanim vicdanim el vermiyo . Yaptigim sporlara ihanet etmis gibi hissediyorum o yuzden hemen toparlamaya calisiyorum . Bide 7 lere inmisken 8 gormek istemiyorum bi daha ama esim olacak zalım adam gitmis sevdigim baklavadan almis bende ayarsizlik edip hepsini yedim 😂😂😂 nasil gozum donduyse dun butun gun midem bulandi 😂😂😂 uzun bi sure baklava gormek istemiyorum 😂😂😂
Ah bu erkekler 😂
Bir yandan sabote ederler hep 😂
Çok iyi yapmışsın canım çok iyi yerdesin 8 şer bir daha cısss 😍
Menum
Sabah 12.00
Yesilcay
Lorlu yumurta
Domates salatalik
4 zeytin
1 wasa

1 fincan sade turk kahvesi

Oglen 16.00
Muzlu yulaf lapasi 5 findik

Aksam 19.00
Bir parca et
Salata
Ayran

2.5 lt su
Afiyet olsun canım 🥰
Kızlar paketim az kaldi..
Az girersem merak etmeyin..
Bugün 1 saat tempolu yürüdüm.
Pazartesi den sonra 300 gram daha gitmiş çok sevindim.
Süpersin tebrikler 👏😍
Uzun oruçlara başlanmış nasıl haberim olmaz😔😂😂 83 saat ilk ve tek rekorum ile meydan okuyorum😂😂 bende başlayayım o halde🤗 bugün 20/4 yaptım yine
18de açtım
Kurufasulye(2 tabak yedim🙈)
Karpuz
Fazla da yiyemiyorum dün yaptığım kaçamaktan sonra 😂 tartıya yansımadı neyseki😂
Hadi bismillah😊
Eki Görüntüle 2677141
Ayyy İnan aklıma geldi görse katılır diye 😂🤩
Haydi şifa olsun 🙏

Teşekkür ediyorum canım daha doktora gidemedim canım yarın kan vereceğim Rabbim bu sefer sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin 🙏
Canim Sen gönlünü ferah tut...
Bu sefer olmayacak
Dua et
Aklina kötü şey getirme
Iyi bir dr.bul kendine
Perinatoloji ye gitme imkanın varsa ona git
Hangi şehirde sin?

Canim Sen gönlünü ferah tut...
Bu sefer olmayacak
Dua et
Aklina kötü şey getirme
Iyi bir dr.bul kendine
Perinatoloji ye gitme imkanın varsa ona git
Hangi şehirde sin?
İstanbuldayımm canım evet perinatoloğa gitmeyi düşünüyorum yaştan dolayı darısı isteyen herkese🙏

Selamm ben de size katılabilir miyim. Deneme süresi demişsiniz 2 haftadır yapıyorum zaten. Emziriyorum o sebeple tokluk penceresinde (11.00-19.00) istediğimi yiyorum. 2 hafta önce 69.9 ile başladım bugün 67.8 çıktım. Boyum 1.66, yaş 28. Alın gı aranıza 😁😁
Hoşgeldin, emziren anneler olarak burdayiz🤩

X