Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Zerdecalli sütü dene . Ben zerdecalli sütün çok faydasını gördüm.
Tamam canım, çok teşekkür ederim. Denicem bu sefer kesin.

ooyyyy maşallah valla... geçen haftadan sonra bu hafta bomba gibi dönüş olmuş.. Kilo veren arkadaşlarımıza
Benim gibi da haftaya güzel dönüşler olsun inşallah..

Biz hep pozitifiz başkanım, gelene biz burdayiz

Valla dalga geçmek için demedim sen 2 verip 3 alıyorum diyince aklıma geldi gerce bende öyleyim bak gene aklıma şarkı geldi kk uyarlaması: hangimiz kilo verip geri almadık ki , hangimiz diyeti hiç bozmadık ki hayır bide benim kilom senden fazla dalga geçicek olsam önce kendimle geçmem lazım

Hadi maşallah böyle devam ederiz inşallah başkanım

Ritimle söyleyip dans eden tek kişi ben olamam dimi..kız dur tüm gün kendimizce şarkı morildanicaz :)

Bugünkü menü
Sabah zerdecalli süt
Pizza yaninda şekersiz kola. Çarşamba günkü serbestliğimi bugüne aldım. Sabah 30 dk cardio kickboxing core class diye bi videonun yarim saatini yaptım sonra 15 dk eliptik yaptım. Akşam da gene 30 dk eliptik ve egzersiz yapcam . En az 2.5 lt su içmeyi planlıyorum . Bugünde böyle oldu biraz sağlıksız beslenme oldu ama geçen hafta serbestlik günümde de hunharca yemiştim hemde daha sağlıksız. Galiba sporu değiştirmek ise yaradı

Evet çoğu öyle yapıyor bilemiyorum neden sanırım biraz irade sorunu yaşıyorlar yada bizim grubun kurallarını beğenmediler
Diyet kolay olaydı herkes fit dolanirdi
Bende
Bende sınıf öğretmeniyim
Süper
Aşçı..... yemeyip tatsam yeter
Ayy ben yerim profesyonel bir elden yemek yemek harikadır
Hadi ya ne şarkılar varmış
Ben bir tek etliyim butluyum mutluyum kime ne sözünü biliyorum

Ayinesi iştir kişinin hocam, lafa bakılmaz. Çok haklısınız sonuçta kendimiz için kilo veriyoruz. Ben de fizik öğretmeniyim.

Ayinesi iştir kişinin hocam, lafa bakılmaz. Çok haklısınız sonuçta kendimiz için kilo veriyoruz. Ben de fizik öğretmeniyim.
Kusuruma bakmayin öğretmenim ama lisedeyken ölü taklidi yapmak istdgm bi dersti fizik siz fizik diyince bilinçaltı girdi devreye heralde, gene bi ölü taklidi yapasım geldi ❤❤❤

-200 iyi bence yine iyi dikkat etmedi isen Ama hadi bas gaza da 55 altını göreni görüp sevinelim
Hadi maşallah böyle devam ederiz inşallah başkanım
İnsallah canım A Amanedenolmuyo
Bende uzaktan takip ediyrdm grubu ama artık katılmaya karar verdim yediklerim konusunda dha dkktli olmam içinn kabul ederseniz tabiii
Tabi ki ederiz menü ve bildirim için paylaşımlarla katılım bekleriz umarım beraberce başaralım

Bugün yine 20/4
1 tabak kıymalı ıspanak yemeği, 1 kase yoğurt ve 2 acı biber turşu yedim
(En son kaç ay evvel yedim hatırlamıyorum )

2 saat kadar sonra
1 bardak kefir 10 badem 2 ceviz

yeşil çay, maden suyu, şekersiz kahve ve bol su içtim
Bugün 5 km yürüdüm

Bu hafta bir daha bozmazsan ödül olsun güzel kilo verdin aman emeklerin boşa gitmesin
Afiyet olsun
Kaptanım hadi 4 Aralık ta seni mezun edelim
Biraz asıl her gün 8 km yürü yine
Bı parti yapalım kutlayalım
Ayyy adı bile güzel mezuniyetin evet az kaldı hedefe insallah canım benim

Canım nasil ağır mi geçiyor?
Çocuklar nasıl?
Karantina ne zamana bitecek?
Sen pozitif mı çıktın?

Inşallah canım. Sende zerdecalli süt deneyebilirsin . Hem bağışıklığın da kuvvetlenir . Bence beni etkileyen zerdecalli süt oldu .
esimde vardi.bana test yapmadilar.belirti gostermiyotum diye.esim iyilesmeye yakin bana bi haller oldu.burnum akmaya grip olmaya basladim.koku ve tat alma hissim gitti.bas agrisi hafif ates basladi.bu hafta kötüydum.
cocuk ta ilk güler hastayfi.atesi vardi.atlatti.
karantinamis cuma günu bitti.

msji yanlis yere yazmisim.

zerdeçalli süt ne?ne zaman iciliyor?faydasi ne?

bugün bismillah diyim basliyim.bugün sapitmadim.
saat 12.30 da
2 zeytin 2 lokma peynir
az bisey tavada yumurta
az bisey somun ekmek
sekersiz cay

saat 16 30 da
1 tabak hamsi (coğu buģlama birazi tavada kizartma)
1 tabak salata
biraz somun ekmeği

40 dakika yürüyüşe gittim.bol su yesil cay kahve.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…