Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba ben de sizle aynıyım,nasıl bir program uyguluyorsunuz
Valla benim diyet yalan oldu annemler sehir dısından gelince aksattım ins yarın tam anlamıyla baslıyorum.

11 de kahvaltı yapıyorum klasik peynir zeytin yesillik omlet yada haslama yumurta sucuklu yumurta menemen artık bangiis olursa

19 da aksam yemegi hangi yemek varsa ve pilav makarna artık yanında karbonhidrat olarak ondann da 2-3 kasık yiyorum.

Aralarda da su kahve cay tüketiyorum ve hala emziriyorum bu arada

Merhabalar, 20 ağustostan itibaren ben de başlıyorum boy 163 kilo 69 hedef kilo 59,
45 günde hedefime ulaşmak istiyorum. Başlayalım bakalım bir hafta sonra tartılıp yazacağım buraya ancak onun dışında motivasyonumu kaybetmemek için sohbetlere katılıyor olacağım 😍

Merhabalar bende grubunuza dahil olup başlamak istiyorum. Sabah kalktım ilacımı içtim aç karnıma kullandığım 1 bardakta sirkeli su içtim saatin 12 olmasını bekliyorum 😍

Kızlar merhaba , ben doğum kilolarımdan kurtuldum ancak gitmesi gereken 4 kilom daha var ne yapsam gitmiyor 100 he düşmedi günlerdir pes ettim bende sinirim bozuldu o kadar yeme canının istediğini üstelik sabit kal. Gitmiyor benim gibi 3 4 kilo fazlalıktan kurtulmak isteyen var mı ne önerir bir yardımmmmmö 😬

Selamlar. Bugün ben de aranıza katılıyorum. Şu anda 100 kiloyum (Bir yılda 35 kilo aldım pandemide). Hedefim 60 kilo. Egzersizle destekleyerek kaç kilo verdiğimi düzenli olarak burada paylaşacağım.
Hadi bismillah diyelim o Zaman 😍 bende desteğim sana

Pek aktif değil ama olsun bende buralardayım aralıklı oruca tekrar başladım birbirimizi motive edebiliriz bol eksiler
Cuma günü başladığım aralıklı oruç sonrası (bugün pazartesi) üç gün sonra 2,2 kg verdim. 100,7 kilo ile başlamıştım. Bugünkü kilom 98,5.
Bu kadar hızlı olması beni oldukça motive etti. Yediğim besinlere çok dikkat etmedim. Akşam yemeğini yemedim. Sabah ve öğlen evde ne varsa az porsiyonlarla yedim. Akşama doğru acıkınca bir iki kaşık yoğurt, bir kaşık çorba ile idare ettim. Bugünden itibaren yediklerime dikkat ederek, yine az porsiyonlarla oruca devam etmeyi düşünüyorum. Egzersize henüz başlamadım. Bugün başlayacağım. İki gün ara ile kilomu buraya yazacağım. Böylece birbirimizi motive edebiliriz.:spor:

Size de bol eksiler diliyorum. :nazar:

Çok iyi yola devam lütfen düzenli ve sağlıklı beslenin benim uygulamam 11 kahvaltı arada su soda yada sade kahve 17 engel 18 son öğün tartı bazen durur ama incelme devam eder o yüzden ölçü takibi yapin kilo vermenin durunca 5 cm incelmem devam etmişti

Selamlar hanımlar
Ben 2 gündür oruç tutuyorum. Akşam 5.30 da ezan okunuyor. Gece 12 ye kadar da oturuyorum. Bu arada şekersiz de ekledim. İftar sonrası tatlı çikolata tarzı yemiyorum. Ama meyve kuruları filan yiyorum. Daha yeni başladım ama çok bı etkisini göremedim gibi😔

18.05 menü
Sabah 11 :şekersiz Türk kahve
Saat 14: 2 beyaz peynir,4 zeytin, yeşillik 1 dilim ğekmek çay
Saat 17: 10 erik
Saat 20: 8 yemek kaşık etli türlü Yoğurt salata
Aralarda maden suyu form çay bol su
5 kilometre yürüdüm
23.05 menü
14: 2 etimek , 2 kibrit K süzme peynir, 4 zeytin, yeşillik
16: 10 erik
18.30 ton balıklı salata
19.50 : bir ince dilim karpuz
Aralarda çay kahve su form çay
6.7 kilometre yürüdüm 🏃‍♀️🏃‍♀️
Tebrik ederim

Günaydın bende bugün başladım 97 kiloyum 40 yaşındayım son gebelikten kalan kiloları veremedim hala 6 yıl oldu 😔 deniyorum başlıyorum ama bir türlü devam edemiyorum bel fıtığımda çıktı kilo vermem şart umarım burada birbirimizi motive ederiz

X