Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Ben patates hem bulgur gozuime çok geldi ama :)

10 salatalık değil demi ahaahahahaa saat 10

😂😂 saat 10. Keşke 10 salatalık yiyeydim😣

canım merhaba
Ev yapımı da olsa poğaca oldukça karbonhidrat yüklü ve kalorili. Birde menünde bulgur, patates yemeği var ki bunlar da hep yüklü karbonhidrat, proteinin sadece sabah lor ve yumurta biraz az

bir dahaki seferinde üçünü aynınanda tercih etmemek birinden birini seçip yanında salata ve/veya yoğurt ayran iyi olabilir 🥰

Bebeğe yaptım o parçalayıp yemeyince çöpe gitmesin dedim poğaça. Gerçi her türlü 1 yerdim😀 patates bulguru da mecburen yaptım yaa dün dolapta bişey kalmamıştı.

Ah ah bugünkü kaçamak ötesi yediğimi duysanız😣😢🙈 keşke patates bulgur yeseydin derdiniz 😣

10: 1 yumurta, salatalık, domates, lor peyniri, 2 dilim ekmek (kendim yaptım küçük dilimli ve hafif)
Türk kahvesi

15: 1 hurma, yarım ceviz, 4 badem

19: kıymalı sebzeli yemek, 6 kaşık sanırım

Bugün iyiydi aslında. Ta ki eşim markete gidene kadar 😣 4 günümü heba ettim. Kaç gündür dolaptaki nutellaya direnen ben, luppo yedim. Çok güzelmiş dayanamadım yine yine yedim.

Pazartesiye kadar 3 gün çook az yiyeceğim bari eksiye inmesem de artı görmeyeyim. 58 üstüne çıkmayayım yeter.

yesa yesa sana bir şey sormuştum geçenlerde çok yorum olunca arada kaynadı sanırım göremedin canım 😀 ya da yazdıysan ben cevabı göremedim. Dizlerim baya problemli de dizlere yük bindirmeyen var mı bildiğin video vs? Başka bilen arkadaşlar da yazabilir🙂

Merhaba herkese
16/8 geri döndüm dün 18/6 dı
18. gün 70.3 -300gr yani 4 gündür bi 69 görmedim ya nediyim

sabah
Sirkeli su - filtre kahve
Kahvaltı 11:00
2 küçük dilim cevizli kepekli ev ekmeği
Haşlanmış yumurta peynir domates salatalık zeytin şekersiz fıstık ezmesi reçel

türk kahvesi
Soda
Sirkeli su

öğlen 16:00
3 çorba kaşığı ıspanak 2çoeba kaşığı yoğurt
alkali su

Akşam 19:00 smoothie

mutfak kapanmıştır
1.2 km yüzdüm

Oğlun için çok geçmiş olsun . Azmin ve kararlılığınla bizlere de güzel örnek oluyorsun. Yaptıklarımızın sonucunu almak için mümkün olduğu kadar kaçamak yapmamak lazım. ben de yıllardır 60 lı rakamları görmedim. İnşallah bu sefer olacak:KK73:

Tesekkur ederim . Insallah goruruz hep beraber 5 Yildir bende gormedim cunku 😂

Sanirsam bu mesaj banaydi 🥰 hepimizin farkli hikayesi var tabiki . Ama ben arastirmak zorundayim yanlis birsey yapmamak saglimi kotu etkilememek icin cunku ogluma benden baska kimse bakamaz . Makine ile nefes aldigi icin baskasi bilemez ki oglumda baskasiyla durmaz zaten . O soylediklerim hep arastirmalar sonucunda ogrendiklerim 😊
Evet sana yazdım tabikide..😃 ALLAH yardımcın olsun be gönlüne göre versin inşallah.. 🤗👍

o filtre kahve de keyfine pek düşkünmüş maşallah 🙈😂
Menü çok değildi zaten spor da var afiyet olsun 🥰

Gayet güzel tebrik ederim 🥰🤩

Menü gayet iyi canım umuyorum evine dönüşte yürüyüş oturtursun 👍🥰
Kolay gelsin

Afiyet olsun 🥰
Spor süper masallah ❤
Protein hesabı için ekstra 🙏👏

Afiyet olsun 👍
bundan sonra tüm menüyü bir alalım menü spor varsa ne yedik ne içtik hepsi tek posta olursa daha kolay yorumlarız 🥰

Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Tabi ki buyurun
Bizde bir hafta deneme süresi var listeye dahil olmak için. sadece günlük menü bildirimi ve haftalık pazartesi sabahtan kilo bildirim şartımız mevcut
Ekli dosyaya vs ilk sayfa ilk posta göz atarsanız iyi olur
Veririz inşallah beraber 👍🥳

😂
Ben herseyi hesapliyorum 😂😂😂 korkuyorum takinti olarakkalacak diye 😂

blondeaddict blondeaddict canım ben adımı yazdırdım ama ,geceleri emzirmek için sürekli ayakta ve uykusuz oldugumdan bu oruç bana yaramadı maalesef.. çünkü uykusuz oldugum icin ve süt verdigim icin şekerim düşüyor..gece uykum deliksiz olsa sıkıntı yaşamazdim ama malum bebis 2 aylik bile degil daha:) onun canı sağolsun önemli olan onun beslenmesi.
demem o ki sizler hakliydiniz kızlar..
dün endokrin kontrolum vardı, naparsan yap 6 ay diyet yapma dedi..zayiflamak istersen dengeli beslen su ic yeter dedi..
paketli gidalari 3 gundur hayatimdan cikardim
1 kiloya yakin kilo gitti bile..
hepinize kolaylıklar diliyorum canı gönülden..
yine ara ara sizi takip etmek isterim..
uğraştırdım sizi de kusura bakmayin nolur..

Hoşbuldum teşekkür ederim 🤗
Okudum ilk sayfayi. Tartı aldigimda kilomu yazacagim tek eksigim bu şuan yeni bozuldu kac yıllık tartım dayanamadi artik bana:))
Yas 38
Boy 159
bir kac hafta onceki kilom 77
Menüm 11:00 semizotu kavurma
Ufak parca bitter (cısss) :)
15:00 1 elma 1 kepekli grissini
18:30 2 dilim peynir 6,7 çatal karpuz
Spor 1 saat yürüyüş ve koşu

Nescafe,2lt su(evet az),

haftaya kadar tartı süresi var nasılsa problem değil 🥰
Biraz yeşillik salata biraz yoğurt kefir vs ilavesi ile daha iyi olur 🥰
Protein alıyorum ama hergun değil, bir gün tavuk-et yiyosam birgün zeytinyağlı sebze yiyorum. Sabah 2 yumurtami ihmal etmiyorum ama. Başka ne yiyebilirim protein için?
İlla yemek şart değil süt,kefir,ayran olur
Nohut, kuru fasulye, badem, yoğurt, balık,lor peyniri,barbunya ilk aklıma gelenler
10: 1 yumurta, salatalık, domates, lor peyniri, 2 dilim ekmek (kendim yaptım küçük dilimli ve hafif)
Türk kahvesi

15: 1 hurma, yarım ceviz, 4 badem

19: kıymalı sebzeli yemek, 6 kaşık sanırım

Bugün iyiydi aslında. Ta ki eşim markete gidene kadar 😣 4 günümü heba ettim. Kaç gündür dolaptaki nutellaya direnen ben, luppo yedim. Çok güzelmiş dayanamadım yine yine yedim.

Pazartesiye kadar 3 gün çook az yiyeceğim bari eksiye inmesem de artı görmeyeyim. 58 üstüne çıkmayayım yeter.

yesa yesa sana bir şey sormuştum geçenlerde çok yorum olunca arada kaynadı sanırım göremedin canım 😀 ya da yazdıysan ben cevabı göremedim. Dizlerim baya problemli de dizlere yük bindirmeyen var mı bildiğin video vs? Başka bilen arkadaşlar da yazabilir🙂
Neyse olan olmuş. Pazartesiye kadar çok az yemek yerine yoğurt, ayran,yumurta, peynir,haşlanmış tavuk Bolsalata Bol su tüket biraz da yürüyüş 👍
Merhaba herkese

sabah

türk kahvesi
Soda
Sirkeli su

alkali su

mutfak kapanmıştır
1.2 km yüzdüm
Zorluyor 69. Direnç kiloların mi 70ler ?
menü zaten iyi yüzme de 👏
😅😅 yaa vallaha tutuyorum kendimi bu tutuyor halim🙈 aralarda bişey yemiyorum da bir de şu tatlı krizleri bitse..
İlginç bir şekilde bende olmuyor. Aslında ilginç değil belki de toptan kaç aydın hiç yemediğim için artık o kriz durumu olmuyor. Ama canım istiyor arada o ayrı. 🤗

blondeaddict blondeaddict canım ben adımı yazdırdım ama ,geceleri emzirmek için sürekli ayakta ve uykusuz oldugumdan bu oruç bana yaramadı maalesef.. çünkü uykusuz oldugum icin ve süt verdigim icin şekerim düşüyor..gece uykum deliksiz olsa sıkıntı yaşamazdim ama malum bebis 2 aylik bile degil daha:) onun canı sağolsun önemli olan onun beslenmesi.
demem o ki sizler hakliydiniz kızlar..
dün endokrin kontrolum vardı, naparsan yap 6 ay diyet yapma dedi..zayiflamak istersen dengeli beslen su ic yeter dedi..
paketli gidalari 3 gundur hayatimdan cikardim
1 kiloya yakin kilo gitti bile..
hepinize kolaylıklar diliyorum canı gönülden..
yine ara ara sizi takip etmek isterim..
uğraştırdım sizi de kusura bakmayin nolur..
Canım benim ne demek ne kusuru 🥰
Doktor ile konuşmuş olman çok iyi olmuş, aklın yolu bir 🙏
Bence de sen zaten dengeli beslenirsen abartmazsan bu süreçte olur herşey
Her zaman gel yaz, illa ki listede olmak değil zaten hep diyorum, buradan herkes faydalanabilir
Bekleriz ve nezaketle haber verdiğin için çok teşekkür ederim 💐🥰

Bugün menü
Sabah 11.00
1 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Akşam 16.45
8 yk et sote
2 yk bulgur pilavı
1 kase yoğur
Salata

3 lt su içildi...
Sabah spor
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
2 saat dışarıda tempolı yürüyüş ...

selam
11. yumurtadan bikmisim maalesef ara vermek istedim 3 dilim salam
peynir zeytin salatalik
2dilim ekmek

17. 30 tavuk
3kaşık pilav
1tabak salata
ayran

su şimdilik 2 lt
yürüyüş akşama inşallah
dün 1.5 saat tempolu yürüdüm akşam regli döneminde iyi geliyor bana rahatliyorum
Canım akşam protein alsaydın daha iyi olurdu acıkmazsın 🖒🖒

Bugün menü
Sabah 11.00
1 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Akşam 16.45
8 yk et sote
2 yk bulgur pilavı
1 kase yoğur
Salata

3 lt su içildi...
Sabah spor
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
2 saat dışarıda tempolı yürüyüş ...
Menü çok iyi, spor da her okuduğumda ya bende bu noktaya gelir miyim dedirtiyor 🤩🥳
Ben şimdilik 6-7-8 km devam 😂

merhabalar.ben de araniza katilabilir miyim?
konu sahibini tesadüf eseri kesfettim.bu kadar kısa zamanda ve bu kadar cok kilo verisini tebrik ediyorum.
1 aya yakin diyet yapiyorum.lakin şu sıra duraklamaya girdim.
87 kiloyum.sanirim benim direnc noktam bu.
kac kere buraya gelip inemeyince vazgectim.
ama artik vazgecmek istemiyorum.
Hoşgeldin canım😘😘
aslinda ben 1 haftadir aralikli oruç yapiyorum.
saatler 9 ila 16 arasi.
bugünku menüm
09.00
tavada 1 yumurta
3 yesil,2 siyah zeytin
ceyrek domates zeytinyagli
az bisey tel peynir
sekersiz cay
içi alinmis yarim ekmek
2 lokma cilek receli

saat 14 de
100 gr maras dondurmasi

saat 16 da
yarim tabak kiymali kabak yemegi

suyu cok icerim 3 litre filan.ama bu ara kücük wcye çikma sorunum var.ödem oluyorum.
Ekmek ve dondurma biraz fazla olmuş canım ama alttaki mesajda gördüm bir aydır yemiyormuşsun o zaman telafi edilebilir🥰🥰
Kizlarrrrrr

Bugün 2 ana öğün yapacağım demistim

Veeeeeeeeee

Yaptım daaaa

Yani daha yemedim de eşim gelince inşallah

Sabah 11.00
2 yumurta haşlama
2 incir
2.ceviz

Aksam 19.00
Tavuk
Salata
Ayran

Ve kapanış

Sabah kaçta acarsam artık

Yorumlarım

17 17.30 gibi cok aciktim ama gecti:)
Çok güzel kilo vereceksin canım bu hafta protein yaksın yağları🤣🤣
Merhabalar. Kendimi kisaca tanıtmak isterim. 5 yıl önce 13.takim cuma zayiflama grubunda 16 kilo vermiştim. Zamanla elbette fazlasiyla aldim. 38 yasinda 2 çocuk annesiyim. Bakmayin yasima çocuklarım üniversiteli:)) sabahtan aksaa kadar oturarak çalışıyorum. Troidim yavas çalışıyor. En son 3 hafta kadar önce 77 ye dayanmisti kilom. Hedefim 60 ı görmek. Suanki kilomu bilmiyorum tartim bozuldu :KK43: kendimce aralikli oruc yapiyorken size rastladim. Musade ederseniz araniza katilmak isterim. Kendimi kararli ve hazir hissediyorum.... artik gercekten zayiflamaliyim.. inşallah sizlerde hedeflerinize ulaşırsınız yaniniza benide alarak:KK49:
Hoşgeldin canım umarım hedef kilona ulaşırsın🤲🤲
Merhaba hanimlarrr,
12.30 1 YK zeytinyağı ile yapılmış hindi fümeli omlet, birer domates-salatalik,10 zeytin, light peynir,

15.30. Bir fincan americano, çay ve bir tane form bitter çikolatalı bisküvi (yaklaşık 50 kaloriye tekabül ediyor)

19.20. Bir dolu tabak zeytinyağlı taze fasulye, yoğurt
Birazdan da yoğurt kürü yiyip günü kapatacağım

28 dakika Leslie yaptım, 2 mil yürümüş oldum.
Bu arada iki gündür tartiliyorum, iki günde toplam 500 gram vermişim, böyle giderse haftalık kilo kaybım 1 kg bin üstüne çıkacak. İnanılmaz motiveyim 😊
Çok güzel canım 👍👍
iyi akşamalar , bende bugünkü menümü yazayım :)
12:KK30: 1 adet yumurta ile yapılmış menemen, bol maydanoz salatası(yeşil soğanlı) , 6 adet yeşil zeytin, 4-5 çatal peynir
18:30 : 1 tabak yeşil fasulye ,4-5 kaşık bulgur pilavı,cacık ( dünkü:kk77::kk77: yemeklerim)
spor : malesef bugün yapamadım :KK43:
Afiyet olsun canım ayyyy bugün çoğunlukla yeşil fasulye yemiş canım çekti🤣🤣🤣
Merhaba herkese

sabah

türk kahvesi
Soda
Sirkeli su

alkali su

mutfak kapanmıştır
1.2 km yüzdüm
Ayyyy 69 u görmek isteyen o kadar çok kişi var ki🤲🤲🤲

Menü çok iyi, spor da her okuduğumda ya bende bu noktaya gelir miyim dedirtiyor 🤩🥳
Ben şimdilik 6-7-8 km devam 😂
Gelirsin canım , ama bence hep yapabileceğin sporla ilerlemek daha iyi aslında.... şimdi okullar açılınca sabah sporu yaparım ama akşam sporu iptal olacak bende o zaman kilo vermem durur mu diye düşünüyorum 🙄🙄🙄
Osman müftüoğlu der ki herzaman yapabileceğiniz sporu yapın.. yapın ki sonra kilo artışı olmasın...
Ben sporu çok seviyorum çoşuyorum 🤗🤗🤗

Son düzenleme:
Selam kızlar asırı yorgunum...
Bugun 18/7 oldu cunku eve anca gelebıldım avm ye gıtmek zorundaydım kac bın adım attım dıye baktım 16.375 adım atmısım 😂
Kahvaltı oncesı tarcınlı kahve
12.30 13.00 cay kabuklu fındık tereyagına kırılmıs 2 yumurta salatalık peynır
Bol su
19.00 19.30
Tavuklu bamya salata yogurt
20.30 turk kahvesı

X