Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Protein kilo vermede ve verirken tok tutmada en büyük silahın kullan onu inşallah farkı göreceksin 😉🥰

Ay canım geçmiş olsun ya dikkat et şimdi iyisindir umarım 🙏💐
Bedenini dinle ve kendini aşırı zorlama bir iki gün 🥰
çok teşekkür ederim iyim. Haftasonu dinlenmekte cok iyi gelicek insallah...💙

Süpersinizz 👏👏👏

6 Ağustos menüm

10: 2 yumurta, peynir, 1 dilim ekmek, zeytin

3 4 dilim karpuz, yarım şeftali

19: 1 tabak taze barbunya, 3 kaşık pilav, marul salatası

İnşallah süt bulmayı başarırsak yoğurt yapınca protein ekleyeceğim akşam ya da aralara
valla şubat annelerinden birinin adını ana sayfadaki son mesajlardan birinde görünce dayanamadım bir merhaba demek için geldim :) cidden bu kadar az şeyle nasıl doyuyorsunuz, inanılmaz. Ben bu menünün üç beş katını yiyorumdur, helal olsun

valla şubat annelerinden birinin adını ana sayfadaki son mesajlardan birinde görünce dayanamadım bir merhaba demek için geldim :) cidden bu kadar az şeyle nasıl doyuyorsunuz, inanılmaz. Ben bu menünün üç beş katını yiyorumdur, helal olsun

Selam canım 😊 normalde ben de 3 4 katını yiyordum zamanla azaldı kendiliğinden. Meğer zaten bilmeden aralıklı oruç yapıyormuşum bu gruptan önce de😀 Diğer arkadaşlar kadar iyi yapamasam da.

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum hepinize ❤️

Ben sabah tartıldım -500 gibi bir fark var 75.5 çıktım daha fazla olur diye düşünüyordum açıkcası ama inşallah pazartesiye kadar artış gösterir 🙏

Bugün yürüyüşü de Biraz arttırmayı düşünüyorum 🏃‍♀️

supersiniz ben aclik yapmaya sian cesaret edemiyorum aksam menüm kabak yemegi yogurt tursu yedim bide :KK43: dayanamadim istahi acti oda. yesil cay 2.5 lt su tmm
Afiyet olsun 🥰
canım adım adım ilerlemekte fayda var açlık oruçlarında 👍
Süpersinizz 👏👏👏

6 Ağustos menüm

10: 2 yumurta, peynir, 1 dilim ekmek, zeytin

3 4 dilim karpuz, yarım şeftali

19: 1 tabak taze barbunya, 3 kaşık pilav, marul salatası

İnşallah süt bulmayı başarırsak yoğurt yapınca protein ekleyeceğim akşam ya da aralara
Afiyet olsun canım 🥰
Merhaba,
bugun başladım yarın menüyu atarım.Herkese kolay gelsin.:halay:
Haydi başarılar bekliyoruz 🤩

Son düzenleme:
Günaydınlar herkese
Başkan -500 grm da gayet güzel 👍benimde sporu artırmam lazım pazartesi hem kendimi hemde grubu sevindireyim eksilerle
Dün uzun orucumu açınca vicdan yaptım bir de yürüyüşe çıktım 15bin adım attım bugün her yerim ağrıyor eliptik bana ben ona bakıyorum artık ne zaman yaparım hiç bilemiyorum 🙂

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum hepinize ❤

Ben sabah tartıldım -500 gibi bir fark var 76.5 çıktım daha fazla olur diye düşünüyordum açıkcası ama inşallah pazartesiye kadar artış gösterir 🙏

Bugün yürüyüşü de Biraz arttırmayı düşünüyorum 🏃‍♀️
:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: harikasın ayalrdır yapmana ragmen durma yaşamadan devammm grurumuzsun başkann azmimizi senden alıyoruzzzz:KK200::KK200::KK200:

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: harikasın ayalrdır yapmana ragmen durma yaşamadan devammm grurumuzsun başkann azmimizi senden alıyoruzzzz:KK200::KK200::KK200:
Canım bende sizi seviyorum valla azimle savaşıyorum bu arada şimdi farkettim 76.5 değil 75.5 hatalı yazmışım 😂 düzeltiyorum
Devam devam savaşmadan Zafer yok 🤩🥰❤️

herkese günaydın kızlarrrr
45. saatten selamlarrr herkeseee:halay::halay:
ne açım ne halsisim harika gidiyor
bide tartıda 65,1 i görünce kim tutar beni beeee
Muhteşemsin canım dedim akşamı çıkarırsan sabah açlık hissetmezsin diye bol suya kahveye devaam :KK70:

Oruçtan önce kaç kiloydun :KK200:

Canım bende sizi seviyorum valla azimle savaşıyorum bu arada şimdi farkettim 76.5 değil 75.5 hatalı yazmışım 😂 düzeltiyorum
Devam devam savaşmadan Zafer yok 🤩🥰
:KK52: saygıyla eğiliyorummmm başkanım 75 dedin daha mutlu ettin beni sabah sabah oz maan sabah kahvesi filtre(nescafeye göre diyette daha iyi dedi diyetisyenim) bendennn :KK50::KK50::KK50:

Gunaydın kızlar dun yazamadım hemen yazıyım tek ogune gectıgım ıcın sabahtan aksama kadar yesıl cay kahve ve su ıctım 17.30 18.30 arası 3 adet tavuk baget ve kabak spagetti yogurt yedım malum adetim yaklastı tatlı krızındeyım 2 ceviz 2 kuru incir 1 bardakta sutle onları yedim krizim gectı fakat spor yapmadım ondan oncekı gun 1.5 saat yuruyus yapmıstım ıns dengeler sımdı yesıl cay ıcıyorum 😘

Muhteşemsin canım dedim akşamı çıkarırsan sabah açlık hissetmezsin diye bol suya kahveye devaam :KK70:

Oruçtan önce kaç kiloydun :KK200:
66,7 bayram dönüşü bayrama gitmeden 65,5 dim şimdi 65,1 oldum bakalım 72. saatte kaç olacagım çok heyecanlı bekliyorummm:halay::halay::halay:

Gunaydijnnnn caaaaaannnnniiiiimmmm diyet arkadaşlarım

Sabah kahvaltımı yaptım

Ogleeden sonra da menü belli o yüzden yazayim

Sabah erken oldu bugün 9.00 sanırım

Yumurta salatası
Tam.yagli peynir
Domates
2 lokma pide (domates biber kızartması yapmış anacığım ona bandirdim çok canım çekti de :)

15.00 gibi
Sac kavurma

Ve kapanış:)

X