Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canım bugün bekunis aldım eczaneden yemekten sonra 2 tane içtim🙈 inşallah sabaha kadar faydasını görürüm kefiri yarın alırım evdeki mayamı da aktif hale getireyim ki acil durumlarda faydalanayım haraketi de dikkate alacağım teşekkürler
Bekunisi genelde gece alıyorum ben kendi deneyimlerimle. Yemekten sonra alınca bende işe yaramadı ama umarım sende yarar👍🏻

Merhabalar,bugün de 11de başladım, 1 yumurta süzme peynir domates yeşillik zeytin
arada çiyalı yeşil çay yaptım
15öğlen tavuk sote ve semizotlu cacık
17 ara badem ve türk kahvesi
18 akşam hurma yoğurt ceviz tarçın yedim

sporum 30 günde kilo ver programında 370 kalori ve 10 bin adım yürüyüş 420 kalori.
Afiyet olsun 🥰
9
hareket dışinda diger seyler iyi canim.
bu noktada hareket kilit noktasi.bagirsaklarimiz bi nevi dügülenmis gibi.hatta tempolu hoplaya ziplaya bi yürüyüs yapmalisin.imkanin varsa evde biraz ip atlasan iyi olur.ben kültür fizik hareketlerinden hoplamali biseyler yaptim.faydasi oldu.
kabizligim gecti.ama biraz sancim var daha.
kefiri mutlaka al bugün.
cok gecmis olsun.
Ben kefir çok tüketiyorum belki ondan döküntüm olmuyor emin değilim
Bi 30 dk leslie yaptim birazdan bide 30 dk eliptik yaparim az birazda egzersiz tamam 😂😂 kismet olursa hesaplarima gore cumartesi 13 siralarinda orucumu acabiliyorum . Pazar gunu de bogazima sahip cikabilirsem pazartesi tartida 79 altini gormek istiyorum.
Minnoslar bile kacmiyo gozunden tam bir komutan ruhu var sende sayin baskanim 😂
😂🙈😂
İnşallah hedefine de ulaşırsın canım sağlıkla haydi hayırlısı 🥰❤️

Otokontrol bazen yeterli olmuyor diyette, dış kontrol mekanizması lazım. Bir nevi diyetisyenimiz gibisin, arkadaşlar ve ben çok memnunuz senden, onlar da dile getiriyor hep💙💜
Bilmediğimden soruyorum, nasıl yapıyorsunuz acaba bunu? Yani 24 saat veya 36,72saat hiçbir şey yenmiyor mu, bir öğün falan mı yapıyorsunuz günde?
Dondurma menüsünü altına ben de dondurmalı menümü yazayım, cesaret aldım burdan, nasıl olsa sessiz harflerle de azılsa bizi kurtaramayacak arkadaşım😅
Sabah:2 dilim ekmek, yumurta, çeçil, yeşillik, karpuz
Ara:KK70: Dondurma
Akşam:1 köfte, nohutlu çorba, cacık, 1 kurabiye.
Çok teşekkürler dikkat ediyorum mümkün olduğunca sizlerin menülere 🙏❤️
Uzun oruçlarda sadece su, maden suyu sade, şekersiz Türk kahvesi, sade yeşil çay tüketiyoruz Amaç vucüdu otofaji Yağ yakımı ve hücre yenilenme evrelerine sokmak bu
Kimileri bunu sadece su ile yapıyor su orucu aidin Salih diye bakabilirsin internette 🥰
Bugünki menüm
14:00
2h yumurta süzme peynir salatalık
1dndrm😅
17:00
Mercimekli kabak yemeği ve cacık
3 lt su şimdilik-4e tamamlarıö
Spor -1070kcal
O dndrm kçmz gzmdn ki 😂
Gün içi meyve yok o iyi olmuş, afiyet olsun 🥰
21.saatte açtım orucumu
Biber dolması
Karpuz
Sonrasında ayran
20/4 de illaki 2 öğün yenmesi gerekir mi açlık yok yarın da 20/4 yaparım muhtemelen
Kayısı form çayını da içeceğim dün pek faydasını görmedim bi bana fayda etmedi heralde🙈😅
Afiyet olsun, şart değil 2 öğün yapmak 🥰
Doydun ise yemek zorunda değilsin 😉
Kayısılı form çay bende de işe yaramıyor ama birde A Amanedenolmuyo nun yöntemi ile deneyeceğim 🙈
Iyiki gruba katilmisim. Motive olmamin yani sira sizin menülerinizi görüp diger günlerim icin fikirler de ediniyorum. Bugün ne yesem diye kara kara düsünme derdim ortadan kalkiyor böylelikle. Herkese tsk ediyorum.
Ne güzel sende iyi ki buradasın beraberce güzelce vereceğiz bu kiloları 👍🥰
İyi akşamlar menüm sabah kahvaltı küçük bi pogaça
Akşam et sote ve sarma
2 gündür zor dikkat ediyorum sınav çalışmaktan stres oldum neyse daha güzel olur herşey umarım :)
Kolay gelsin derslerde 🙏
Yemek ekstra stres olmasın, ağzına suçluluk duyacağın şeyleri atınca o da yorar beyni inan
Eğer mümkünse sağlıklı kuruyemişler ( kontrollü), yoğurt, kefir, kolay söğüş domates salataLık vs yakınında bulundur ki açlık geldiğinde sıkıntılı bir şey yeme 🥰
Afiyet olsun
İyi akşamlar kızlar
Yeniden otofajiye merhaba ama nasıl şiş hissediyorum kendimi reglim çok yakın ondan galiba 😔😔 regl öncesi daha mi kilolu çıkarız kızlar regl bitince mi tartılayım
Kesinlikle regl sonrasında tartıl 🥰
Iyi aksamlar kizlar menü mü yazayim
14.00
Yogurtlu kiymali kavrulmuş kabak
1 küçük muz 10 tane cig fındık ve badem karisik
20.00
1 servis kasigi pilav
1 bucuk servis kasigi kavurma
Salata yogurt
1 yesil çay
3 litre su
Afiyet olsun 🥰

Merhaba hanimlar
Menum
11.00
Cilekli yulaf lapasi
6-7 findik

Ara 15.00
1 sb kahveli süt

Aksam 18.45
Firinda sebze kizartma
1 kase nohutlu bulgurlu ayran

Gun icinde detoks suyu ve 2.5 lt su iciyorum
Bu hafta spor yok
Afiyet olsun 🥰
Selam kızlar...
Sehir dışındaydım bildirim yapamadım kusuruma bakmayın... Dün geldim şükür evime çok olmasada biraz artıdayım inşallah pazartesiye kadar toparlarım...
Tüm arkadaşları tebrik ederim güzel sonuçlar alınmış...
Hoşgelmişsin kısa zamanda toparlarsın inşallah 🙏🥰
Merhaba, iyi akşamlar. Ancak gün sonunda mesajlara bakabiliyorum ve yetişemiyorum. 🙂 Ayrıca her seferinde bildirim de gelmiyor, anlayamadım.
Bugün 18/6 uyguladım. Menüde ise;
13:00 1 bardak süt, 1 dilim ekmek, yeşil biber ve kırmızı biber, 3 parça peynir, zeytin, 7 dilim sucuk, kırmızı erik, domates, 1 küçük parça helva.
16:00 şeftali
20:00 terbiyeli şehriye çorbası, haşlanmış et, yoğurt ve bol salata
21:00 şekersiz türk kahvesi
2 litre su.
Afiyet olsun, yağ konusunda kısıtımız olmamasına rağmen sucuk protein kadar yağ konusundan da çok zengin, menü sabah yeterince kuvvetli zaten, sadece aklında bulunsun 🥰
10bucuk: 1.5 kepçe tarhana, peynir, salatalık, 1 dilim ekmek, 1 tatlı kaşığı ballı tereyağ

Karpuz, badem, ceviz vs
(3 luppoyu ve dünkü fincan keki itiraf edeyim ki pazartesi artış olursa sebebi belli olsun🙈🙈)

19: 1 tabak barbunya, 4 5 kaşık pilav, yoğurt

Yarın yola çıkacağız. Yolumuz uzun. Yolda pek dikkat edemiyorum ve ödede olacak tabi. Bakalım pazartesi ne olacak. Ya pazar ya pazartesi tekrar katılabileceğim aranıza eve dönünce inşallah.
İyi yolculuklar 🥰
Luppo ve kek görünce ben 🙈😂
13 ağustos persembe

Sabah
1 bucuk Haslanmıs yumurta
1 Çiğ kapya biber
1 burgu peynir
2 karper
3 top peynir
Domates salatalık (yarımşar)
50 gr kaşarlı mantar
3 zeytin

Ara
Bir Türk kahvesi
3 hurma
30gr Çiğ fıstık

Aksam
300gr mantarlı tavuk sote

3 lt su. Yarım saat yıruyus. Bugun misafirim vardı o yuzden çokça yapamadım 😊✌️
Afiyet olsun 🥰

Bugun karisik
Sabah klasik kahvalti ve kiymali yumurta 2 dilim cavdar ekm. Cay

Oglen cigkofte marul

Aksam 🙄 buskevit kola icim yandi ya napim 😁 yemek yemege vakit olmadi bi baktim ki saat 8. Vazgectim

16+8 yaptim
Su 1.5litre
Spor yok
Biraz karışmış evet, afiyet olsun
Suya çok dikkat edelim 1.5 litre çok az 🥰

Hanımlar herkese merhaba 1 haftadır falan aranızda yoktum bazı sebeplerden dolayı oruç saatlerine de malesef uyamadım ama diyetimi ve sporumu bozmamaya özen gösterdim inşallah tam anlamıyla düzene girdiğim de sil baştan başlıcam kilom kaç hiç bi fikrim yok pazartesiye kadar bol bol su içip detox yapıp ödemimi atıp kilomu bildiricem ve çok sıkı bi saat aralıkları ile devam edicem 🙏🏻🙏🏻

Afiyet olsun 🥰

😂🙈😂

Uzun oruçlarda sadece su, maden suyu sade, şekersiz Türk kahvesi, sade yeşil çay tüketiyoruz Amaç vucüdu otofaji Yağ yakımı ve hücre yenilenme evrelerine sokmak bu
Kimileri bunu sadece su ile yapıyor su orucu aidin Salih diye bakabilirsin internette 🥰

O dndrm kçmz gzmdn ki 😂

Kayısılı form çay bende de işe yaramıyor ama birde A Amanedenolmuyo nun yöntemi ile deneyeceğim 🙈

Kolay gelsin derslerde 🙏
Yemek ekstra stres olmasın, ağzına suçluluk duyacağın şeyleri atınca o da yorar beyni inan
Eğer mümkünse sağlıklı kuruyemişler ( kontrollü), yoğurt, kefir, kolay söğüş domates salataLık vs yakınında bulundur ki açlık geldiğinde sıkıntılı bir şey yeme 🥰
Afiyet olsun

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun, yağ konusunda kısıtımız olmamasına rağmen sucuk protein kadar yağ konusundan da çok zengin, menü sabah yeterince kuvvetli zaten, sadece aklında bulunsun 🥰

İyi yolculuklar 🥰

Afiyet olsun 🥰
döküntü ne canim?

Afiyet olsun 🥰

😂🙈😂

O dndrm kçmz gzmdn ki 😂

Kolay gelsin derslerde 🙏
Afiyet olsun

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰

İyi yolculuklar 🥰

Afiyet olsun 🥰
16 saat sadece su, soda içmek beni hâlsiz bırakıyor da, 72 saat yapana çeyrek altın takalim bence,hakeder😅🤩.48 saate de gram😄

10bucuk: 1.5 kepçe tarhana, peynir, salatalık, 1 dilim ekmek, 1 tatlı kaşığı ballı tereyağ

Karpuz, badem, ceviz vs
(3 luppoyu ve dünkü fincan keki itiraf edeyim ki pazartesi artış olursa sebebi belli olsun🙈🙈)

19: 1 tabak barbunya, 4 5 kaşık pilav, yoğurt

Yarın yola çıkacağız. Yolumuz uzun. Yolda pek dikkat edemiyorum ve ödede olacak tabi. Bakalım pazartesi ne olacak. Ya pazar ya pazartesi tekrar katılabileceğim aranıza eve dönünce inşallah.
Sen yazdın, gece rüyamda luppo gördüm ben, bı güzeldi ki😅. Neyse zayıflayana kadar ancak rüyamda görsem iyi olacak🤣

Herkese günaydın... hepinize güzel bir gün diliyorum..:KK36:
13.08 günü menüm :
16/8 devam
12.00 : klasik kahvaltı + yumurta+ birazcık biber patates kızartma :olamaz:
20.00 : 1 kase mercimek çorbası +karalahana yemeği + 2-3 parça tavuk ızgara
2-2,5 litre su + çay+ sade kahve
diyete uygun şeyler yemedim farkındayım ama arada kaçıyor işte yaa... ama gerçekten çok az yedim..:)

Tamam, benden altın, ama o tatlı oğlusuna takarim😄.ben 72 saat tutarsam kocişkomdan da pırlanta istiycem😅

Kiz benim oglanin agzi bos dirmuyo ona niye takiliyo 😂😂😂 ben beyimden sinirsiz fast food istedim 😂 napiyim pirlantayi yenmiyo etmiyo 😂 zaten benim fast food harcamam da bi pirlanta eder yani 😂 Allah gozumu doyursun 😂😂😂

Günaydın kuzular dün çok acıktım ve hala açım☹️☹️☹️
13/08/2020
saat 11:00 yeşil çay ve su
Saat12:00 kahvaltı
Patatesli omlet
4 zeytin domates salatalık çay r çay kaşığı taze süt kaymağı
Saat 16:30 yarım dilim karpuz
Türk kahvesi ve su
10000adım yürüyüş
Saat 19:00 akşam yemeği
Zeytinyağlı türlü bir kase yoğurt
Yeşilçay çay ve su

Günaydın kuzular dün çok acıktım ve hala açım☹☹☹
13/08/2020
saat 11:00 yeşil çay ve su
Saat12:00 kahvaltı
Patatesli omlet
4 zeytin domates salatalık çay r çay kaşığı taze süt kaymağı
Saat 16:30 yarım dilim karpuz
Türk kahvesi ve su
10000adım yürüyüş
Saat 19:00 akşam yemeği
Zeytinyağlı türlü bir kase yoğurt
Yeşilçay çay ve su
Dünkü menünde protein çok az bence.. acıkma sebebinde muhtemelen bundan kaynaklı. proteini bol tutarsan kolay kolay acıkmazsın.. nacizane tavsiyemdir.. :KK39:

X