Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Son anda farkettim saati.. hemen yetişeyim dedim..
Geçen hafta: 75.2 kg
Bu hafta :75.3 kg
Fark : +100 gr
Bu sonucu bekliyordum. Hafta sonu misafirle geçti. Dikkat edemedim pek.. 🙁 birazda kabızlık sorunu yaşıyorum son günlerde.. hepsi birden az.bile almışım.. buna da şükür 😊
Kilo veren arkadaşlarıma kocaman 👏👏👏

Geçen Hafta: 69,1
Bu Hafta: 68,7
Fark: -400gr
Bu hafta 67,95 görmüştüm halbuki verdiğimi almışım
olsun canim.eksi candir.haftaya daha cok dikkat edersen baya gider.tebrikler.
Merhaba herkese :)

Geçen hafta: 57.4 kg
Bu hafta: 56.9 kg
Fark: 500 gr
tebrikler.50 li kilolarda gayet ideal.
Geçen hafta:65.5
Bu hafta:65.5
Fark:0
Bugün farklı tartıda tartidlim, evime geldim çünkü. 300 gram kadar fazla tartiypr,muhtemelen vermisimdir ama bu tartı için sonuç böyle.
kız sen bu hafta habire büsküleri götürdün.bak bak bide tarti farkliymiş😅
haftaya da yersen seni geçerim bak😈
Tünaydın kızlar
Bu hafta çok çok az bir farkla aranızdayım
Yine takıldı kilom
Suyu çok az içiyorum
Biraz dışarı da çıktık bu hafta dengem de bozuldu
Olsun ama ne yapalım devam🤲🏻
suyu arttıracağım✔️
bu hafta iznimin son haftası , haftaya işe başlayacağım , iş yerinde çok daha hateketliyim ,öğlenleri yürüyüş yolunda yürüme imkanım da oluyor o yüzden takılma geçecek kilolar gidecek✔️
daha bilinçli daha protein ağırlıklı besleneceğim✔️
bağırsak tembelliğinin çaresini buldum sayenizde , daha çabuk gidecek inşallah✔️
Geçen hafta 59.6
Bu hafta 59.5
Fark :100 gram😔en az veren benim sanırım
Olsun moral bozmak yoook yola devaaaamm🎈🎈🎈
aynen morel bozmak yok.haftaya daha cok gider.
Selam kizlar ancak geldim eve seminerden,
Ammma çok mutluyum 🥳🥳🥳
Geçen hafta 66.4
Bu hafta 64.4
Fark 2 kilo🥳🥳
Çoğu ödem biliyorum ve en önemlisi benim dirençli kilom 64 ve 63 tür 🙄asıl bundan sonrası önemli benim için 💪💪daha çok aç kalmaya hazırım😂🤩
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum ♥️
masallah canim.süper.tebrikler😍
Merhaba arkadaşlar

Gecen hafta 55.3
Bu hafta 54.4
Fark 900 gr
olsun.haftaya dikkat et canim.
kızlar çok güzel zayıflamışsınız. Darısı başıma bugün başladım
sabah kahvaltı 09:30 yarım avakado
1 küçük domates
1 salatalık
1 dilim tam buğday ekmek
lor peynirli 1 yumurtadan omlet
hoş geldin canim.afiyet olsun.hadi bakalim kolay gelsin.
Bu sonucu bekliyordum. Hafta sonu misafirle geçti. Dikkat edemedim pek.. 🙁 birazda kabızlık sorunu yaşıyorum son günlerde.. hepsi birden az.bile almışım.. buna da şükür 😊

artin fazla degil.bir gunde eksiye bile düsersin.yeterki devam...

Kızlar günaydın :KK200: :KK73:
Bu hafta 73
Geçen hafta 75
Fark -2 :halay: :KK6:

Ayyy ben nasıl mutlu oldum iki haftadır yarımşar kilo gidiyordu bu hafta uzun oruç sonrası aldığım sonuç çok çok mutlu etti beni :dua::halay:

Şimdi hemen yazdıklarınıza bakayım sonra evden çıkacağım umarım iyi sonuçlar geliyordur :dua::KK50:
Maşallah vallahi süper...tebrikler 👏👏🤗

Merhaba canlar.. 1.5 aylık ayrılıktan sonra ben geldimmm :) bu sene iznim rüya gibiydi, o yüzden ne aralıklı oruç ne dikkat etme ne diyet, hiç birşey yapmadım..3 kilo almışım , asla pişman değilim :) ilk iki gün ama güzel kilo verdim almayayım dedim sonrada “ amaan capo, 10 ay bu günleri bekliosun Türkiye hayali kuruyosun sal gitsin, 10 ay dikkat et 2 ay tatil yap dedim” .. valiz, alış veriş, kağıt işlerim derken bu haftada izin istiyorum sizden.. gelecek pazartes katılıyorum inşallah aranıza.. üstelik adet dönemim şu an, oda geçsin sonra minik bir detox yapıp pztsi bildirimle dönerim tekrar gruba.. çok fazla sayfa olmuş okunacak , umarım önemli yada acil bilgiler kaçırmamışımdır

olsun canim.eksi candir.haftaya daha cok dikkat edersen baya gider.tebrikler.

tebrikler.50 li kilolarda gayet ideal.

kız sen bu hafta habire büsküleri götürdün.bak bak bide tarti farkliymiş😅
haftaya da yersen seni geçerim bak😈

aynen morel bozmak yok.haftaya daha cok gider.

masallah canim.süper.tebrikler😍

olsun.haftaya dikkat et canim.

hoş geldin canim.afiyet olsun.hadi bakalim kolay gelsin.

artin fazla degil.bir gunde eksiye bile düsersin.yeterki devam...
Çok haklısın, regl olunca sapitmistim😄. Sen güzel ilerliyorsun arkadaşım, tebrik ediyorum, çok yakında 65'lerdr olacaksın🤩. Ben de kendimi toparlayyaim bu hafta.

Olsun kanks bundan sonra daha çok çaba gostercz, bak bu haftaki hedefimiz bir gün hariç hiç kacamamak yapmamak olsun ne dersin benim yarın misafirim var yarın ister istemez kaçacak ama sonra tartı gününe kadar çok dikkate dip su direnci kırmak istiyorum 🙄
Kankacim, düşmüşüm de elimden tutup kaldirmissin gibi hissediyorum şu an 😍. Süper fikir oldu bu, Hizir gibi yetiştin, sen çok iyi vermişsin, bu hafta kaçamak yok öyleyse.anlastik. yarın sana pas geçebiliriz zaten iyi vermişsin, bana yok pas 😄

slm kızlar.bebeyi uyuttum çok sükür.
simdi tek tek alıntiladim.

çok gecmis olsun canim.haftaya dikkate dersen baya gider.kolay gelsin.

hoşgeldin canim.hic olmazsa eksiyle dönmuşsün buda bisey.haftaya daha cok verirsin.

aynen.arti geldigim.zaman keske sabit yada 100 gr verseydim diyordum.eski candır.tebrikler😍

maşallah canim.tebrikler😍

tebrikler canım😍

amin.
masallah canim.baya gitmis.haftaya 5 ler hayal değil.tebrikler😍

masallah canim.kiz valla nazar degdirecen kendine.
bu arada aşağıdaki kilo bildirimini degistirmeyi unutmussun
ben olsam hemen 61.1 yapmistim😅

maşallah canim.1 kilo olsun bizim olsun.her hafta 1 kilo gitse 3 aya biseyimiz kalmaz valla.arada kaçamaklar yapa yapa tabi😅
hem yer hem zayiflariz.ne güzel dimi.

tebrikler kaptanim.güzel örnek oluyorsun bize.
maşallah😍

fazla bi artin yok canim.bir gün dikkat etsen eksiye bile inersin.

kolay gelsin canim
tebrikler.1.200 gitti dimi.hadi bakalim.haftaya 9 larda olacaksin😍

vaaooovv maşallah canim.
baya gitmiş.tebrikler.

kacamağa ragmen güzel sonuç.tebrikler canim😍

tabiki.yeter ki kacamak yapma.porsiyonlarini kücuk tut.bak haftaya 95 e düsersin.
tebrikler😍

masallah.kacamaga ragmen sonuc süper.

tebrikler canim😍

ödem daha fazla atilir canim.yağdır o yağ😍tebrikler.önümüzdeki günlerde suyu bol icersen daha cok gider.

Ben gecen hafta karbonhidratin dibine vurdum bide 😂😂😂 ama bu hafta Protein haftasi olacak insallahhhh 😂😂😂

Kankacim, düşmüşüm de elimden tutup kaldirmissin gibi hissediyorum şu an 😍. Süper fikir oldu bu, Hizir gibi yetiştin, sen çok iyi vermişsin, bu hafta kaçamak yok öyleyse.anlastik. yarın sana pas geçebiliriz zaten iyi vermişsin, bana yok pas 😄
Ayol ne düşmesi baskül farklıymış 😜😜😜😜
Tamam ben hafta sen de ekstra olmasın ben de de yarın için olsun sadece🤩bu akşamı da salatayla geçireyim de yarına vicdan yapmayayım 😜

Ben bi ara chloe yapmistim hareketleri tam beceremesemde o donem daha cok incelme olmustu. Bide ben leslie de yapiyordum. Kacamakta yapsam ben hergun spor yapiyorum .
Kilo verdikçe nickini değiştirmeyi düşünüyor musun😜ackaldim oldu falan diye♥️
Ya şaka bı yana su chole başladım devam edemedim ben spor olarak yürüyüş ten ileri gidemiyorum 😜

Selam Canlar, oh ne güzell gitmis fazlaliklar darisi basima 🤗👍🏻 Bi tarti alamadim gitti en son 103 kilolardaydim 😱😱 simdi bilmiyorum.

saat 13 de ilk ögünümü yedim.
Bir Tabak, kabakli bulgur pilavi.
Yarim kase mercimek corbasi.
Bir- iki dilim meyve.
Aksam 6-7 ye kadar birsey yemem artik cay ve su haricinde.

Kızlar benim duraklama ve hiç dikkat etmeme dönemi

Inşallah bu da geçecek diyorum

50.9 um bu sabah ( en az en son gördüğüm 50.7)
Canım çok az fark var devam bir günde değişir o 😍
Sevgili baskanim ayrica belirtmek isterim ki 2 ayda sizinle beraber
-10.7 kg
Belden -11cm
Gobekten -14 cm
Basenden - 11 cm
Gogusten - 5 cm
Bacaktan da sag -7 sol -8 olmak uzere bana gore cok guzel bir incelme oldu . Bu yuzden basta sen sonra da butun diyetdaslarima verdiginiz destekten dolayi cok tesekkur ederim . Bazen tokezlesemde (gecen hafta full tokezlesemde) desteklerinizle toparlamaya basliyorum . Hepinizi tanimadan cok sevdim iyiki varsiniz hakkinizi helal edin 🥰🥰🥰🥰 2 ay sonra yine genel Bir olcu bildirimi yapcam . 2 ay sonra 6 li kilolara dusmus biri olup adimi da buseferoldu diye degistircem 😂😂😂😂😂
Ay sende helal et hakkını ne demek 😍
Süper sonuçlar alıyorsun arada takılma raydan çıkma olur önemli olan uzun vadede sonuç Alman ki alıyorsun 🤩
Ölçü incelemelerin süper ötesi tebrik ediyorum 👏🏆❤️
gunaydın
giremedim hem tatil hemde kıs hazırlıklarına basladım kızlar hersey yolunda
haftasonu kaçamagı olarak mercimekli köfte ve patates salatası
2 top dondurma yedim.
sabah tartıldım 100.2 cıktım o kadar sevinçliyim ki
hergun 3 lt suyumu ve sporumu yapmaya calısıyorum herkese kolay gelsin. :)
Süpersin tebrikler haftaya inşallah iki haneli rakamlarda olacaksın 👏😍
Günaydın canlar
Geçen hafta 71.4kg
Bu hafta 68,2kg
Fark 3,2 kg
Çok şükür ilk defa böyle kilo verimi yazıyorum hep gram yazıyordum darısı diğer haftalara ve bütün grup arkadaşlarıma olsun bugün normal orucum iftara kadar menü bildirimi yok
Muhteşem muhteşem ne yazılabilir ki 👏😍
Allah kabul etsin orucunu canım 🙏
Günaydın hanimlar
İki gun kacamak yaptim sonuc daha iyi olabilirdi bu hafta yapmiycam inşallah
Gecen hafta :78.6
Bugun:77.8
Fark:-800 gr
Bunada sukur 🤗
Gayet güzel tebrikler 👏😍
Günaydın 😍
Bu hafta 97.5
Gecen hafta 98.8
Fark 1kg300gr

Hiç hiç beklemiyordum çok mutlu oldum 😍😍💪. Sağlıklı beslenip ısrarla devam edince gidiyor kilolar Allaha çok şükür 😍😍
Ay süper tebrikler 👏🙏
Merhaba
Geçen hafta 58.1
Bu hafta 56.5
Kilo kaybı 1.6 oldu 🥰 bir gün kaçamaklı geçti dışardaydım bu hafta daha fazla spor ve su içmek hedefim ...
1.6 kg çok iyi hele 50 Li kilolarda tebrikler 👏😍
Gecen hafta 68.2
Bu hafta 67.2
Fark 1 kilo
Süpersin tebrikler 😍
günaydın kızlar.kilo veren herkesi tebrik ederim.msjlari okudum ama dönemedim.malum.bugün okul acildi.esim de gidince evdeki bebe sürekli arkasina ağliyor.firsat bulamadim yazmaya.kusuruma bakmayin.
gelelim benim tarti sonucuma.
gecen hafta 82.4
bu hafta 80.6
fark -1800 gr.
79 a düşemedim ama bu da iyidir.çok şükür Rabbime.
Kolay gelsin canım 🥰
Süper sonuç Tebrikler haftaya 79 👏😍
Günaydın kızlar 🥰. Hepinize musmutlu Bir hafta diliyorum 🌺💫 Ben iki gün önce başlamıştım Başlangıç kilo: 75. Güncel kilo: 74,5. Fark:-500. Büyük İhtimal ödem attım bu kadar kısa sürede Yağdan gitmez ama olsundu bunu görmekte güzel 👌🏻
Tebrikler 👏😍
Hah korktuğum oldu kilom 64.5 artı 500 gr olmuşum ama yeşil çay ve kiraz sapı çayına ara verdiğim bi haftaydı tasikardi olunca bu hafta onu da halletcem inşallah üzgünüm:KK43:
Canım hiç üzülme bu hafta biraz dikkat bol su ve biraz yürüyüş ile hallolur 🙏🥰
Merhaba ben 3 gundur bildirim yapamadım elimden geldıgınce dikkat ediyorum malum misafirim kilo bildirimi yapamayacağım gecen hafta neyse onu yazabilirsiniz haftaya da kilo bildirimi yapamayacağım ondan sonra hersey duzene girecek tek guzel olan sey burda tamamen organik besleniyorum 2 ogun yiyorum ekmek ve turevlerını tuketmıyorum kaldıgım yerde bı dolu ceviz ve badem agacı var onlarla kahvaltı yapıyorum aksam da ne yemek varsa artık yuruyuste yapıyorum mesela dun 2 saat yurudum
Tamamdır canım not ettim kolay gelsin 🥰
Geçen Hafta: 69,1
Bu Hafta: 68,7
Fark: -400gr
Bu hafta 67,95 görmüştüm halbuki verdiğimi almışım
Canım tebrikler 👏😍
Bir kaç gün biraz daha dikkat ildeğişir o bence 👍
Merhaba herkese :)

Geçen hafta: 57.4 kg
Bu hafta: 56.9 kg
Fark: 500 gr
süper tebrikler 👏😍
Geçen hafta:65.5
Bu hafta:65.5
Fark:0
Bugün farklı tartıda tartidlim, evime geldim çünkü. 300 gram kadar fazla tartiypr,muhtemelen vermisimdir ama bu tartı için sonuç böyle.
Ayrı tartı Farklı çıkartır
Haftaya net sonucu görürüz 👏😍
Tünaydın kızlar
Bu hafta çok çok az bir farkla aranızdayım
Yine takıldı kilom
Suyu çok az içiyorum
Biraz dışarı da çıktık bu hafta dengem de bozuldu
Olsun ama ne yapalım devam🤲🏻
suyu arttıracağım✔
bu hafta iznimin son haftası , haftaya işe başlayacağım , iş yerinde çok daha hateketliyim ,öğlenleri yürüyüş yolunda yürüme imkanım da oluyor o yüzden takılma geçecek kilolar gidecek✔
daha bilinçli daha protein ağırlıklı besleneceğim✔
bağırsak tembelliğinin çaresini buldum sayenizde , daha çabuk gidecek inşallah✔
Geçen hafta 59.6
Bu hafta 59.5
Fark :100 gram😔en az veren benim sanırım
Olsun moral bozmak yoook yola devaaaamm🎈🎈🎈
Azı çoğu yok canım eksi çıkmışsın hedefine biraz daha yakınsın tebrikler 👏😍
Selam kizlar ancak geldim eve seminerden,
Ammma çok mutluyum 🥳🥳🥳
Geçen hafta 66.4
Bu hafta 64.4
Fark 2 kilo🥳🥳
Çoğu ödem biliyorum ve en önemlisi benim dirençli kilom 64 ve 63 tür 🙄asıl bundan sonrası önemli benim için 💪💪daha çok aç kalmaya hazırım😂🤩
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum ♥
Ay süper tebrikler 👏😍
Merhaba arkadaşlar

Gecen hafta 55.3
Bu hafta 54.4
Fark 900 gr
Süper tebrikler 👏😍
Canım 100 gr yarına bile eksiye döner devam 🙏😍
Merhaba canlar.. 1.5 aylık ayrılıktan sonra ben geldimmm :) bu sene iznim rüya gibiydi, o yüzden ne aralıklı oruç ne dikkat etme ne diyet, hiç birşey yapmadım..3 kilo almışım , asla pişman değilim :) ilk iki gün ama güzel kilo verdim almayayım dedim sonrada “ amaan capo, 10 ay bu günleri bekliosun Türkiye hayali kuruyosun sal gitsin, 10 ay dikkat et 2 ay tatil yap dedim” .. valiz, alış veriş, kağıt işlerim derken bu haftada izin istiyorum sizden.. gelecek pazartes katılıyorum inşallah aranıza.. üstelik adet dönemim şu an, oda geçsin sonra minik bir detox yapıp pztsi bildirimle dönerim tekrar gruba.. çok fazla sayfa olmuş okunacak , umarım önemli yada acil bilgiler kaçırmamışımdır
Canım hoşgeldin ❤️😍🤩
Tatilinin iyi geçmesine çok sevindim 😀
Afiyet olsun şimdi zamanla toparlarsın sen
Notumu aldım ben sonraki hafta bekleriz 😍

X