Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

benim iyiydi acliktasim😀 ben aramadım açlığı iyi gecti gene bugünde devam haftasonunun acısı çıkacak
O zaman harikasınnnnnn... benim mide iyi büyümüş demekki bu ara :) bugun bozdum yarin tek öğün yapacam inşallah

slm.kizlar.bende menümu yazayim.
saat 10.30 da
ceyrek simit
6 7 tane zeytin
saat 14 de
kücük tabakta patates kizartmasi
yarin pide ekmek
yarim açma
6 7 tane zeytin
6 7 dilim peynir
domates biber
nutella,kayisi receli,cilek reçeli
sekersiz cay

gün icinde 300 gr yer fistigi
saat 18 de
yarim elma yarim nar
azönce 5 6 tanr cezerye
kızlar ben koptum.ne varsa evde yiyorum.tutamiyorum ya.
Maalesef canim karbonhidratı ağzına değdirdiğin anda doymamalar başlıyor

😯😕 regliniz mi yakın acaba ?
reglin 3.günündeyim.canım cok sıkılıyor.gelip gidip yiyorum.doymuyorum.ne olacak benim bu halim😣
Maalesef canim karbonhidratı ağzına değdirdiğin anda doymamalar başlıyor
evet seker cok etkili.ardindan tuzlu bisey istiyorum.sonra yine sekerli.kısırdonguye giriyorum.canım sıkılınca yemeye sarıyorum.Allah sonumu hayretsin.

Merhaba iyi geceler:) Gün içinde bir fincan şekersiz filtre kahve dışında bir şey yiyip, içemedim. 28 saatlik açlık oldu.
19:00 et çorbası, kıymalı patlıcan yemeği, 5-6 tane köfte, 1dilim ekmek, 1 kase yoğurt, salata ve yarım bardak şalgam suyu.
20:00 sonunda deneme fırsatım oldu. Bir çay bardağı zerdeçallı tarçınlı karabiberli süt. Tadı çok hoşuma gitti. Bir yiyeceğin içinde tarçın varsa bence tadı kötü olamaz. :)) Eşim ve kardeşim pek hoşlanmadı nedense.

Reglim birkaç gün gecikti. Kendimi çok şiş hissediyorum, sanki yediklerimi hazmedemiyor gibiyim.

Merhaba arkadaşlar

10: 1 dilim ekmek, peynir, bir kaç patates kızartması, zeytin

16: 2 küçük dilim kek 🙈 bol vitaminli ama:KK53:

18.30: 2 kase mercimek çorbası, az turşu, marul salatası

Yarın pandemi başladığından beri ilk kez bir arkadaşa gideceğim. Kış gelmeden bir kez de olsa gideyim dedim ve özellikle yarın aç gel diyor🙈🙈 Yemeyeceğim de diyemem 10 ay olmuş gitmeyeli😃 Umarım az yerim.

Bugün menüm : 16/8 if
Kahvaltı 2 dilim kepekli ekmek üstüne badem ezmesi ve 1 elma,1 armut
Ara 3 fincan yeşil çay
Öğlen ton balıklı salata
Ara 3 fincan yeşil çay,1 form çay
dondurmalı irmik helvası :)
Akşam beyaz peynirli salata
Ara türk kahvesi ve züber bar
~2000 kalori , 4 lt su içtim
Spor 10 bin adım ve 53 dk HIIT videosu

Günaydıınnnn..... :KK24:
Bu ara biliyorum çok girip menü paylaşımı felan yapamadım. Ama Allah'tan bir aksilik çıkmazsa bundan sonra eski düzenime geri dönüyorum. Menü paylaşımı ve beslenme düzenimi eskisi gibi yazmaya başlıyorum.. :KK39:
Son zamanlarda iş yerinde ki düzensizlikten saatlerime dikkat edememiştim. Bu sabah itibari ile yeniden aralıklı oruç sistemine geçiş yapmış bulunuyorum.. Hepinize bol eksili günler diliyorum..:KK200:

Selamlar , dünkü menü
Önce zerdecalli süt sonra 1 dilim tam buğday ekmeği peynir zeytin domates
Akşam yemeği bol acılı tavuk sote yanında yeşil salata 2 dilim tam buğday ekmeği . Spor zaten yok ama bugün ona da başlıcam geri . Surda 3. 4 gün spor yapmadım tartıda 2.5 kilo artmisim 🙄🙄🙄 öyle çok yediğim falan da yok. Kalorilerde düşük ama spor olmayınca şişiyorum ben . Alyans bile oturdu hemen parmağma niye bu kadar zor ki kilo vermek ya 😔😔

Günaydın kızlar😍😍😍
Dün bütün gün iptaldim. Kayınvalidemin evini temizlemeye gittim. Aralıklı oruç yapamadım ama yine dikkat etmeye çalıştım. Dün gün boyu menüm:
Sabah 5.00 sade kahve
9.00 çökelek 3 zeytin elim büyüklüğünde ekşili( köy mayali ekmeği) 1çay kaşığı ahududureçeli
14.30 köftelikli lahana sarması(küçük bir tabak), gendime çorbası(yoğurt, buğday ve nohut) ondan sonra 18.00 e kadar temizlik. Saat 19.00 dan sonra hiç birşey yemedim.
Yaklaşık 8 saat temizlik yaptım. Eve geldiğimde ellerim ve bileklerim sızlıyordu. Ama değer....

Günaydın günaydın günaydın 😍😍😍😍
Dün işlerden hiç giremedim menü de yazmadım çünkü pazartesi akşam kapatmıştım şu an 40.saatteyim uzun oruçtayım siz nasılsınız kızlar ❤️

Bugün harika haberlerim var kendi adıma sizle bu yolculukta geldiğim noktayı paylaşmak istedim 🥳

Bugün diyette 6.ayım bitti ve sonuçlar şükür çok iyi 🤩

Bugün itibarı ile 64.8 kiloyum HEDEFİM 65 ti 🤩😍🏆

6 ayda Toplam verilen kilo : 31.2 🥳🏆🧿
(Son 1 ayda verilen kilo: 5.2 )

Ne desem ne yazsam bilmiyorum başlangıçta bir hayaldi belkide, aslında yolda giderken güçleniyor insan bunu anladım
Gün be gün an be an 🙏

Ne olur vazgeçmeyin vazgeçmeyelim 🙏
Burada artık koruma evresine geçiyor olacağım ve elimden geldiğince sizlere destek olacağım .
Hepinize desteği varlığı için çok teşekkür ediyorum 🥰❤️

reglin 3.günündeyim.canım cok sıkılıyor.gelip gidip yiyorum.doymuyorum.ne olacak benim bu halim😣

evet seker cok etkili.ardindan tuzlu bisey istiyorum.sonra yine sekerli.kısırdonguye giriyorum.canım sıkılınca yemeye sarıyorum.Allah sonumu hayretsin.
24 saatle başyana açlığı tavsiye ederim. 1 gün ara verip atıyorum 36 saat 1 gün ara verip 48 saat gibi. mideden çok beyin ikna oluyor sakinleşiyor resmen. son bir aydır benim beynim vücudumun yaramaz çocuğu oldu hep beynimden geliyo her fikir. yoksa midem ne bilsin cipsin tadını:KK70::KK70: valla açlık olur pazartesi perşembe dini oruç olur kendine göre herhangi biriyle bi başla canım bir kaç güne eğitiliyor beyin... tabi sen kendine bak daha 2 gün önce karbonhidrat yedin beste demen lazım bana:KK70::KK70:

Dün işlerden hiç giremedim menü de yazmadım çünkü pazartesi akşam kapatmıştım şu an 40.saatteyim uzun oruçtayım siz nasılsınız kızlar ❤️

Bugün harika haberlerim var kendi adıma sizle bu yolculukta geldiğim noktayı paylaşmak istedim 🥳

Ne desem ne yazsam bilmiyorum başlangıçta bir hayaldi belkide, aslında yolda giderken güçleniyor insan bunu anladım
Gün be gün an be an 🙏

Burada artık koruma evresine geçiyor olacağım ve elimden geldiğince sizlere destek olacağım .
yaaa başkanım valla süpersin.. çok büyük alkışı hakediyorsun. Allah birdaha kilo sorunu yaşatmasın.. istediğini ye ama kilo alma inşallah...:KK49:

Kızlar bende bugün 17/7 yapmama rağmen şu an çok aç uyuyorum. 5 buçuk 6 arası akşam yemeği yedim. 6 saat olmuş acikmam normal

Diğer diyetlerimde ara öğün vardı mutlaka.
Buna da alışırım inşallah.
Kaptanım bana karbonhidrat acıktırır demişti canım. K.h. ı azaltınca benim acıkmam geçiyo. Bir de sade kahve tek geçerim. Acıktığımda bi sade kahve oh miss😘
Merhaba bugünkü menüm,

10: 2 yumurta, 1 dilim ekmek, domates, 1 yemek kaşığı kadar tahin pekmez

1 Hurma, ceviz 3 4 tane

Marul salatası bol limonlu
Afiyet olsun canım😍😍
Bugün menüm: 16/8 if
Sabah balkabaklı elmalı smoothie
Ara türk kahvesi,2 ceviz
Yeşil çay 2 fincan
Öğlen palamut buğulama,köz patlıcan ve kırmızı biber salatası
Ara sade granül kahve,hurmalı bar
Yeşil çay 2 fincan
Akşam beyaz peynirli salçalı ,kepek ekmeğine tost, domates salatalık maydanoz ,badem ezmesi ve limonlu yeşil çay
~ 1200 kalori, 4 lt su (dün de 3 lt)
Spor 7200 adım yürüyüş , 200 kalorilik youtube videosu Fitness Blender
Afiyet olsun canım
Iyi geceler bugun 18/6 yaptim .
Bugunku menum yine ayni evdekilere yemek yapip kendime yapmiyorum nedense.
Sabah 7.30 bi bardak ilik su
8.00 siyah kahve
10.30 da haslanmis limon kuru
11.00 1 yumurta 3 tane ceri domates, 1 kasik lor , 1 bucuk wasa , 1 tatli kasigi aci sos , dereotu .
13.00 haslanmis limon kuru
16.30 17.00 arasi kendime 1 yumurta haslayip 3 kasik salata lorlu, 1 wasa .
2 bucuk lt su , siyah kahve , form cay yesil cay ,
7000 yuruyus.
Afiyet olsun canım😍 Yeşil çay benim midemi ağrıtıyo
Günaydın dostlar gününüz huzur dolu ve bol sporlu bol yağ yakmalı geçsin inşallah:spor:

Dün 12:00 de 1 simit yiyerek başlattığım orucuma devam ediyorum. (Aylardır yemiyordum..beni bir siz anlarsınız :olamaz: ...Bahane mi bu:duduk: ... evet evet evet :KK47: :KK48: )
Amin🙏 afiyet olsun canım.tek öğün vay be. Süpersin.
Günaydın kızlaar :)
Dün akşam tek öğün yaptım,kahvaltı tarzı ama akşam mısır patlattık kardeşimle film izleme keyfi yaptık. :kk77:
Bugün de tek öğün yapıcam ama mısır patlatma yooook.:KK47: inşallah yani son anda bozmazsam. :KK70:
Bol bol su içiyorum,kilo vermem durdu ama farkındayım ki inceliyorum bu da hoşuma gidiyor. İnşallah hedefe çok kalmadı.
Afiyet olsun😉 Burada mı başka yerde mi okudum bilmiyorum ama yağsız mısır patlağı iyi bir ara öğünmüş.tek öğün helal olsun👏👏
Arkadaşlar bilenine ya da anlayanına bir sorum olacak...
Kendisinde 7 kalori olmasına rağmen, neden
açlıklarda sade kahve içebiliyoruz?
Uzun açlıklar için yorum yapamam ama kahve benim için mükemmel bir kurtarıcı...
Günün menüsü
12:30 3 dilim peynir, zeytin, sucuk, ketçap, süs biberi
Çay, tarçınlı kahve
Gün içinde bol su
Afiyet olsun canım
İyi Akşamlar canlar

Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta , domates , peynir , 7 tane zeytin, bir elma , beş ceviz

17.30
1 kase yayla çorbası , 1 cennet hurması

3 litreden fazla su içmişimdir .
Şimdilik 7420 adım . İlerleyen saatlerde Leslie yaparım . Dün de yapmıştım . Leslie alışkanlık haline geldi . ☺️
Tebrikler hocam💐
Slm kizlar bugun yine 18/6 devam ediyorum
Saat 7.30 da ilik 2 bardak su
10.30 da haslanmis limon kuru
11.00 de kahvaltida maydanoz lor peynir 1 haslanmis yumurta , 1 tatli kasigi aci sos , 3 tane diyet bisküvi (90 kalori 3 tanesi) 1 siyah kahve .

16.30 17.00 arasi maydanoz dereotu iceberg yarim havuc bide 75 kalori olan ton baligini limonlayip baharatlayip yedim .
1 tanede wasa.

17.000 yuruyus
2 bucuk lt su

Form cay icicem
Afiyet olsun canım😍. Limon kürü nasıl bişey gerçekten merak ettim.
slm.kizlar.bende menümu yazayim.
saat 10.30 da
ceyrek simit
6 7 tane zeytin
saat 14 de
kücük tabakta patates kizartmasi
yarin pide ekmek
yarim açma
6 7 tane zeytin
6 7 dilim peynir
domates biber
nutella,kayisi receli,cilek reçeli
sekersiz cay

gün icinde 300 gr yer fistigi
saat 18 de
yarim elma yarim nar
azönce 5 6 tanr cezerye
kızlar ben koptum.ne varsa evde yiyorum.tutamiyorum ya.
Afiyet olsun kuzu da karbonhidrat karbonhidratı getiriyo valla tecrübeyle sabittir. Oluyo öyle şeyler arada😘
15/9

Kahvaltı 10.00
Tam buğday krep
Peynir

Ara
Kahve 2 gün kurusu

Öğlen
4 kaşık patates salatası
2 mercimek köfte
Yarım dilim kek

Akşam 19
4 kaşık kıymalı patlıcan yemeği
2 kaşık pilav
Afiyet olsun canım
Sabah
2 tane yumurta
Yarım dilim ekmek
Domates salatalık
Bir dilim peynir

Ara
Muz
Elma

Akşam
Bir kase mercimek çorbası
1 tane dolma t ayran
Turşu
Wasa
Leslie 30 minute boosted
New mom belly workout 30dk
Çay tabi şekersiz
Arkadaşlar 2 aydır ağzıma tatlı sürmedim inşallah böyle devam ederim.
Herkese kolay gelsin
Afiyet olsun canım.😍
Turşu mükkemmel bir hastalık savar olmasına rağmen su tutuyo vücutta.hımm ne de severim hele de fasulye turşusunu
19 buçuk saatte açtım orucu
11de

Az terayagla 3 yagda yumurta(oğluşumla beraber yedik)
Ev yapımı yufka ekmek miktar fazla biraz ama ince böreklik yufka tarzında
2 yeşil zeytin
3 közlenmiş yeşil biber
3 çatal kadar sarelle
Salatalık domates yeşil soğan marul ve maydonoz bol miktarda
Kahvaltıdan sonra dün akşam canım aşırı tatlı istiyordu kahvaltıda yediğim sarelle yetmedi yeşil çayımı içerken eti maximus yedim aslında yemesem olurdu ama yemiş bulundum baktım kiii sanki biraz fazla oldu vicdan yaptım tek öğün yapayım dedim 11.40 da kapadım dükkanı 🙂 bakalm uzun oruç düşünüyorum perşembe öğlen 12ye kadar oruç olayım diyorum ama rekor 38 saatti 48 saat yapabilirmiyim görcez Bi uzun oruçla vucudumu şaşırtayım diyorum becerebilirseem eğer regli öncesi iyi gelir diye düşünüyorum bide 63den düşersem çoook çok mutlu olcm
Afiyet olsun o s
Telden alinti yapamıyorum k. Bakmayin kizlar üstüste cok mesajim oluyo sayfada

Bugünki menüm
38.saatte bozdum orucu
Az birşey Kofteli türlü 2 kaşık yoğurt 1 salatalık turşusu
2 galeta
1 saat leslie

iyi aksamlar
11 melemen peynir yeşillik 2dilim ekmek

18 2 çiğ köfte
1 tabak ıspanak yogurt

Merhaba iyi geceler:) Gün içinde bir fincan şekersiz filtre kahve dışında bir şey yiyip, içemedim. 28 saatlik açlık oldu.
19:00 et çorbası, kıymalı patlıcan yemeği, 5-6 tane köfte, 1dilim ekmek, 1 kase yoğurt, salata ve yarım bardak şalgam suyu.
20:00 sonunda deneme fırsatım oldu. Bir çay bardağı zerdeçallı tarçınlı karabiberli süt. Tadı çok hoşuma gitti. Bir yiyeceğin içinde tarçın varsa bence tadı kötü olamaz. :)) Eşim ve kardeşim pek hoşlanmadı nedense.

Reglim birkaç gün gecikti. Kendimi çok şiş hissediyorum, sanki yediklerimi hazmedemiyor gibiyim.

Merhaba arkadaşlar

Yarın pandemi başladığından beri ilk kez bir arkadaşa gideceğim. Kış gelmeden bir kez de olsa gideyim dedim ve özellikle yarın aç gel diyor🙈🙈 Yemeyeceğim de diyemem 10 ay olmuş gitmeyeli😃 Umarım az yerim.

Bugün menüm : 16/8 if
Kahvaltı 2 dilim kepekli ekmek üstüne badem ezmesi ve 1 elma,1 armut
Ara 3 fincan yeşil çay
Öğlen ton balıklı salata
Ara 3 fincan yeşil çay,1 form çay
dondurmalı irmik helvası :)
Akşam beyaz peynirli salata
Ara türk kahvesi ve züber bar
~2000 kalori , 4 lt su içtim
Spor 10 bin adım ve 53 dk HIIT videosu

Selamlar , dünkü menü
Önce zerdecalli süt sonra 1 dilim tam buğday ekmeği peynir zeytin domates
Akşam yemeği bol acılı tavuk sote yanında yeşil salata 2 dilim tam buğday ekmeği . Spor zaten yok ama bugün ona da başlıcam geri . Surda 3. 4 gün spor yapmadım tartıda 2.5 kilo artmisim 🙄🙄🙄 öyle çok yediğim falan da yok. Kalorilerde düşük ama spor olmayınca şişiyorum ben . Alyans bile oturdu hemen parmağma niye bu kadar zor ki kilo vermek ya 😔😔

Merhaba arkadaşlar

1 kase yoğurt içine ceviz yaban mersini yada meyve ile yulaf kepeği koy. bunu ye ve git.. sen ordayken yulaf midende şişer canım... valla bu ara kendimi çok bozdum birine fikir verirken sağ tarafımdan bir melek gelip sen kendine bak diyo:KK70::KK70:

Tebrik ederim, maşallahhhhhh . Harikasınız ❤️ Darısı başımıza 🤲🏻

Gün be gün an be an 🙏

X