Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

evet sır bu HEP dikkat etmek.. çünkü bizde durum hep şu kendi adıma söyleyim... zayıflayıp ideal kiloma kavuşuyorum. 1 ay diyetten çıkmanın verdiği hisle NORMAL İNSANLAR KADAR yiyorum. bakmışım kilo almışım. sonraki takip eden aylardada alışkanlığa dönüyo bir bakmışım 4 ay geçmiş ben 15 kilo almışım. Ama allah biliyo normal yerim asla çok fazla değil...

Koruma döneminde, haftada 2 gün istediğim şeyi yemeyi düşünüyorum. 5 gün yine dikkat ve spor. bunu başarırsam korurum yoksa bunca çekilen çile başa saracak... Koruma dönemindeki arkadaşlara da fikir olabilir isterlerse.
Evet canım olurda olursa , bende ideal kiloma kavuşursam 🤲🏻 hafta içi tedbirli, hasta sonu serbest ile korumaya geçerim. Yaklaşık 8 sene önce 5 ayda 20 kilo verdim . 90’dan 70’e düştüm. Bıraktığım an yarısını aldım 😕 bu sefer o şekilde olsun istemiyorum. Artık yaşımızda ilerliyor. Sebep o mudur bilmiyorum ama beni bir telaş aldı. Kesinlikle bu yıl bu işi halletmem lazım. Çok hırslandım yine şimdi 🥰🤭

Günaydın güzel hanımlaarr. 🥰
Ay ben bugün tartıltım ve de ne zamandır gitmemekte ısrar eden kilodan 100 gr daha gittiğini görerek mutlu uyandım. 🤲🏼
64.5 oldum şükür.
Ne gelgitli bir kilo verme süreci, motivasyonum hiç düşmüyor buna çok seviniyorum. Biraz daha hızlı gitse iyi olur tabi ama olsun bu yaptığımız diyet olmadığı için beklentiyi hızlı tutmak mantıksız sanırım. 😅

evet sır bu HEP dikkat etmek.. çünkü bizde durum hep şu kendi adıma söyleyim... zayıflayıp ideal kiloma kavuşuyorum. 1 ay diyetten çıkmanın verdiği hisle NORMAL İNSANLAR KADAR yiyorum. bakmışım kilo almışım. sonraki takip eden aylardada alışkanlığa dönüyo bir bakmışım 4 ay geçmiş ben 15 kilo almışım. Ama allah biliyo normal yerim asla çok fazla değil...

Koruma döneminde, haftada 2 gün istediğim şeyi yemeyi düşünüyorum. 5 gün yine dikkat ve spor. bunu başarırsam korurum yoksa bunca çekilen çile başa saracak... Koruma dönemindeki arkadaşlara da fikir olabilir isterlerse.

Sanırım ben 72 kiloda sıkışıp kalcam koruma günleri hiç gelmicek gibi hissediyorum 😂😂😂

al bendende o kadar 65 in altına inemedim 65-67 arasıyım hep... ama suç kimin suç benimmmmm:dondurma::kk77:
Ben suçu anneme atıyorum, beni bu metabolizma bu iştahla dogurmaya ne hakkin vardı ha ne hakkin vardı diyorum o da yaptık bi hata işte diyo 😂😂😂😂😂

Son düzenleme:
slm kizlar.bugünku menüm
saat 11.30 da
2 haş yum.
4 zeytin
kk kadar peynir
domates biber
1 dilim ekmek
sekersiz cay

saat 14.10 da ara
1.5 bardak sütlu tarcinli kahve
minik bi tabakta (kuru üzüm kuru dut,2 dilim muz)

saat 17.30 da
3 yk barbunya
firinda 4 köfte patates
1 tabak zeytinyağli sebze (patlican domates biber soğan)
2 bardak ayran

ilk defa bugün aclik cekmedim.doydum baya.bundan sonra da 2 ana 1 yada 2 ara seklinde gidecem.sapitmamak icin.
2 lt su

Merhaba canlar , benim de ailem memleketten geldi , bir kaç gün bendeler . Umarım bu süreçte bende almam .
Kahvaltı 10.30
Klasik : 2 yumurta , bir domates , peynir , 7 zeytin , beş ceviz , iki mandalina

Akşam 18.30
1 tabak et kavurma, 1 kase yoğurt, 2 küçük hamur kızartması, bir küçük dilim kek 😔

Su ortalama 2,5 litre
Spor yapamadım , adım 6509 😔

Slm kizlar 18/6if bugun
Sabah 1040 da 1 yumurtayla yagsiz yumurta soganlama suyla pisirdim. 2 ceri tomat birazcik maydanoz lor peynir 3 dilim salatalik 2 wasa.

16.00 da corek otu yagiyla 3 kasikyogurt

16 30 da 1 haslanmis yumurta 3 4 dal maydanoz 3 ceri domates 1 kasik lor peynir 1 tane wasa
2 bucuk 3 lt su
6000 yuruyus

hayırlı geceler kızlar
11 çeyrek ekmek tost
bolca yeşillik peynir

17 1 kase nohut
1 krepli tavuk kebap tavuklu
1 bardak ayran

2.5 su
spor yürüyüş yapamadım bacak sorunu malum
ama rabbim şu sülük denen böceği ne harika yaratmış hiç ağrım kalmadı çok şükür yurumedim arkadaş zorlama bugünde dedi diye ama mucize gibi herkeze tavsiye ederim

Gü nay dınn 😂
Seda Sayan girişi yaptım kızlar. 😚👈
Annem ve kardeşim memlekete İzmire gittiler, babamla evde tek kaldık ikimiz de çalıştığımız için.
Çok fazla bir şey yiyemem de zaten artık. 😅
Tartıldım sabah bir de ne göreyim..
63.7 😍
İnanamıyorum, aşırı mutlu oldum.
Sabrın sonu selamet 🤲🏼
Hemen sizinle paylaşayım istedim.. 🥰
Az kaldı az, hepimiz sağlıklı kilolarda olucaz. 🤗

Gü nay dınn 😂
Seda Sayan girişi yaptım kızlar. 😚👈
Annem ve kardeşim memlekete İzmire gittiler, babamla evde tek kaldık ikimiz de çalıştığımız için.
Çok fazla bir şey yiyemem de zaten artık. 😅
Tartıldım sabah bir de ne göreyim..
63.7 😍
İnanamıyorum, aşırı mutlu oldum.
Sabrın sonu selamet 🤲🏼
Hemen sizinle paylaşayım istedim.. 🥰
Az kaldı az, hepimiz sağlıklı kilolarda olucaz. 🤗
Gözün aydın 🤗
Bugün menüm :
Maydonoz, marul, 2 yumurta, peynir, zeytin, muz, kahve😊
Kendimize ödül filan mı koysak acaba? Şu kiloya inersem kendime şunu alıcam veya şunu yapıcam diyerek?
Profildeki sen misin?

X