Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Sabah
2 yumurta
yarım dilim ekmek
Peynir
Ara
Mandalina
Elma
Wasa
Akşam
1 kase çorba
1 tabak taze fasulye
Leslie 30 boosted minute
New mom belly workout
Çay tabi şekersiz
2 avuç leblebi

tebrikler canım :KK9:

canım tursu tuzlu vs yedin mi ya da regl ? 1 kilo bir sey değil toparlanır zaten dert etme bol su iç

gayet güzel gitmiş bence tebrikler :KK9:

ay canımsın yaaaaa çok tesekkürler gel arada bekliyorum bak :KK19::KK68::KK200:

olsun canım almamışsın zaten haftaya iki katı gider inşallah :dua:

süper tebrikler :KK9:

süper tebrikler bu hafta daha dikkatle 1 kilo üstü görürsün inşallah :KK9::KK5:

oh beee :dua: merak ediyordum gayet güzel toparlanıyor, tebrikler canım :dua::KK19:

süper tebrikler canım :KK9::KK5:

almamışsın haftaya toparlanır hiç dert etme :KK5:

çok geçmişolsun ay ne kadar çok duyuyoruz artık, dikkat et kendine önce sağlık :dua::KK200:

merhaba Allah kabul etsin
orucun bir amacı zaten az yemek o sebeple neden olmasın iftar sahur arası çok geç saatte yememeye gayret edin ve gec saatte çok karbonhidrat tüketmeyin ve bol su için
Kaptanım, haftaya düşüş bekliyorum dedin. 300 gram da olsa düştüm. Bu hafta tatil, burda ne kadar çok takilirsam o kadar kolay kilo veriyorum, bu hafta daha çok burda olucamz daha değişik sporlar gördüm arkadaşlardan, biraz uygulama zamanı. New mom belly workout örneğin😇
Geçen hafta:63.8
Bu hafta:63.5
Fark:-300 g.

Günaydın
Geçen hafta 89.4
Bugün 88.4
Fark -1 kg
Şükürler olsun 🥰🤲🏻
Tebrikler :KK9:
Günaydın canlarım

Geçen hafta : 82.600
Bugün : 81.700

Fark : - 900 gram 🥰

Olsun , biz azmimizle aynen bu yolda devam 💪🏻👍🏻

Merhaba kaptanım , ne güzel vermeye devam ediyorsunuz 👏🏻❤️

Harikasınız 👏🏻👏🏻👏🏻
Tebrikler :KK9:
tesekkürler, evet bu hafta 300 gr gitti ama çok yemeğe yüklenmiyorum hala sanırım ondan, umarım biraz daha devam eder iniş :KK5:
Günaydın herkese 😍
75.6 çıktım Çarşamba tekrar tarilcam muhtemelen 75 olurum
Süper, haydi inşallah :KK9:
Selam canlar. Nasil ozledim burayi valla cok zevkli oluyir burda yazmak okumak :) sanki arkadaslarla bulusmaya gidemiyormusum gibi :)
Insallah yakinda aktif olarak geri gelicem
Gecen hafta 66
Bu hafta 66.300
300 gr almisim 🦧
canım özledik bizde artıyı halledersin çok kopma yeter :KK200:
Merhaba kızlar,
kaptanım şehir dışındayım. Haftaya pazartesi kendi terazimle tartılıp öyle kilo bildirimi yapayım blondeaddict blondeaddict
tamamdır canım tesekkürler haber için kolay gelsin :KK68:
Ben de aynıyım kızlar ilk sayfadaki listedeki gibi 55.5. Fark yok. Şaşırdım doğrusu😃 Daha çok bekliyordum. Modum düştü ne güzel 54.5tum geçen ay.
bazen haftalarca bile bekleyen oldu kilosu düşük arkadaşlardan bende 71 kiloda yasadım aynı durumu biraz sabır ve bozma arkası gelir canım :KK68:
Slm kizlar
Bu hafta 67.9
Gecen hafta 69.2
Fark : -1.2 kg
tebrikler :KK9:
Merhaba, günlerdir giriş yapıp, bildirimde bulunamadım. Misafirimiz gitti. Artık yavaş yavaş düzenime dönmek istiyorum. Tabi ki bu süre zarfında kilo almışım.
Geçen hafta:55.5
Bu hafta:55.9
Fark:+400 gr

Ne olursa olsun gerekirse sabah 6da kalkıp yemek yapacağım. Gün içinde neredeyse bir şey yemiyorum ama akşam yemeği hazırlayacak zamanı bulamayınca en pratik ve kolay yoldan makarna, dürüm karbonhidrat ağırlıklı beslenmek durumunda kaldım.
olsun canım misafir gelince düzen bozuluyor çok fazla artmamış. Dediğin gibi hazırda yemek olmayınca en kolay el karbonhidratlara gidiyor, yemek yapmasan da dolapta mutlaka göreceğin yerde yogurt, ayran veya hazırda yıkanmış salatalık malzeme, yumurta olsun onlar da tok tutacaktır.
Kaptanım, haftaya düşüş bekliyorum dedin. 300 gram da olsa düştüm. Bu hafta tatil, burda ne kadar çok takilirsam o kadar kolay kilo veriyorum, bu hafta daha çok burda olucamz daha değişik sporlar gördüm arkadaşlardan, biraz uygulama zamanı. New mom belly workout örneğin😇
Geçen hafta:63.8
Bu hafta:63.5
Fark:-300 g.
tebrikler düşüş düşüştür :KK9:
buranın katkısı çok oluyor motive oluyor ve birbirimizden çok şey öğreniyoruz :KK5:
Geçen hafta 79.600
Bugün 78.500
Fark-1.100
tebrikler :KK9:

Her hafta bir veli poZitif ama öğrencilere test yapılmadı, yapılsa ya çıkar, ya da taşıyıcdir kuzum. Çocukların %95'i tasiyiciymis ya zaten. Sizde durumlar nasıl?
Aynı canım çocuklara test yok.
Ama veliler haftada 2 tane filan pozitif.
Aynı gruptakiler özellikle pozitif.
Birbirlerine bulastirirklarindan şüpheleniyorum.
Ama bizde belirti olmadığı için çocuklarda biz temaslı filan sayılmıyoruz.
Aynen git gel devam yani.
Aile karantina bitince çocuğu yine yolluyor

16.11.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam bildirim : 13
Verilen kilo : 9.62 :KK9: :KK68::halay:

Tebrikler kızlar, bildirim sayımıza göre gayet güzel düşüş bence bu hafta. Artık hedef kilolarına yaklaşan, uzun dönemdir diyette olan da çok aramızda bu sebeple az kaybetme de çok normal. Biraz daha düzenli gidersek haftaya daha da iyi sonuçlar da eminim gelecektir. :dua:

Kış rehaveti, hastalık, salgın haberleri gibi motivasyonumuzu bozacak seylere değil , şu zor dönemde bile odaklanarak sağlıklı kilolara inme çabanız için ayrıca hepinizi tebrik ediyorum..:KK5::nazar::halay:

Merhaba, günlerdir giriş yapıp, bildirimde bulunamadım. Misafirimiz gitti. Artık yavaş yavaş düzenime dönmek istiyorum. Tabi ki bu süre zarfında kilo almışım.
Geçen hafta:55.5
Bu hafta:55.9
Fark:+400 gr

Ne olursa olsun gerekirse sabah 6da kalkıp yemek yapacağım. Gün içinde neredeyse bir şey yemiyorum ama akşam yemeği hazırlayacak zamanı bulamayınca en pratik ve kolay yoldan makarna, dürüm karbonhidrat ağırlıklı beslenmek durumunda kaldım.
+ 400 çok değil canım... bu hafta halledersin. ben yarının yemeğini bu akşamdan yapıyorum şiddetle tavsiye ederim

Merhaba. Bende aralıklı oruç ile kilo vermek istiyorum. bende katılabilirmiyim.
Merhabalar ilk sayfayı okuyup gelin. kendi özelliklerinizi belirtin. bu sayfayıda kendiniz için devamlı takip edin. her gün muhakkak yediklerinizi sporunuzu yazın. kaptan sizinle ilgilenecektir zaten sağolsun. Hoşgeldiniz aramıza :)

Merhabalar ilk sayfayı okuyup gelin. kendi özelliklerinizi belirtin. bu sayfayıda kendiniz için devamlı takip edin. her gün muhakkak yediklerinizi sporunuzu yazın. kaptan sizinle ilgilenecektir zaten sağolsun. Hoşgeldiniz aramıza :)
Teşekkür ederim hoşbuldum. okudum. kendi özelliklerimi nereye yazacağım.

Merhaba hanımlar,

Bende 1 hafta falan aralıklı oruç denedim ama sanki kilo veremicem gibi geldi bıraktım siz sonuçları ne kadar sürede aldınız pes etmeden devam etsem mi hoş şuan kabak detoksu yapıyorum ama bitince 2 öğün mü yapsam yoksa 5 öğün olarak mı beslensem bilemedim.
Şuan 102,2 kg oldum 97den yukarı çıktım hemde 2 hafta olmadan stres üzüntü bende yeme isteğini arttırıyor moralimi yüksek tutmaya kendimi diyete odaklamaya calısıyorum ama nedense bu sefer pek basaramıyorum.

Merhaba hanımlar,

Bende 1 hafta falan aralıklı oruç denedim ama sanki kilo veremicem gibi geldi bıraktım siz sonuçları ne kadar sürede aldınız pes etmeden devam etsem mi hoş şuan kabak detoksu yapıyorum ama bitince 2 öğün mü yapsam yoksa 5 öğün olarak mı beslensem bilemedim.
Şuan 102,2 kg oldum 97den yukarı çıktım hemde 2 hafta olmadan stres üzüntü bende yeme isteğini arttırıyor moralimi yüksek tutmaya kendimi diyete odaklamaya calısıyorum ama nedense bu sefer pek basaramıyorum.
Hoşgeldiniz sayfamıza. kendi adıma söyleyim aralıklı oruç (traoid hastası olmama rağmen) benim hayatımda deneyip bana en hızlı kilo verdiren yöntem oldu. streslenmeyin. bazıları hızlı verir bazıları yavaş. eğer kilo veremediyseniz bir yerde yanlış yapıyorsunuzdur muhakkak. işte bu sayfada bu işe yarıyor. şuraya menüsünü yazan herkes kendi yazısını yazarken bile kendi hatasını kendisi görüyor kimse bişi demese bile. birde yalnız olmadığınızı görüyorsunuz. burası olur başka sayfa olur motive insana şart muhakkak. nefisle mücadele ediyoruz sonuçta her an. arkadaşsız olmuyor yani

Merhaba hanımlar,

birde size ilk etapta 2-3 gün günde 2 öğün bir kaç günde tek öğünle beslenmeyi öneririm.hafta sonunda tartıya çıkın ve sonucu görün. helede öğünün tekini sadece salata ile tamamlarsanız güzel sonuçlar alırsınız. proteini atlamamalı tabi. ama tek öğün mükemmel. helede kan grubunuz a değilse o tek öğünde gün aşırı ızgara çok iyi gelecektir. A gruplarına kilo yapıyo malesef protein

birde size ilk etapta 2-3 gün günde 2 öğün bir kaç günde tek öğünle beslenmeyi öneririm.hafta sonunda tartıya çıkın ve sonucu görün. helede öğünün tekini sadece salata ile tamamlarsanız güzel sonuçlar alırsınız. proteini atlamamalı tabi. ama tek öğün mükemmel. helede kan grubunuz a değilse o tek öğünde gün aşırı ızgara çok iyi gelecektir. A gruplarına kilo yapıyo malesef protein
aslında burada aktif olmayı isterim dediğiniz gibi tek başına olmuyor ınstagram sayfasından sozde kendımı motıve edıyorum ama o da 1 kaç hafta sürüyor çevre sadece izliyor destek olan yok malesef. Aksine aman ye azcık birşey olmaz yanıtları alınca hepten hevesım kaçıyor. Burada aktif olmak isterim telefonda uygulama ve bildirim özelliği var mı ben o kısımları henüz bulamadım da. Ve şuan kabak detoksu yapıyorum en azından şu ödemleri atıp öyle bende sizlerle devam edebilirim ve belkı dedıgınız gıbı kendı hatamı burada farkederım

O rh pozitif kan grubum :)

Selam
Kilom önceki cuma 70
Geçen cuma 67.7
Geç kaldım 😁
Canım tebrikler 👏😍
Sonradan düzeltirim listeden
Merhaba. Bende aralıklı oruç ile kilo vermek istiyorum. bende katılabilirmiyim.

Teşekkür ederim hoşbuldum. okudum. kendi özelliklerimi nereye yazacağım.
Tabi ki
zaten arkadaşımız birbeste birbeste yazmış sağolsun 😍 umuyorum başarı ile devam edersiniz
normal bu mesajlarınız gibi yazabilirsiniz ben gruba katılıma göre 1 hafta süreç sonunda ekliyorum düzenli bildirim bekliyoruz 🥰

Merhaba hanımlar,
Merhaba hoşgeldiniz 🥰
Evet kesinlikle devam etmelisiniz 😍
Ben bu sayfayı açtığımda umudum ya var ya yoktu hiç arkadaş yoktu zorladım kendimi hergün ve 6 Ayda 31 kilo gitti neden sizin de gitmesin ? Burada sonra bir aile gibi olduk çok kilolar verdik, iyisini de kötüsünü de yazıyoruz savaşıyoruz 🙏
ilk sayfa ilk postu okuyun ve kurallarımız uyarsa bekleriz 🥰

X