Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Canım benim daha ne yapacaksın..👏👏👏

Aynen ama ben artık yoklarmış gibi yapıyorum :KK47:sadece yapacağım işe odaklanıyorum25:temizlik: Vay döküldü vay ağladı eskiden kafayı yerdim ama bu bir süreç ve geçecek.. Hem ben ses tellerimi yormuyorum hem onlar gerilmiyo...

Kuzum şekerin acıktırdığını ben burada öğrendim. Ha birde altın sütün iştah kestiğini. Ya yedim bugün gitti nasılsa demek sonrasında kilo olarak dönüyor bize
Valla bu aksami corba falan gecistircem canim yoksa kilo aliorm. Canim kisir istio malzemede var ama az once tost yedim 😑 yarin oglen yerim diyorm evdeyken yememek daha zormus ben kolay olur sanmistim ama resmen ne yesek diye dusunuyorum her gun bi tatli yapiorm

Valla bu aksami corba falan gecistircem canim yoksa kilo aliorm. Canim kisir istio malzemede var ama az once tost yedim 😑 yarin oglen yerim diyorm evdeyken yememek daha zormus ben kolay olur sanmistim ama resmen ne yesek diye dusunuyorum her gun bi tatli yapiorm
Canım benin tatliyi kesmelisin tostu kisiri yoksa çok zor olur vermen. Gerçekten yemeyince oluyor ben 95 lerden 74 indim ama ağzıma kaç aydır tatlı sürmedim arada çok az bitter attım ağzıma kararlı olmalısın. Ben giyeceğim güzel küçük beden kıyafetleri düşünerek motive oluyorum. İlk zaman hiçbir şey yakismiyirdu mutsuzudum. Bir mağazaya gittiğinde calisanin sana sen söylemeden küçük bedenleri göstermesi var ya öyle güzel bir duygu ki biraz sabret sonra sen yemek istemeyeceksin. Ben hamileyken 35 kilo aldım. Ve emziriyorum diye habire yedim sadece kahvaltıda beş dilim tereyağlı ekmek günde 3 büyük cikolat ve akşam bir porsiyon ki büyük tatlı yiyen biriydim. Şimdi onları canım hiç istemiyor. Ne güzel vermişsin sakın bırakma canin istediginde leblebi ye mandalina ye su günler çok önemli basaririsan devamı gelecek. Çok çok kolay gelsin harika gidiyorsun sakın bozma dediğim gibi tatlıdan ve beyaz undan uzak dur. 2 haftadaki değişime sen bile inanamayacaksin. Ben daha 14 kilo vereceğim. Nurdan bibirimize destek olalim.

Canım benin tatliyi kesmelisin tostu kisiri yoksa çok zor olur vermen. Gerçekten yemeyince oluyor ben 95 lerden 74 indim ama ağzıma kaç aydır tatlı sürmedim arada çok az bitter attım ağzıma kararlı olmalısın. Ben giyeceğim güzel küçük beden kıyafetleri düşünerek motive oluyorum. İlk zaman hiçbir şey yakismiyirdu mutsuzudum. Bir mağazaya gittiğinde calisanin sana sen söylemeden küçük bedenleri göstermesi var ya öyle güzel bir duygu ki biraz sabret sonra sen yemek istemeyeceksin. Ben hamileyken 35 kilo aldım. Ve emziriyorum diye habire yedim sadece kahvaltıda beş dilim tereyağlı ekmek günde 3 büyük cikolat ve akşam bir porsiyon ki büyük tatlı yiyen biriydim. Şimdi onları canım hiç istemiyor. Ne güzel vermişsin sakın bırakma canin istediginde leblebi ye mandalina ye su günler çok önemli basaririsan devamı gelecek. Çok çok kolay gelsin harika gidiyorsun sakın bozma dediğim gibi tatlıdan ve beyaz undan uzak dur. 2 haftadaki değişime sen bile inanamayacaksin. Ben daha 14 kilo vereceğim. Nurdan bibirimize destek olalim.
Bende evde surekli dolaba bakar oldum ama yemicem kuzum yersem.diyetin ne anlami kalacak. Şu 9lu rakamlar bi bitse diyorum ama bende biraz aman veririm havasi var.

Bende evde surekli dolaba bakar oldum ama yemicem kuzum yersem.diyetin ne anlami kalacak. Şu 9lu rakamlar bi bitse diyorum ama bende biraz aman veririm havasi var.
Bitecek karalı olursan inan tam başarma noktasından aman diyeyim şimdi kararlı olursan istediğine ulaşırsın. 2 haftada insanin vücudu nasıl değişiyor inan gözümle gördüm. Basaracaksin olacak birkaç ay sonra para verseler yemiyeceksin. Biz yiyerek kendimize yapıyoruz valla görünüşü geçtim sağlıksız yaşam insanı mutsuz güvensiz yapıyor. Biraz zayıfladın mi özgüven patlaması yaşıyorsun ben sana inanıyorum olacak 9lar 8ler bitecek

Bitecek karalı olursan inan tam başarma noktasından aman diyeyim şimdi kararlı olursan istediğine ulaşırsın. 2 haftada insanin vücudu nasıl değişiyor inan gözümle gördüm. Basaracaksin olacak birkaç ay sonra para verseler yemiyeceksin. Biz yiyerek kendimize yapıyoruz valla görünüşü geçtim sağlıksız yaşam insanı mutsuz güvensiz yapıyor. Biraz zayıfladın mi özgüven patlaması yaşıyorsun ben sana inanıyorum olacak 9lar 8ler bitecek
İnsallah canim ama benim planli ilerlemem.lazim ne yicem ne zaman yicem diye. Cocuktan dolayi ara ogun yapamadim ki daha aksam yemegi de yok ortada dolapta dunden fit kek vardi 1 dilim yiyim dedim ama 1 dilimi gecti tabi. Su zaten icemedm basim agriyor bu yuzden ama yarin toparlicam insallah.

Bugunku menum
Sabah sucuklu kasarli tost peynir zeytin
Turk kahvesi 2.5 dilim kek
Kisir
Yazarken az gorunse de nedense ben cok yedim hissine kapiliyorum. Her gun tartilma huyumu da biraktim p.tesiyi bekliorm ama vicdanen rahat olmadigim icin 1 gunluk kabak detoksu yapicm galiba. Ve su icemedim zorla 1.5 tamamlicm yatana kadar inanilmaz basim agridi sanirim sebebi su icmemem cunku su ictikce gecmeye basladi

Bugün yine kabak detoksuna devam ediyorum. Yarın da yapacağım ve son. İnşsllah etkisini görürüm. Kilo vermeyi hızlandırırsa biraz daha motive olurum. Arada böyle detokslar eklemeyi düşünüyorum.2 haftada 1 felan. Daha sonra sağlıklı beslenmeye devam:KK76::KK54:

Bugün
Ne alakaysa sabah sabah canım salçalı ekmek istedi. Regl döneminde hamile halimden beter oluyorum resmen :confused:
9.30 3dilim salça sürülmüş etimek
Dibek kahve
14.00 çiğköfte dürüm ayran
18.00 tarhana çorbası
Dibek kahve
1litre su onu 2 yaparım inşaallah

Adım5029 artık sabaha kadar çay ve kahve sevgili tezimin eşliğinde:kızgın:@blondeaddict

Aynen canım bugün canlı derste başka başka öğrencilerim in ailesi de pozitif çıkmış yine.
Hatta okulda bin kat dikkat eden bir ingilizce öğretmeni vardı o bile pozitif çıktı şaşkın iz yani.
Evet. Maskelerin de çoğu sahte. Biraz ondan kaynaklı galiba dikkat edenlere geçmesi.

Selâmlar ben de cozuttum bugün.

Bayağıdır hiçbir şekilde şekerli gıda ve meyve bal vs yemiyordum.

Kek yaptım çocuklara ,ben de yedim.

Mısır patlağı aylar olmuştu ondan da yedim.

Sabah kahvaltıyı 1 gibi yapmayı düşünüyorum ki yediklerim anca erir.

12
4yk bulgur pilavı
4yk yeşil fasulye
Yoğurt

15
3dilim kek

16
Bı kase mısır

18
3
4yk türlü
2yk pilav
Yoğurt

Bayağıdır bu şekilde beslenmiyordum bayağı yemişim.

Bugün işlerim vardı sporumu yapamadım.
20dk bisiklet surebildim.

Herkese iyi geceler.

X