askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

slm
izlemeye aldim :))

Canım neden fotolarını göremiyorum. Tekrar kontrol edebilirmisin?

merhaba Hulita,

ben almanyada oldum. izlemeye aldim. baktiktan sonra haber ver, sonra kapatiyorum tekrardan. H Hulita

Canım..çok güzel olmuş...güle güle kullan...bir de bu işi yurtdışında beceremiyorlar diyorlar!! Kapatabilirsin canım...Benim karnım taii ki çok çoook daha büyük maalesef senin önceki halinden ama yine de moral oldu bana da...tekrar teşekkürler

rica ederim. hersey gönlünce olsun, umarim sende dogru dr bulursun ve benim gibi mutlu olursun sonucundan.

H Hulita

Slm herkese arkadaslar mini karın germe ve klasik lipo benimde cook istedigim birsey dr le görüşüp 9 marta ameliyat günü aldım ama heran vazgecebilirim lüttfen bana destek olun beni izlemeye alabilirmisiniz oncesi sonrası fotolarınıza bakayım bende paylaşabilirim

Merhaba. Bana özelden yazarmisiniz? Ben dr coskun beye ameliyat olmak istiyorum ama fiyatlar vaya bi ucuyo. Acaba siz nekadar ödesiniz? Lütfen cevap verirmisiniz?

Merhaba. Oldunuzmu ameliyati? Hangi doktora oldunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…