Babam

tdilmec

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
135
208
43
Bilirim herkesin derdi her zaman kendine ağır gelir benim de var içimi kanatan şeyler arkama bıraktığım bazende biraktigimi sandığım şeyler ben 22 yıl önce kaybettim babamı bana kiyamadigi o günleri düşündüğüm de hala canım yanar öyle bir babaydi ki benim herşeyim di onunla bir ömür gecirecegimi sanmıştım hep 14 yaşındaydım kaybettiğim de Son kez kapının önüne getirdikdiklerinde ki feryadim bugün sessiz çığligım aslında her toprağına dokundugum da bir türlü inanmak istemem öldüğüne 6 yıl önce de annem gitti yanına birbirlerine bakarken o aşk dolu gözler şimdi cennete kavustuklarini düşünürüm hep evimde ikisinin resmi bazen konuşuyorum onlarla bir bilseler onları nasıl özlediğimi bir duysalar elden anne baba olunmadigini bir anlasalar kaç yaşına gelirsem geleyim hala buyumedigimi keşke bilsellerdi yaşadığım herşeyde onlara daha çok ihtiyacım olduğunu bende anne adayiyim kısmetse bir oğlum olacak ve benim oğlumda aynı dedesi gibi olacak ne olur herkes yaşarken varlığını belkide bilmediğimiz o insanlara iyi bakin çünki unutmayın topraktan umut beklemek kadar zor hiç bir şey yok. ....

Bilirim herkesin derdi her zaman kendine ağır gelir benim de var içimi kanatan şeyler arkama bıraktığım bazende biraktigimi sandığım şeyler ben 22 yıl önce kaybettim babamı bana kiyamadigi o günleri düşündüğüm de hala canım yanar öyle bir babaydi ki benim herşeyim di onunla bir ömür gecirecegimi sanmıştım hep 14 yaşındaydım kaybettiğim de Son kez kapının önüne getirdikdiklerinde ki feryadim bugün sessiz çığligım aslında her toprağına dokundugum da bir türlü inanmak istemem öldüğüne 6 yıl önce de annem gitti yanına birbirlerine bakarken o aşk dolu gözler şimdi cennete kavustuklarini düşünürüm hep evimde ikisinin resmi bazen konuşuyorum onlarla bir bilseler onları nasıl özlediğimi bir duysalar elden anne baba olunmadigini bir anlasalar kaç yaşına gelirsem geleyim hala buyumedigimi keşke bilsellerdi yaşadığım herşeyde onlara daha çok ihtiyacım olduğunu bende anne adayiyim kısmetse bir oğlum olacak ve benim oğlumda aynı dedesi gibi olacak ne olur herkes yaşarken varlığını belkide bilmediğimiz o insanlara iyi bakin çünki unutmayın topraktan umut beklemek kadar zor hiç bir şey yok. ....
Canım benim ne güzel yazmissin allah rahmet eylesin ins

Allah yardimcin olsun babanin mekani cennet olsun inşallah su mübarek ayda rabbim dualarini geri cevirmesin... baba diyince akan sular durur bende ...

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşaallah.. Bazı yaralar vardır hiç kapanmaz. Yanında olmasa bile arkasında duracağını bildiği insanların hayatta olması onlara sımsıkı sarılması insanın en ihtiyacı olan şeyler..

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim burası öyle bir yer ki her An sizleri yanımda hisedebiliyorum her gözlerim dolduğunda buraya bakıyorum görmesem de yanyana olamasakta iyi ki sizler varsiniz

Ne şanslısınki öyle ebeveynlerin olmuş. Allah iyi insanları tanıma çabuk alırmış. Ne büyük aşkmış ki diğer dünyada bile sürüyor.

Çok teşekkür ediyorum canım inan gormesende varlığı yeter çünki eğer onlar hayatta değilse etrafin yaklaşımı bile farklı oluyor ben yıllardır hep gardimi yüksek tutmak zorunda kalıyorum yine de bugüne çok şükür bu hayatta hep bir hayalim var burda üzülen her bayanı her canı aciyani bir araya getirmek işte belkide o gün bize yasatilanlardan utanacaklar

X