Başkasını benimle aldatmış

ebruliko

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
27
-8
27
Merhaba

İki aylık sevgilim var fakat iki yıldır tanışıyoruz ve bir kaç ay sonra ailelerimizi tanıştırmayı planlıyordık. Ortak tanıdıklarımız vs var ablası ve kuzenlerini de tanıyorum

Ben 22 o ise 26 yaşında.

Dün bana beş yıldır sevgilisi olduğunu onunla birlikteyken başkalarıyla da görüştüğünü, onu sevmediğini, sürekli tartıştıklarını ama her terk ettiğinde kızın ağlayıp kendi ailesini devreye sokarak tekrar onunla barıştığını, bir türlü iradeli davranıp tam anlamıyla bırakamadığını söyledi.

ilk defa birine kendimi bu kadar açıyorum seninle yalansız bir ilişkim olsun istiyorum çünkü seninle yuva kurmak istiyorum dedi.

Benimle sevgiliyken de telefonda bir kere konuştuklarını söyledi. Hepsi bu kadarsa affedicem doğruları söyle dedim doğrular bu kadar dedi. Bana kızın numarasını attı istersen konuş diye kızı aradım kız da daha bu salı ayrıldıklarını en son 13 haziranda iki saatliğine buluştuklarını söyledi.

Evet aramız iki üç yıldır çok kötüydü beni istemediğini de söylüyodu ama düzelir sandım biz yeni ayrıldık demek sen varsın diyeymiş dedi.

Sonra kız sevgilim olan kişiyi aradı beni de hatta aldı ben sesimi çıkarmadım, dinledim. Sevgilim olan kişi artık bittiğini beni sevdiğini benimle evlemeyi istediğini vs söyledi.

Şimdi sevgilim Bana da diyor ki istesem ben bitirir sana söylemezdim haberin olmadan devam ederdik ama yalanlar olsun istemedim bu zamana kadar hep hata yaptım bir kere dürüst olup söyledim seni kaybettim bırakma beni falan diyor.

Bana bir kere konuştuk dedin ama buluşmuşsunuz hala sevgiliymişsiniz yeni ayrılmışsınız diyorum o kadarını söyleyemedim dilim varmadı o yüzden onun numarasını verdim öğrenmeni istedim ama ben anlatamadım dedi.

Şuan o kızla tamamen ayrıldılar ben de bir süre düşünmek istiyorum dedim, pek görüşmüyorum.

Ben bundan önceki ilişkimde de büyük aldatıldım ve iki yıl sonra ilk defa birini sevmiştim ayrılmak istemiyorum ama hem o kıza karşı içim rahat değil hem de kendim için tedirginim ne yapmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. O kıza yaptığını bana da yapmasından korkuyorum. Veya bu ilişkiye devam etsem de ne kadar sağlıklı olur bunu düşünüyorum. Bu durumu nasıl aşabiliriz?

Beni birazcık rahatlatan bana kendisi itiraf etmiş olması ve çok mahcup durumda olması, beni çok istediğini herşeyi düzelteceğini söylemesi.
Bugüne kadar her şey gayet güzel gidiyordu bu kez düzgün bir ilişkim oldu sanmıştım. Böyle bir olay olması beni şaşırttı

Yol ver gitsin zaten asla yapamazsın onunla şüphe bırakmaz yakanı ..
ikinize de cok üzüldüm

Senin adına çok üzüldüm ama sanki balık baştan kokar gibi... ben şans verme derim 🤷🏻‍♀️

Ha bu arada konuyu BDV’ye taşırlarsa daha çok insan görür, yanlış yere açmışsın canım. Bu başlık hamile kalamamakta erkek kısırlığını kapsıyor.
Mune Mune

Yalanlara gel yok kendi söylemiş arada yalan olmasın diye. Bu zamana kadar niye söylememiş dürüst olmaya sonradan mı karar vermiş? Yok dili varmamış da nosunu vermiş, A.selammm. Adam sizi bildiğiniz aldatmış. Akkınızda ki soru doğru ya sizi de?

Senin adına çok üzüldüm ama sanki balık baştan kokar gibi... ben şans verme derim 🤷🏻‍♀️

Ha bu arada konuyu BDV’ye taşırlarsa daha çok insan görür, yanlış yere açmışsın canım. Bu başlık hamile kalamamakta erkek kısırlığını kapsıyor.
Mune Mune

X