Bayram ziyareti ve tartışma sizce ne yapmalıyım?

Gtmeyi dusunmuyorum canim zaten kendi gitsin artik ben degl o beni dusunsun ben sirf orda ailesi gelmemis demesin gonlu kirilmasin diye 2.gun gtmeyi teklif ettim ama onuda gtmycem beni dsunmeyenleri benmi dusuneyim

Herkese yorumlari ve fikirleri icin tesekkur ederim kizlar.
Gitmeme karari aldim beni dusunmeyenleri bende düsunemicem.
Herkes yaptigindan utansin konuyu kapattiriyorum.
Iyi bayramlar herkeze :))
@Margarikotin Mune konumu kapatabilirmisiniz rica etsem ..

Gtmeyi dusunmuyorum canim zaten kendi gitsin artik ben degl o beni dusunsun ben sirf orda ailesi gelmemis demesin gonlu kirilmasin diye 2.gun gtmeyi teklif ettim ama onuda gtmycem beni dsunmeyenleri benmi dusuneyim
Hatasını anlamasını da bi şekilde sağlamalısın ama hangi akla hizmet biri karnında biri kucağında iki bebekle yollara düşmeyi göze alıyo insan eşini düşünmese çocuklarını düşünmez mi? aaah ah şu elalem korkusu yok mu

doktorunuz gitme dediyse gitmeyin elbette... eşinizin ailenizle ilgili söyledikleri de çok saçma, ibadetin temel amacını anlamamış o henüz... su hassas döneminizde canınızı çok sıktırmamaya bakın, biraz görmezden/duymazdan gelin bence...

Kocana bi kufur edesim var ama olmaz bugün..bayramınız mübarek olsun.

Köy yolu dediğini anlayabiliyorum. Geçen yıl kv nin köyüne gittik ben hamileydim tıngır tıngır canım çıktı. Giderken de sancım vardı acile gittik once idrar yolu enf çıkmıştı ama 20. Haftaya yeni girmiştim;
37 haftalık hamile halimi düşündüm de...

ben 41 hafta dolana kadar gezdim ama o yolu git deseler gitmezdim. Hem ilki de erken dogummuş; doğuma 1 hafta kala riske atmazdım ben. Gitmezdim...

Yaşını doldurmamış bebeğini hamile karısını bırakıp gitmek tamam da kalmayı düşünmesi çok bencilce...

Evet başklari bisey söylese olur ama ben dedim mi kötü olurum.
Egerki kendi annesigil deseydi getirme o kiz hamile vs böyle olmazdi ama ben diyince kötü oldum sagol canim insallah rabbim herkesin yardimcisi olsun insllah.
Hic.yüz verme.esine.o senin.pesnden kossun sen onun degil kendi gidip gelsin ne ara nede sor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…