Bebek kararı aldık, eşim sertleşme sorunu yaşamaya başladı

Kizilbodur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.362
3.656
26
Tabiki planlı olduğu için eşiniz heyecan yapıyor onunda duyguları var sonuçta 😊 siz yumurtlama günlerinizi filan çok konuşmayın aranızda ya da bu bebek mevzusunu.. 2günde bir ilişki deneyin sadece olacak olan oluyor zaten 😊
Konuyu 2.plâna attık şu an üzerine konuşmuyoruz. Regli günümü bekliyorum bakalım bebiş varsa onun stresi otomatik olarak gidicek. Öyle hissediyorum. Teşekkür ederimm🙃🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-03-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SiyahPapatyaa

Duyduğum en güzel ses kalp atışların😇
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.465
7.798
Tamamen planlı ilişkiden dolayı. Bebek düşünmeye başladığımızdan beri buna benzer bir sorun bizde de oluştu. Tavsiyem yumurtlama döneminizi anlatmayın kendiniz takip edin. O 1 haftayı çaktırmadan istekli şekilde yaşayın :)
Ben eşime yumurtlama tarihlerimi önceden söylüyordum adam stres oluyordu sanki noluyor 😂 erkek sanırım programlı istemiyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-02-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 182 gün kaldı.

Bebeğiniz artık oldukça aktif hareket ediyor ve hareketleri artık yeni doğmuş bir bebek gibi daha akıcı ve yumuşak. Bugün gebeliğinizin üçüncü ayını doldurdunuz. Eğer hala karar vermediyseniz, bebeğiniz için isim aramaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek için Ali Galip, Kız bebek için Safiye Sultan :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

MaviBirLiman

Güncel:77.2- 16 Temmuz Hedefi 75kg
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
29.640
73.598
Yakin zamanda yeni ilaç kullanmaya basladi mi. Benim esim ilac alirken oluyordu

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :77.2 Kg.

Kizilbodur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.362
3.656
26

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Kizilbodur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.362
3.656
26
Tamamen planlı ilişkiden dolayı. Bebek düşünmeye başladığımızdan beri buna benzer bir sorun bizde de oluştu. Tavsiyem yumurtlama döneminizi anlatmayın kendiniz takip edin. O 1 haftayı çaktırmadan istekli şekilde yaşayın :)
Ben eşime yumurtlama tarihlerimi önceden söylüyordum adam stres oluyordu sanki noluyor 😂 erkek sanırım programlı istemiyor
Ben de olan bağlıyorum şu an. Erkekler her şeyi bilmeseler de olur 😂😂 yumurtlama bitti benim beyin sorunu ortadan kalktı.

jaluselam

Asla vazgeçmeyin, kaybedenler yalnızca vazgeçenler
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
83
103
Üroloji dr sorunu cozer ina verecegi bazi tavsiye ve ilac ile sertleşme uzun sure devam ettiri sizde esinizde memnun kalirsiniz bence

Kizilbodur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
1.362
3.656
26
Üroloji dr sorunu cozer ina verecegi bazi tavsiye ve ilac ile sertleşme uzun sure devam ettiri sizde esinizde memnun kalirsiniz bence
Teşekkür ediyorum. Şu an sıkıntı ortadan kalktı. Ama tekrar ederse doktora gitmek istediğini söyledi eşim de. :)