Bebek kararı aldık, eşim sertleşme sorunu yaşamaya başladı

Üroloji dr sorunu cozer ina verecegi bazi tavsiye ve ilac ile sertleşme uzun sure devam ettiri sizde esinizde memnun kalirsiniz bence

Üroloji dr sorunu cozer ina verecegi bazi tavsiye ve ilac ile sertleşme uzun sure devam ettiri sizde esinizde memnun kalirsiniz bence
Teşekkür ediyorum. Şu an sıkıntı ortadan kalktı. Ama tekrar ederse doktora gitmek istediğini söyledi eşim de. :)

Merhaba aynı sorun bendede var 2 bucuk senelik evliyiz yumurtlama döneminde çocuk yapmaya çalışıyorum adamın ilişki sırasında şeyi kayboluyor yorgunluğu bahane ediyor eşim hafta içi çok beraber olma taraftar ı değil işten yorgun geliyor konsantre olamıyor biz genelde haftasonları yapıyoruz ama cocuk durumu olunca benim yumurtlama dönemim 6 gün sonucta sıklıkla beraber olmamız gerekiyor o dönem için bende izah ettim kendisine bu dönemlerde sık ilişkiye girmemiz gerekiyor dedim diğer günler nasıl istiyorsan öyle olsun dedim ama bizim en basından beri problemimiz buydu yani adam hafta içi beraber olamıyor illa haftasonu olacakmış işi düşünmeyecekmiş kafası rahat olmalıymış ben ilk çok sorun ettim bunu ama sonra alıştım ona ayak uydurmaya basladım evliliği yürütmek için neyse ki sanki ödev gibi çocuk yapıcaz yumurtlama dönemim dedim diye mi isteksizdi yoksa haffa içi yorgunluğa mı baglıydı bilmiyorum ama sertleşme sorunu yasadık neyseki toparladık sonra iyi de ben şimdi ona bu işi haftaniçi yapmamız lazım dediğimde yani o dönemimde oldugum için söylemem gerekiyor ki kendini hazırlasın ödev gibi bende hoşlanmıyorum ama benim yumurtlama dönemim sonucta haftasonuna denk gelmeyebilir yada zaten o dönem için sıklıkla beraber olmamız gerekiyor ben şimdi arada kaldım 😬

X