Belalı kalça

Eliffucr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
4
0
23
Ya arkadaşlar yardımınıza önerilerinize çok ihtiyacım var 19 yaşındayım 2 aydır diyetisyene gidiyorum babam spor merkezine gitmeme izin vermiyor söylemesi ayıp biraz eski kafalıdır zar zor diyetisyene ikna ettim konuya geçeyim 2 ayda 6 kilo verdim şuan 55 kiloyum ama malesef kalçamda gözle görülür bir değişim meydana gelmedi ne yapmalıyım yardım edin lütfeenn

Kuzucuğum evde yürüyüş egzersizleri var, walk at home Leslie şeklinde aratabilirsiniz
Squad müthiş bir icat. Merdiven inip çıkabilirsiniz, birçok hareket mevcut..
Bu konunun altı yeri değil farkındayım.. Özel hayatınızı sorgulamak hiç hiç haddim değil, lütfen bağışlayın..
Çok özür dileyerek değiniyorum bu konuya..
okuyorsunuz, değil mi..?
Mutlaka okuyunuz.. Sınavlara bir şekilde giriniz ve kendinize ait bir hayatınız olsun 💙
Spor komplekslerine de gidersiniz etkinliklere de katılırsınız 😇
Başarılar dilerim 💐

Verdiğiniz bu sıcakkanlı yanıt için çok teşekkür ederim oturduğumuz site yedi katlı hiç bir çare bulamazsam her gün merdivenleri inip çıkarım ayrıca günde 15 dk yürüyüş de yaparım inşallah bir şekilde gider, inatçı bir babam ve o inatçı babanın polislik okuyan bi kızı var çook saolun:)

55 kgsin de boyun kac ki 55 ne kdr kilolu olablrsin dusundum bir an 🧐 squat denedin mi kalca sekillendirme icin

X