Ben bir hata yaptım, bana yol gösterin..

Sahista biraz kisilik bozuklugu var gibi geldi bana. Sevgili olmayi evlilik, sevgilisinin ailesiyle yasamak istemesini bosanmak addediyor. Umarim basiniza bela olmaz ayrilmak istediginizde. Her halukarda problemli biri oldugu ortada.
yani diyor ki biz seninle evli gibi olduk hiç ayrı kalmadık öyle görüşmelere sevgili gibi olmalara dayanamam o zaman her gün ölürüm diyor.

Neden diğer üyeliğinizi İptal ettirirken yeni üyelik açacağınızı belirtmediniz yöneticilerimize, sitenin birtakım kuralları var
Mune hanım size mesaj yazmıştım üyeliğimin iptalini istiyorum diye. Kapatılmıştı ve yeni hesap açıp konu açmamın yanlış olmayacagını düşündüm bu kuralı bilmiyordum özür dilerim.. Anlayış gösterirseniz sevinirim gerçekten ihtiyacım var..

Neden hemen konum kapatılsın istiyorsunuz anlamadım? Yapmaya çalışıyorum, büyük ihtimal dedim.Boşuna demeyin dinlemicem demedim.

Çünkü konular çözüm bulmak için açılır.

Sen herkese teşekkür edip bunu ona diyemem diye cevap veriyorsun.

O zaman yağla balla anlat.
Çıtır ekmeğe sürerek yedir oğlana tatlı tatlı çözersiniz ne diyelim :KK53:

Mune hanım size mesaj yazmıştım üyeliğimin iptalini istiyorum diye. Kapatılmıştı ve yeni hesap açıp konu açmamın yanlış olmayacagını düşündüm bu kuralı bilmiyordum özür dilerim.. Anlayış gösterirseniz sevinirim gerçekten ihtiyacım var..
Ben not alayım profilinize.
_________

Hanımlar, konuda tartışma vb çıkmasın lütfen.

devam etsen bile artik su gidip baskasinin evinde kalmayi birak bir kere..
simdiden vicik vicik olmus iliski..

yok kocam yok karim..
evlilik cuzdanin var mi yok.. o zaman siz evli degilsiniz.. ve onun soylediklerini yapmak zorunda degilsin.. ne yasamis olursan ol..

yarin birgun hamile kalirsin iyice bu adamla evlenmeye mecbur hissedersin kendini..
kendine gel biran once EVE ve okuluna dön.. nisanlina da boyle kabul edip beklersen bekle beklemezsen eyvallah de bitsin...
daha 18 yasindasin en guzel zamanin..
universite okumayip evlenirsen hayatin boyunca pismanligini yasarsin..
evlenip bosanmak o kadar kolay bisey degil..
su yasadigin durumdan cok cok daha zor.. yol yakinken don..

devam etsen bile artik su gidip baskasinin evinde kalmayi birak bir kere..
simdiden vicik vicik olmus iliski..

yok kocam yok karim..
evlilik cuzdanin var mi yok.. o zaman siz evli degilsiniz.. ve onun soylediklerini yapmak zorunda degilsin.. ne yasamis olursan ol..

yarin birgun hamile kalirsin iyice bu adamla evlenmeye mecbur hissedersin kendini..
kendine gel biran once EVE ve okuluna dön.. nisanlina da boyle kabul edip beklersen bekle beklemezsen eyvallah de bitsin...
daha 18 yasindasin en guzel zamanin..
universite okumayip evlenirsen hayatin boyunca pismanligini yasarsin..
evlenip bosanmak o kadar kolay bisey degil..
su yasadigin durumdan cok cok daha zor.. yol yakinken don..
Çok teşekkürler.. Ona bunu nasıl söylemeliyim şuan

Ben bu konuyu hatırlıyorum sanki hani ailesinin yazlığına tatile falan gitmiştiniz, sözlünün maddi durumu çok iyiydi falan okul devam etmek istiyoruö diyordunuzda izin vermiyordu okudum okudum aynı olaylar ben mi yanılıyorum?

Gerçi oraya da yazmıştım evli değilsiniz hiçbirşeyinizs karışma hakkı yok söyleyin bozulursada bozulsun. Ağırlığınızı koyun

Ben bu konuyu hatırlıyorum sanki hani ailesinin yazlığına tatile falan gitmiştiniz, sözlünün maddi durumu çok iyiydi falan okul devam etmek istiyoruö diyordunuzda izin vermiyordu okudum okudum aynı olaylar ben mi yanılıyorum?

Gerçi oraya da yazmıştım evli değilsiniz hiçbirşeyinizs karışma hakkı yok söyleyin bozulursada bozulsun. Ağırlığınızı koyun
Evet doğru hatırladınız.Son durumlar böyle. Ve ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum,söylesemde anlamıycak vicdan yaptıracak bana hayaller kurdurttun dicek.Kendimden soğutsam mı?

Ne yaşandıysa yaşandı uzatma ayrıl,birde boşanma ile uğraşma olayı içinden çıkılmaz hale getirme . okulunu oku kendine ilerde uygun kültürlü bir eş bulursun sorun olmaz

Gözüm kanadı yahu bari iki ayrı mesaj yazıp anlatsaydınız meramınızı.

Evet doğru hatırladınız.Son durumlar böyle. Ve ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum,söylesemde anlamıycak vicdan yaptıracak bana hayaller kurdurttun dicek.Kendimden soğutsam mı?

O sana hayaller kurdurdu!!! Ve bu hayalleri karşılayamadı!! Ailenden uzaklaştırırken okumana mani olurken üzüleceğini düşünmedi!! Sakın böyle bir hata yapma bende yapacaktım köşesinden döndüm o yaşlarda Allahıma dualar ediyorum çok şükür o yola sokmadı beni... Bak şimdi dua ediyorum. Hayatının baharındasın bırak üzülürse üzülsün annenin ananenin üzüntüsünden daha mı kıymetli üstelik o annesinin dediğini yapıyor annesini üzmüyor ama onun annesi üzülmesin diye senin ki üzülüyor valla ablan olsam seni eve kilitlerdim o sevgilin olacak adamı da bi güzel döverdim. Bırak üzülsün bencil duygu sömürüsü yapıp herşeyi sevgiye bağlayıp duygularını sömürüyor. Sende izin veriyorsun. Evime dönüyorum de ve evine dön lütfen

O sana hayaller kurdurdu!!! Ve bu hayalleri karşılayamadı!! Ailenden uzaklaştırırken okumana mani olurken üzüleceğini düşünmedi!! Sakın böyle bir hata yapma bende yapacaktım köşesinden döndüm o yaşlarda Allahıma dualar ediyorum çok şükür o yola sokmadı beni... Bak şimdi dua ediyorum. Hayatının baharındasın bırak üzülürse üzülsün annenin ananenin üzüntüsünden daha mı kıymetli üstelik o annesinin dediğini yapıyor annesini üzmüyor ama onun annesi üzülmesin diye senin ki üzülüyor valla ablan olsam seni eve kilitlerdim o sevgilin olacak adamı da bi güzel döverdim. Bırak üzülsün bencil duygu sömürüsü yapıp herşeyi sevgiye bağlayıp duygularını sömürüyor. Sende izin veriyorsun. Evime dönüyorum de ve evine dön lütfen
Çok güzel dediniz tokat gibi oldu kendime geldim teşekkür ediyorum ilginize..

X