Ben miyim kötü olan

bir görümcem var zamanında abisi ile arası kötüyken ben düzelttim ikisinin arasını
Ne gerek var böyle aksiyonlara.
Ben görümcemle kvyi barıştırmak için uğraşmıyorum mesela.
Biliyorum ki ikisi bir olup benimle uğraşırlar ikinciside kimse bunun için bana madalya takmaz.
Biraz politik olmak lazım
Krizleri fırsata çevirmek lazım

Valla hiç. Kendmi kötü hissetmem tencere kapak bulmuşlar birbirlerini der keyfime bakarım hele eşimde benden yanaysa ohh. Anlamazlar yapılması gerekenleri yapmışsın iyi olmak için uğraşma keyifleri bilir yani hem kafan daha
rahat eder boşver entrikalarla mı uğraşacaksın..

Ne gerek var böyle aksiyonlara.
Ben görümcemle kvyi barıştırmak için uğraşmıyorum mesela.
Biliyorum ki ikisi bir olup benimle uğraşırlar ikinciside kimse bunun için bana madalya takmaz.
Biraz politik olmak lazım
Krizleri fırsata çevirmek lazım
Yani konu sahibi gibi öyle barıştırmak fln uğraşmam da ama şu politik olmayı benimde öğrenmem lazım ilişkiler de bana da öğretin örnekler verin

Yani konu sahibi gibi öyle barıştırmak fln uğraşmam da ama şu politik olmayı benimde öğrenmem lazım ilişkiler de bana da öğretin örnekler verin
Abla sınavda gibi hissettim kendimi dan diye örnek verin deyince 😂

Abla sınavda gibi hissettim kendimi dan diye örnek verin deyince 😂
😁😁 yok yok aslında beni sınav ediyon öyle düşün 😀😀 ben de evliliğim de dan dan söylerim de hiç politik olmak yok keşke az olsam kv görumceye eşe ona buna 😀😀 ondan dedim. Ben bir şey olmadan direk mesafe koydum kv görumceye o kısım da sıkıntı yok ama bir şey olduğunda da politik cvp yok kv bir şey mi dedi dan dan söylüyorum 😀😀

😁😁 yok yok aslında beni sınav ediyon öyle düşün 😀😀 ben de evliliğim de dan dan söylerim de hiç politik olmak yok keşke az olsam kv görumceye eşe ona buna 😀😀 ondan dedim. Ben bir şey olmadan direk mesafe koydum kv görumceye o kısım da sıkıntı yok ama bir şey olduğunda da politik cvp yok kv bir şey mi dedi dan dan söylüyorum 😀😀
Ablam ben geçen pazar konu açtım kv ile ilgili.
Benim kv ibretlik😂😂
Ben dan dan söylemem mesela.
Susarım.
Hatta o kadar susarım ki kv çıldırır onu yok sayıyorum diye.
Kızı ile arası kötü mesela kessen barıştırmak için uğraşmam.
Çünkü biliyorum ki kızı ile bir olursa güçlenir.
Tarihteki olaylar gibi böl- parçala- yok et yada yönet 😂
Seviye koymak en ideali

Ablam ben geçen pazar konu açtım kv ile ilgili.
Benim kv ibretlik😂😂
Ben dan dan söylemem mesela.
Susarım.
Hatta o kadar susarım ki kv çıldırır onu yok sayıyorum diye.
Kızı ile arası kötü mesela kessen barıştırmak için uğraşmam.
Çünkü biliyorum ki kızı ile bir olursa güçlenir.
Tarihteki olaylar gibi böl- parçala- yok et yada yönet 😂
Seviye koymak en ideali
Allahım ben niye susamıyorum 🤣 ama huyum gereği susarsam takarım neden cvp vermedim diye 😅 aman boşver kızını kötü olsun kendileri bilir sen bir şey yapma ..
Heh işte nasıl bölüp parçalayıp yok edip yada yöneticem sorun burada 😀😀
Ama seviye ve mesafe var koydum çok aramam sormam gitmem

Allahım ben niye susamıyorum 🤣 ama huyum gereği susarsam takarım neden cvp vermedim diye 😅 aman boşver kızını kötü olsun kendileri bilir sen bir şey yapma ..
Heh işte nasıl bölüp parçalayıp yok edip yada yöneticem sorun burada 😀😀
Ama seviye ve mesafe var koydum çok aramam sormam gitmem
Ben asla aramadığım ve mesaj atmadığım halde kendisi beni whatsapptan engellemiş 😅
Bende geçen twitterda kaynanamın tanımına denk gelmiş bulundum.
Kendisi ektedir😃 IMG_20210209_160905.jpg

Ben asla aramadığım ve mesaj atmadığım halde kendisi beni whatsapptan engellemiş 😅
Bende geçen twitterda kaynanamın tanımına denk gelmiş bulundum.
Kendisi ektedir😃Eki Görüntüle 2779532
Allahım koptummm :KK70:
aman engellerse engellesin kafan rahat eder. .
benimki o kadar değil ya bende görumce böyle :)
kız bi türlü varlığıma alışamadı ..
umurumda mı değil tabiki . işte abisi gidelim dedikçe gidiyoz :)

Arkadaşlar ben evleneli 4 yıl oldu eşim ile görücü usülü evlilik yaptık kaynanam beni çok beğenmişti eşimle tanıştım sevdim vs. Eşim nişanlıyken ev almak istiyordu ev aldı borç ödüyoruz yarıladık bir tane evladımız var çok şükür 🤗 normalde aile apart. Da evi var ama istemedi orta oturmak neyse bir görümcem var zamanında abisi ile arası kötüyken ben düzelttim ikisinin arasını barıştırdım ama sonra ne olduysa beni hep ayırdı annesi eltim bir oldu oturmalar yaptılar paylaşım yaptılar beni davet etmediler i lar ettiler eltim geldi bende yedi içti onu görünce değişirdi bu hep böyle devam ettiler ben güler yüz samimiyet görünce iyi olduklarını düşünmüştüm çok ağladım üzüldüm başlarda eşimle bu yüzden çok kavga ettik görümcem eni durduk yere heryerden silip engelledi ve ben bunu eşime söyledim eşimde onun ne olduğunu anlayıp ipleri kopardı bağırdı çağırdı onuda heryerden sildi engelledi kaynana larla eltimle ve görümcemle görüşmüyorum artık ailemde yok yanımda görümcem iki ev var aramızda bizim semtten ev kiralık tutmuş bugün yine gördüm bana doğru baktı ben devam ettim yoluma yürüyüşe gidiyordum neden böyleler ben iyi olmak isterdim hep işleri alavere dalavere kaynım da aynı hep bize olsun istiyorlar aşağıki evimizin kirasını bile alamıyoruz düşünün sadece kaynanam bazen borçlarımızı ödüyor sağolsun ama oda beni sevmiyor bu yüzden kestim irtibatı sürekli eşime soruyor muş neden gelmiyor diye ben böyle olsun hiç istemezdim ve kendimi kötü hissediyorum siz olsanız ne yapardınız
senlik bişey yokki garip davranan onlar hiç dert etme kendine bence

Kayınvalide görüşmemenize rağmen borçları ödemenize yardım ediyor, eşin görümceyi kendi kız kardeşini siliyor
Sen de istiyorsun ki herkes herşeyi seni düşünerek yapacak vay be ne güzel dertler var dünyada

Fonda çalan şarkı:
Bu ne sevgi ah bu ne ızdırap
Zavallı kalbim ne kadar harap
Nasibim olsun kv, görümce
Buluşup toplaşalım ömrümce...

Allahım ne değişik dertler var.
Eş ailesine bu kadar meraklı gelin hiç görmedim şimdiye kadar.

Kayınvalide görüşmemenize rağmen borçları ödemenize yardım ediyor, eşin görümceyi kendi kız kardeşini siliyor
Sen de istiyorsun ki herkes herşeyi seni düşünerek yapacak vay be ne güzel dertler var dünyada
Kayınvalide diğer oğlu ve gelinene daha fazlasını yağıyor eminim bundan eşim zamanında onların en büyük destekçisi olmuş sonuçta oğluna yapıyor şuan yardımı görümceme gelince eşim ile aralarında çok büyük bir problem varmış eşim onunla hiç konuşmayacak bu zamana kadar kimse barıştıramamış araya ben girdim nişanlılık döneminde yalvardım barış diye çünkü görümce sürekli beni arıyordu mesaj atıyordu bende salak gibi iyi niyetimle barıştırdım ama pişmanım şimdide eşimde yapılanı gördüğü için benim onca şey yapmama rağmen onun bi kalemde silmesini görmesi gerekirdi herhalde

Fonda çalan şarkı:
Bu ne sevgi ah bu ne ızdırap
Zavallı kalbim ne kadar harap
Nasibim olsun kv, görümce
Buluşup toplaşalım ömrümce...

Allahım ne değişik dertler var.
Eş ailesine bu kadar meraklı gelin hiç görmedim şimdiye kadar.
Kimseye meraklı değilim sadece kötülük olmasın istiyorum bu kadar Tabikide kendimi kimseye zorla sevdiremem

Kayınvalide diğer oğlu ve gelinene daha fazlasını yağıyor eminim bundan eşim zamanında onların en büyük destekçisi olmuş sonuçta oğluna yapıyor şuan yardımı görümceme gelince eşim ile aralarında çok büyük bir problem varmış eşim onunla hiç konuşmayacak bu zamana kadar kimse barıştıramamış araya ben girdim nişanlılık döneminde yalvardım barış diye çünkü görümce sürekli beni arıyordu mesaj atıyordu bende salak gibi iyi niyetimle barıştırdım ama pişmanım şimdide eşimde yapılanı gördüğü için benim onca şey yapmama rağmen onun bi kalemde silmesini görmesi gerekirdi herhalde
Sonuçta oğluna yapmıyor ailenize yapıyor
İyi abiside silmiş kardeşini
Para yardımı da geliyor
Diğer gelinine yağdırıyor eminim demişsin ama gözünle görmedin belki onlar da sana yağdırıyor sanıyorlardır
Dahası mecbur mu oğlı bekarken çalışıp yardım etmiş seni zerre ilgilendirmez
Bence sen kaynanana saygısızsın
Nişanlısı için kardeşiyle barışan abide de sorun vardır zaten, aile içi olaylarını bile halledememiş her durumda küsüp kaçan biri

Valla gelinler benim param üzerinden böyle yorumlar yapsa hayırdır benim paramın ortakçısı mısınız derim. Yapıyorsa oğluna yapıyormuşmuş. Yapmaz yapmaz keyfi bilir ister birine yapar ister hiç yapmaz. Para onun hayat onun. Yapıyorsa oğluna yapıyor oluyorsa oğlunun eşi olarak sen ne yapıyorsun? Evlilik hayat yoldaşlığı senın katkın var mı kadın mı sızı geçindircek. Hayır yanı derdın kv görümce elti madem sevmiyorsun mesafe koy görüşme sonra şuraya gidiyorlar çağırmıyorlar oluyor. Me istiyorsun? Hoşlanmıyorlar sevmek zorunda değiller. Çanta gibi senide her yere taşıcak halleri yok. Sinir oluyorum böyle şuraya gidiyorsunda bana nıye söylemıyorsun dıyenlere :olamaz:

Valla gelinler benim param üzerinden böyle yorumlar yapsa hayırdır benim paramın ortakçısı mısınız derim. Yapıyorsa oğluna yapıyormuşmuş. Yapmaz yapmaz keyfi bilir ister birine yapar ister hiç yapmaz. Para onun hayat onun. Yapıyorsa oğluna yapıyorsa oğlumun eşi olarak sen ne yapıyorsun? Evlilik hayat yoldaşlığı senın katkın var mı kadın mı sızı geçindircek. Hayır yanı derdın kv görümce elti madem sevmiyorsun mesafe koy görüşme sonra şuraya gidiyorlar çağırmıyorlar oluyor. Me istiyorsun? Hoşlanmıyorlar sevmek zorunda değiller. Çanta gibi senide her yere taşıcak halleri yok. Sinir oluyorum böyle şuraya gidiyorsunda bana nıye söylemıyorsun dıyenlere :olamaz:
Konu sahibi hem kv yardım etsin zorunlu ya sanki, hem de gönlü hoş tutulsun istiyorda
Kendi de hoş tutmuş mu acaba
Bence iyi bir kv biz aç gezdik borçlu gezdik babannem el atmadı bir kere
Annem hala anne diye saygısını korur

Konu sahibi hem kv yardım etsin zorunlu ya sanki, hem de gönlü hoş tutulsun istiyorda
Kendi de hoş tutmuş mu acaba
Bence iyi bir kv biz aç gezdik borçlu gezdik babannem el atmadı bir kere
Annem hala anne diye saygısını korur
Kv yardımı kesmeli ben böyle birilerine yardım falan etmem şahsen birde kira istiyor sanki kendi malları te Allahım birde sanane git babanın malı üzerinden yorum yap. Ki evlat olarak bile söz söylemek haddimiz değil

X