Ben miyim kötü olan

konunun ozetı
dertsız basıma dert arıyorumdur

allah askına aralarında olsanız ne olmasanız ne sankı dunyayı kurtaracak ozel formuller kesfedıyorlar da sız nasıplenmeyın dıye dıslıyorlar
ara duzeltmıssınız ya kımın arasını duzeltmek ıcın aracı oldugunuza dıkkat edın bu cok onemlı oyle herkesın arası duzeltılmez :) bazen bazı noktalarda kısıler kendılerını aklamak ıcın gunah kecısı secerler
bingo
gunun talıhlısı sız olmussunuz
bırıyle kotu olmadan dıgerıyle ıyı olamayan aılenın ıcınde bu denlı olma hevesı benı sızın acınızdan da dusundurdu hıc normal degıl benı nıye aralarına almıyorlar dıye aglamak
Çok haklısınız uzak durmak en iyisi bazen düşündükçe neden diye soruyorum ama böylesi daha iyi

Arkadaşlar ben evleneli 4 yıl oldu eşim ile görücü usülü evlilik yaptık kaynanam beni çok beğenmişti eşimle tanıştım sevdim vs. Eşim nişanlıyken ev almak istiyordu ev aldı borç ödüyoruz yarıladık bir tane evladımız var çok şükür 🤗 normalde aile apart. Da evi var ama istemedi orta oturmak neyse bir görümcem var zamanında abisi ile arası kötüyken ben düzelttim ikisinin arasını barıştırdım ama sonra ne olduysa beni hep ayırdı annesi eltim bir oldu oturmalar yaptılar paylaşım yaptılar beni davet etmediler i lar ettiler eltim geldi bende yedi içti onu görünce değişirdi bu hep böyle devam ettiler ben güler yüz samimiyet görünce iyi olduklarını düşünmüştüm çok ağladım üzüldüm başlarda eşimle bu yüzden çok kavga ettik görümcem eni durduk yere heryerden silip engelledi ve ben bunu eşime söyledim eşimde onun ne olduğunu anlayıp ipleri kopardı bağırdı çağırdı onuda heryerden sildi engelledi kaynana larla eltimle ve görümcemle görüşmüyorum artık ailemde yok yanımda görümcem iki ev var aramızda bizim semtten ev kiralık tutmuş bugün yine gördüm bana doğru baktı ben devam ettim yoluma yürüyüşe gidiyordum neden böyleler ben iyi olmak isterdim hep işleri alavere dalavere kaynım da aynı hep bize olsun istiyorlar aşağıki evimizin kirasını bile alamıyoruz düşünün sadece kaynanam bazen borçlarımızı ödüyor sağolsun ama oda beni sevmiyor bu yüzden kestim irtibatı sürekli eşime soruyor muş neden gelmiyor diye ben böyle olsun hiç istemezdim ve kendimi kötü hissediyorum siz olsanız ne yapardınız
Yani bu bir sorunmu sizin için gerçekten?herkesle küssünüz çünkü sizi haketmiyorlar eşinizde sizden yana daha ne olsun anlamadım...Bence sosyal medyadan da takibi bırakın böylece ne yaptıklarını görmezsiniz sinirleriniz yıpranmaz en azından...
Ama inanın sizin yerinize olmak isteyen binlerce kadın vardır..kocasının ailesiyle küsüp görüşmeyen...ve eşi tarafından desteklenen ..tadını çıkartın derim

Arkadaşlar ben evleneli 4 yıl oldu eşim ile görücü usülü evlilik yaptık kaynanam beni çok beğenmişti eşimle tanıştım sevdim vs. Eşim nişanlıyken ev almak istiyordu ev aldı borç ödüyoruz yarıladık bir tane evladımız var çok şükür 🤗 normalde aile apart. Da evi var ama istemedi orta oturmak neyse bir görümcem var zamanında abisi ile arası kötüyken ben düzelttim ikisinin arasını barıştırdım ama sonra ne olduysa beni hep ayırdı annesi eltim bir oldu oturmalar yaptılar paylaşım yaptılar beni davet etmediler i lar ettiler eltim geldi bende yedi içti onu görünce değişirdi bu hep böyle devam ettiler ben güler yüz samimiyet görünce iyi olduklarını düşünmüştüm çok ağladım üzüldüm başlarda eşimle bu yüzden çok kavga ettik görümcem eni durduk yere heryerden silip engelledi ve ben bunu eşime söyledim eşimde onun ne olduğunu anlayıp ipleri kopardı bağırdı çağırdı onuda heryerden sildi engelledi kaynana larla eltimle ve görümcemle görüşmüyorum artık ailemde yok yanımda görümcem iki ev var aramızda bizim semtten ev kiralık tutmuş bugün yine gördüm bana doğru baktı ben devam ettim yoluma yürüyüşe gidiyordum neden böyleler ben iyi olmak isterdim hep işleri alavere dalavere kaynım da aynı hep bize olsun istiyorlar aşağıki evimizin kirasını bile alamıyoruz düşünün sadece kaynanam bazen borçlarımızı ödüyor sağolsun ama oda beni sevmiyor bu yüzden kestim irtibatı sürekli eşime soruyor muş neden gelmiyor diye ben böyle olsun hiç istemezdim ve kendimi kötü hissediyorum siz olsanız ne yapardınız
Çok şanslısınız eşinİz sizin yanınızda size destek..gerisi önemli değil.böyle insanları takmayın hayatınıza evinize eşinize mutluluğunuza bakın.farklı ortamlar edinin.böylesi daha iyi olucaktır.

İstiyorsunuz ki sürü halinde olalım, ama benim sözüm dinlensin, ben en sevilen olayım herşey de bana yapılsın. 5 çocuk doğuran, kayın ailenin her işine koşan, her dk dibinde duran elti kayınço varken size yedirmezler.

X