Bir bosanma hikayesi de benden

Allah yardımcınız olsun. Eş ailesini arayıp oğlunuz sürekli size bela okuyor. Başınıza bir iş geldi mi? Gerçi itin duası kabul olsa gökten kemik kağardı ama ahahahah deyin. Valla iyi dayanmışsınız. Eşinizinki annecilik falan değil. Kesinlikle ruh hastası o. Tedavi olması lazım.

Arasam dunya kadar laf duyarim . Seslerini bile duyasim yok . Aynen takinti bence bu

Baska koz yok elinde

Birdaha dönmezsın ınsallah o gizli şizofrene

Duymak istediğin şeyler elinizden geleni yapmış olmanız mı?? Evet elinizden geleni yapmışsınız baya bi direnmişsiniz bir cacık olmayacağı belli bir adam için şaka gibi dayakları yiyip yiyip o adam dönmüşsünüz kendinize hiç saygınız yokmuş gibi bu adam dünyanın en değerli varlığı gibi davranmışsınız.. Şaka gibisiniz gerçekten.. Aileniz de nasıl güvenip sizi bıraktı o adama tekrar.. Muhtemelen hafiflettiniz onlara anlatırken diye düşündüm yani öyle düşünmek istiyorum en azından.. Hala elimden geleni yaptım dimi diyorsunuz pişman olmamalıyım falan diyorsunuz.. Oldu bi de pişman olun.. Bundan sonra sizi kimi aşağılayıp dövecek ?? Yazık gerçekten.. Biran önce psikiyatra gidip tedavi olmalısınız sizin dengelerinizi de bozmuş bu adam sağlıklı düşünemiyorsunuz.. Gerçi en baştan okurken size kızdım annenize bana birşey alma evime de gelme demeniz beni dehşete düşürdü.. Siz kim için annenizi yok sayıyorsunuz?? Bir de ne için?? Sizin yanınızda oldu kadıncağız size çeyizler aldı elinden geleni yaptı diye mi?? Bir de evlenince hemen geldiğiniz yeri unutacak gibi daha evlenmeden çeyiz giderken hemen eviniz oldu da anneniz gelmesin.. Hasta kocanız halı almasına kızmış çok iş.. Bir anlık sinirle demişsiniz anneniz de affetmiş ki annelee hep affeder ama normal bir evladın asla demeyeceği birşey bu.. Bakınız evime gelme dediğiniz annenizin evine sığınıyorsunuz hemen..

Annenize tamamen suçsuz olduğu bir şeyden dolayı o lafları söyleyerek zaten baştan hatalısınız. Babanızı kapıların önünde sopalarla bekleyen bir adama geri dönmüşsünüz. Çocuk yapmışsınız, onun önünde şiddete uğramışsınız, çocuğunuz çok korkmuş ve siz hala orada kalmışsınız. Çok özür dilerim ama bir tek kendinize değil, annenize babanıza ve evladınıza da saygı duymamışsınız ve hala pişman olur muyum diye soruyorsunuz.

Umarım gerçekten boşanırsınız.

Hikayelerimizde benzEr nokta cok. Bak seni takibe alıyorum. Bitmiş saçma bir ise geri dönme. Asla sakinliğini kaybetme. Hemen boşanacağım deme. Herseyi yavaş yavaş yap. Yanı yalvarıyor mu ayrılmayalım diye sen su an zamana ihtiyacım var de. Dönme ama zamana yay çünkü adam dengesiz bu arada birisini bulursa işin kolay olur. Yanı asla hits yapma amacın boşanmak olsun ama kendini aileni riske atma. Aradığında her zaman açma açtığında sakin cevaplar ver. Karişik anlatmış olabilirim.

Hirsindan yapıyor bunları. Sizin onu terketmenizi kaldıramıyor. Bence sizin ilk hataniz çeyiz çıkarırken annenize hiçbir suçu yokken söylediğiniz laflar. Adam anne ve babasını basının üstüne çıkarmış siz yerin dibine sokmussunuz.

''Neden o halı kavgasında o halıyı kıymetli yerlerine monte edip anasının memesine postalamadım zamanında?'' diye başınızı taşlara çok vuracaksınız. Ağlayasınız bile gelmiyor yahu, yavan ekmekten tad alır olmuşsunuz. Bütün hücreleriniz ile imdat ediyorsunuz bu heriften. Bu herife yıllarca katlandınız, az daha sıkın dişinizi boşanana kadar. Daha ne kadar pislik yapabilir ki.

Demek istedigini anladm

Zaten cocugu alamaz dedi avukat . Raporda cok agir psikolojik rahatsizligi olmasi cezaya ehliyeti olmamasi gerekir diyo ama cocuk imkansiz . Anami babami uzdu 100 bin tazminat davasi acagm demis hala ana baba sarkisi soyluyo yani
O kadar vukuatı olmuş kayıtlara geçen, bi şey alamaz.

Aynen oyle mutluyym fakat is bulmam gerek ona kafa yoruyorum . Ordan dengesiz bir laf ediyo sinirimi bozuyo

Aynen oyle utanir belki diye yaptim ama ben mi dedim sana anneni kov diye dedi icinden cikti lafin

Suan icin tek hedefim bosanmak ama hakli oldugumu da duymak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…