Bir bosanma hikayesi de benden

Tabi ki de elinizden geleni fazlasıyla yaptınız. Çocuk böyle kavga gürültü huzursuz bi ortamda daha fazla zarar görüyo. Eşiniz normalde değil zaten. Hayati tehlikenizde var yanında.

Ev eşyalarıniza ve varsa evinize tedbir koydurun demeye geldim. Şimdiye dek enayi yerine konmussunuz bundan sonra koydurmayin, ne hakkinuz varsa alın bırakmayın.

+1000000000
Var ya, az dişli fettan bir kadına düşseler anayı babayı öyle bir satarlar ki bu modeller.

Tedbir mi ? Oyle bisey varmi bilginiz varmi avukat esyalarimin listesini istedi ama birsey soylemedi bilginiz varsa yardm ltfen

Ben de buradaki boşanan üyelerden biliyorum. Avukat eşya listesini o yüzden istemiştir zaten tedbir koyduracak eşiniz size verememk için satamasin diye

"ben agladim anneme sakin bidaha bana bisey verme evimede gelme dedim" Bakin taaaa burdan kaybetmeye basladiniz. Ve evet burda kadinlara her zaman diyoruz: Kendinize hayat alani, saglikli ve sizin ve cocuklariniz icin güvenli ortam yaratmadiktan önce hamile kalmayin diye. Cocuklar öyle pat diye sadece tedbir almasaniz oluyor.
Bari bundan sonra dik durun. Size gram saygilari yok. Ne yapin edin bari cocugunuzu koruyun bundan sonra

Ağzınla kuş tutsan kuşu niye ağzıla tuttun der böylesi. Benim anlamadiğım hem eziyet ediyor,hem git diyor hem de boşanmıyor. Çok dengesiz yardım almadan düzelmez
Niye anlamadınız ki sizin eşinizde aynı model değil mi? Hani dava açtı falan diyorsunuz ne oldu sizin yakışıklı prens

Gercekten elinden gelenin fazlasini yapmissin, boşandiktan sonra nefes aldigini hissedeceksin :) Hic bir kadin haketmez, onu bırak bir insan bir insana bunlari yapmayi kendinde nasil hak gorur anlamiyorum. Bu erkekler cidden hic biri mi akıl ve mantık sahibi olmaz gerçekten %90 ı çöp, ve Allahin verdigi aklı kullanma yetileri yok ya da bize oyleleri denk geliyor

Çocuğu leylekler getirmedi ne demek olacağı vardı oldu.Sen çocuk için pişman olmuyor olabilirsin ama çocuk bakalım sizin gibi bir aileye gelmek ister miydi?Hala haklıyım demi boşanayım demi diyorsun.Çocukların hayatını karartmayın kendiniz ne çekmek istiyorsanız çekin isterseniz bile bile lades diyin kv kp nişan düğün bohça bunları anlatıp tekrar tekrar yaşayıp ömrünüzü geçirin.Ya da eşinizden dayak yiyin düzelir diye bekleyin.Ama çocukları şu huzursuz hayatınıza zorla dahil etmeyin.

Bu adama çok bile dayanmışsınız sakın geri dönmeyin kurtulmuşsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…