Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

severek ayrılmışsanız,ufak sorunlar yüzünde döndüğünde mutlu olursunuz ilişkide yürür....

ama aradım taradım senin gibisini bulamadım diye dönmüşse...

sonu yok derim ben...kiiii erkek beyninde bu varsa mutlaka bi zaman bi başkasına gidecektir..aldatma potansiyeli de yüksek olacaktır...ve gözü hep dışarda olacaktır...

saol omayra......
bende zaman zaman böyle düşünüyorum

canım moralini bozmak için yazmadım.yanlış anlama lütfen..aynı şeyleri yaşadım...

canım moralini bozmak için yazmadım.yanlış anlama lütfen..aynı şeyleri yaşadım...

canım asla yanlış anlamadım öyle düşünme lütfen.:1hug:
her türlü yoruma ihtiyacım var.a.s
eger öyle olmasaydı "sevgilimi affedicem siz de bana destek verin moral verin" gibi bi konu acardım..yerimseniben

teşekkür ederim Elfida..
dedim ya okadar karışığım ki.
bazen diyorum sevmese bunca şeyden sonra gelmezdi.
bazen de başkasını unutamadı da bana mı sıgınıyor diye düşünüyorum.
bu ihtimalleri daha cok arttırabilirim iyi yada kötü..
herşeyi düşünüyorum,cok ayrıntıcı ve kuşkucu bir yapım var.
hiç bilmiyorum bu yüzden sizlerin fikirleri cok önemli benim için.
çünkü ben kandırılabilirim kanabilirm ama dışardan bakan gözler herşeyi tabak gibi görürfisfisfis

diyorum ya her iki seçenekte olabilir...
ama ben birine sığınacak kişinin geçmişi karıştıracağını sanmam......
bu benim fikrim tabi... denenmişi denemem ve eğer dönüyorsam sadece sevdiğim içindir...
en iyisini sen bilirsin... zayıf, aciz bir karakter mi? sonuçta sen tanıdın...
ve seviyorsan, istiyorsan, sen de unutamadıysan düşün derim... ama hemen değilde zaman iste... yani o zamanı ver ikinize ve ne olacağını kendin gör derim ben...kaydirigubbakcemile5

diyorum ya her iki seçenekte olabilir...
ama ben birine sığınacak kişinin geçmişi karıştıracağını sanmam......
bu benim fikrim tabi... denenmişi denemem ve eğer dönüyorsam sadece sevdiğim içindir...
en iyisini sen bilirsin... zayıf, aciz bir karakter mi? sonuçta sen tanıdın...
ve seviyorsan, istiyorsan, sen de unutamadıysan düşün derim... ama hemen değilde zaman iste... yani o zamanı ver ikinize ve ne olacağını kendin gör derim ben...kaydirigubbakcemile5

evet sanırım bu işi ancak zaman çözer:çok üzgünüm:

adam benle beraberken sirf birbirimizi yiprattigimiz icin ayrilmissak baska bir neden yoksa zaten barisilir diye bakarim ben olaya hep.
ama bu zaman zarfinda beni unutup baska kizlarla beraber olmasi kafa karistirici evet.
hakkaten beni sevmis de olabilir, ki beni severken baska bi kizin elini tutabilecek karakterde birisi ise zaten geri donmesin.
ya da boşluktan geri donmustur o zaman da sansi yok.
benden ayrildiktan sonra eger beni sevmedigini dusunup baskasi ile cikmis ve mutlulugu yakalayamamissa olaylarin ic yuzunden emin olana kadar sorustururum. eger ikna olabilirsem bir sans daha veririm, tabi bu arada benim de sevgim tukenmemisse.

bende aynen böyle düşünüyorum tatlm.
kurcalıcam bakalım:roflol:

kıskanç birimisiniz?

dtetaycımısınız? önceden halledilen bir olay , gün gelipte aniden aklınıza düşüp sizi karıştırabiliyormu?

ufacık bir hareketten bir insan hakkında yargılarda bulunurmusunuz?

bu soruların cevabı çok önemli..

erkek arkadaşınız gerçekten sizin gibisini bulamamışta olablir, sizin kıymetinizi anlamışta olabilir, sizi gerçekten sevdiğini dşünmüşte olabilir..

erkek arkadaşınızın nasıl olduğuna tam bir açıklık getiremeyiz ama siz kendinize bir açıklık getirebilirsiniz..

yukardaki soruların cevabı hayırsa deneyebilirsiniz yeniden..

ama evet ise zor gibi.. çünkü kendinize sürekli 3,4,5. şahısları sorun edersiniz, onları merak edersiniz, aklınız hep bunlarda kalır. erkek arkadaşınıza d kendinize de zehir edersiniz hayatı..

kıskanç birimisiniz?

dtetaycımısınız? önceden halledilen bir olay , gün gelipte aniden aklınıza düşüp sizi karıştırabiliyormu?

ufacık bir hareketten bir insan hakkında yargılarda bulunurmusunuz?

bu soruların cevabı çok önemli..

erkek arkadaşınız gerçekten sizin gibisini bulamamışta olablir, sizin kıymetinizi anlamışta olabilir, sizi gerçekten sevdiğini dşünmüşte olabilir..

erkek arkadaşınızın nasıl olduğuna tam bir açıklık getiremeyiz ama siz kendinize bir açıklık getirebilirsiniz..

yukardaki soruların cevabı hayırsa deneyebilirsiniz yeniden..

ama evet ise zor gibi.. çünkü kendinize sürekli 3,4,5. şahısları sorun edersiniz, onları merak edersiniz, aklınız hep bunlarda kalır. erkek arkadaşınıza d kendinize de zehir edersiniz hayatı..

canım..evet cok kıskanç biriyim ve detaylara fazlasıyla takılırım her konuda..
yani içim huzursuz olucak hep biliyorum.ama ne bileyim unutur muyum bu olanları diye de düşünüyorum?fisfisfis

kızlar düşününki cok sevip sevildiğiniz,güzel ama sevgi dışında sorunlar olan bir ilişkiniz var,gün geliyor okadar yıpranıyosunuz ki ortak bir kararla ayrılıyosunuz..daha sonra onun baska ilişkileri oluyor.ama yine size dönüyor?
bu kabullenebileceğiniz bir durum mu?
yada söyle sorayım..bir insan gercekten sevdikten sonra bir baskasını sevip bir şekilde olmayıp tekrar eski sevgilisine dönüyorsa bu sevgi gercek midir?yoksa aradığını bulamamaktan baska bişey değil midir?fisfisfis

başıma 1.5 yıl önce gelmiş birşey bu.. ayrılık kararı aldık (gerçi tek başıma alıp uygulamıştım bu kararı:kedi:) aylarca ayrı kaldık. aylar sonra buluştuk ve özlemle sarıldık bütün sorunlarımızı bir çırpıda atıp yola devam ettik
-tatlicadiarzu-

başıma 1.5 yıl önce gelmiş birşey bu.. ayrılık kararı aldık (gerçi tek başıma alıp uygulamıştım bu kararı:kedi:) aylarca ayrı kaldık. aylar sonra buluştuk ve özlemle sarıldık bütün sorunlarımızı bir çırpıda atıp yola devam ettik
-tatlicadiarzu-

peki onun veya senin ayrı kaldıgınız dönemde baskası yada baskalarıyla ilişkiniz oldu mu?

adam benle beraberken sirf birbirimizi yiprattigimiz icin ayrilmissak baska bir neden yoksa zaten barisilir diye bakarim ben olaya hep.
ama bu zaman zarfinda beni unutup baska kizlarla beraber olmasi kafa karistirici evet.
hakkaten beni sevmis de olabilir, ki beni severken baska bi kizin elini tutabilecek karakterde birisi ise zaten geri donmesin.
ya da boşluktan geri donmustur o zaman da sansi yok.
benden ayrildiktan sonra eger beni sevmedigini dusunup baskasi ile cikmis ve mutlulugu yakalayamamissa olaylarin ic yuzunden emin olana kadar sorustururum. eger ikna olabilirsem bir sans daha veririm, tabi bu arada benim de sevgim tukenmemisse.

katılıyorum kesinliklegamyoncuiremsu

Kırılmışsa bazı şeyler nekadar ustalıkla tamir edilse de izi hep ordadır görünmese de,hani bir vazo düşünün kırıldığı zaman eski prüzsüz haline getiremessin ya ben ilişkiyide ona benzetiyorum.şans versende eskisi gibi olmuyor!! biten bir ilişkiye ikinci şans vermek bence çok doğru bir yaklaşım değil.çünkü zaten olası bir ilişki olsa devam edebilir birşeyleri olsa ilişkinin,ikinci bir şansa ihtiyaç duyulmaz.Her iki birey de birbirine çizikler atmıştır ilişkinin bitiminde-tıpkı yamalarla tekrar giyilen bir pantalon,iplerle güçlendirilmeye çalışılan köprü gibi,aslında yapılan şey bir ilişkiyi tekrar yaşamak değil zaten yaşanmış bir ilişkinin acıyan yanlarını yeniden yeniden zorlamak..kalbimizin kullandıkça eskidiğini düşünüyorum,o nedenle zaten yorulmuş bi aşkı daha da fazla yormak yerine anısına saygı duymak daha mantıklı -bence-

peki onun veya senin ayrı kaldıgınız dönemde baskası yada baskalarıyla ilişkiniz oldu mu?

tam anlamıyla ilişki değilde; onunda benimde (içine düştüğümüz boşluktan olsa gerek) arayışlarımız olmuştu. ama bundan ibaret...:tomato:

ben bi kere daha evet dedım ıntıkam almak için oda cok acı oldu onun ıcın.aylarca aradı durdu telefonlarını acmadım bıle yüzüne kapattım bazen mesaj ayazıp alay ettım aşaladım yerden yere vurdum ana nasıl yalvarıyordu hahahaha süperdi butun ıntıkamımı aldım ondan :KK70: sadece ıntıkam almak ıcındı..

ben hiçbirseyin geri dönüşümünü sevmem bana göre değil, benim ilişkim bittiyse gercekten bitmesi gerekmiştir peki sonra ne değişebilir ki bence hiçbirsey adamı komple bastan yaratamayacagıma göre ???
bence zaten su cümlenin anlamına herzaman katılırım '' eskiye ragbet olsaydı ,bit pazarına nur yağardı''atalarımızın bir bildiği vardır muhakkak ,hangi sözü yanlıs cıkmıs

ben bi kere daha evet dedım ıntıkam almak için oda cok acı oldu onun ıcın.aylarca aradı durdu telefonlarını acmadım bıle yüzüne kapattım bazen mesaj ayazıp alay ettım aşaladım yerden yere vurdum ana nasıl yalvarıyordu hahahaha süperdi butun ıntıkamımı aldım ondan :KK70: sadece ıntıkam almak ıcındı..

kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

ben hiçbirseyin geri dönüşümünü sevmem bana göre değil, benim ilişkim bittiyse gercekten bitmesi gerekmiştir peki sonra ne değişebilir ki bence hiçbirsey adamı komple bastan yaratamayacagıma göre ???
bence zaten su cümlenin anlamına herzaman katılırım '' eskiye ragbet olsaydı ,bit pazarına nur yağardı''atalarımızın bir bildiği vardır muhakkak ,hangi sözü yanlıs cıkmıs

senin sözlere hayranım zatennn kaydirigubbakcemile3 dün gecede ben bi söz okudum biyerde ve çok beğendim bak bende eklimmm "ben hayatımdan malları çoktan çıkardım,şimdi önümdeki kolilere bakıyorum:)"

Ben denenmişi denerim..:ecrin_bebek:
Hiç de düşünmem sonu kötü olur diye..
Özlediysem,hatalarımızın farkına vardığımızı düşünüyorsam yeniden evet derim..
Bir kaç defa da denedim de..:asigim:
Heeee sonu kötü bitti..
Varsın olsun, ben yaşadığımı kâr sayarımopuyorumnanaktan

normalde geriye dönülebilir tabi, özlemiştir, ayrılığa dayanamamışızdır, eski hatalarımızı görüp düzeltmek niyetindeyizdir, olabilir yeniden.
ama araya başka insanlar girdikten sonra geri gelip gelmemesi beni kesinlikle ilgilendirmez, kabul etmem.

X