Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

tam da bu konuyu ariyorum...
erkek arkadaşlarım herzaman beni daha sonra aramışlardır 2. şans için..
bi tek "O" aramaz diyodum. aradan 1 yıl geçti ve face den mesaj attı bana ..karnıma ağrılar girdi bayılcak gibi oldum.hiç bu kadar etkileneceğimi bilmiyordum..geçen bir yıl içinde çok özledim kimseye aşık olamadım hep onu düşündüm ama asla aramadım.şimdi... kafam çok karışık...
evet cvp yazdım o da yazdı 4-5 kez mesajlara devam ettik.. hatta dun tekrar mesaj atmış ..düşünüyorum ben ne yapıyorum diye...
son 1 senede ben çok değiştim acaba o da değişmişidir?
Özledimmi? evet çok
tekrar elini tutmak gözlerine bakmak çok istiyorum...
ama o çekilen acılar ...kendime haksızlık etmek olmuyo mu...

kafam karma karışık... insan hala bişeyler hissettiğini anlayınca bütün cümleler anlamsız kalıyo galiba:teselli:

bende aynı şeyleri yaşadım deli gibi sevdim 2. şansı verdim ama sırf intikam almak içindi şimdi ayrıyız 4 sene oldu lise biteli ama köpek gibi hala aşığım oda beni seviyo hala biliyorum eğer gerçekten seviyorsan herşeye rağmen tut ellerini tekrar yoksa benim gibi herkeste onu ararsın ve bulamdığın için sonun hüsran olur

Dönsen bile dönsen bile bulamazsın beni bende
Araya ayrılık girdi sen nerdesin ben nerdeeee??? demiş seda ablamız :)
eskisi gibi olmuyor hiçbir zamaaaaaaaaaaaaaaaan

halam hep derki ben bi kitabı 2 kez okumam

herkes bir şeyler yazmış.misal ex ten next olmaz,bir kitabı 2 kere okumam gibi vs.anlamlandıramadığım şey şu,sevgiden,aşktan vazgeçmek bu kadar kolay mı?neyse başlık sahibi arkadaşa kendi fikrimi söyleyeyim.canım bence iyi düşün.sen gerçekten seviyor musun?en önemlisi o seni gerçekten seviyor mu?gerçek sevgi varsa konuşarak halledilmeyecek bir şey yoktur diye düşünüyorum.ben de anlattığın gibi bir şey yaşadım.ama 3.kişi sevgilimin değil benim hayatıma girmişti.hem de sözlenmiştim.araya birilerinin girmesinin nedeni çok önemli.ben tamamen bir inatla,bir boşlukla,unutabilme çabasıyla,aile etkisiyle hayatıma birini aldım.ama olmadı.çünkü aklım,kalbim başkasındaymış meğersem.neyseki sevgilim beni dinledi.ve kötü herşeyi sildik.iyi düşün bence.kimsenin gazına gelme.sonuçta biz fikirlerimizi söylesek de en doğrusunu sen bilirsin çünkü bu ilişkiyi sen yaşadın...sengözlerimebaksanab

biten iliski gercekten bitmistir ki araya baskalari girmistir...geri donulmez bence...

biten bitmiştir birdaha dönsen bile hiçbirşey eskisi gibi olmaz aynı tartışmalar devam ederr gider .

ayrılıp 5-6 sene sonra barısıp evlenen insanlar gordum ben tam anlamıyla sevgi bitmemeis yada kotu bir sekilde ayrılma olmadıysa barısılabilir bunlar

ayrılma sebebi önemli burda neden ayrıldınız? bu nokta atlanmamalı bence. eğer düzeltilebilir bi durum veya anlık kızgınlıksa elbette dönülebilir ama olmuyor farklı karakterler farklı düşünceler varsa ilişkide tekrar başlanılmalı yine yürümez biter zaten ortada gerçek aşk varsa basit problemleri çözersin sevdiğin için bazı şeyleri değiştirirsiin kendinde ama olmuyorsa tekrar başlamanın bi anlamı yoktur kendinize eziyet etmekten başka birşey değildir bana göre.Birbirinizi seviyorsunuz ama farklı kişilikseniz ayrılacaksınız acısını 2 3 ayda geçirirsin belki 1 sene ama seviyorum diye ömrünü zehir etmezsin olmayınca olmuyor çünkü...!

Kesinlikle katiiyorum..Eski erkek arkadasimla en az 10 kez ayrilip baristik bi nevi aliskanlik olmustu..Her defasinda bir daha tekrarlanmayacak hatalar, bitmek bilmeyen ozurlerle...Ama sonucta ayrildim ve iyii ki de ayrilmisim diyorummm cunku bana deger veren ve onu rahatliklla unutturan biri ile nisanliyim.. Karakteriniz, kulturunuz vs. uyusmuyorsa kesinlikle geri DONMEYIN bence..

Tatlim sanki kendimi gordum burda. Ben sevgilimle cok kez ayrildim cok buyuk kavgalarimiz oldu, araya uzun ayriliklar girdi ama sevgidenmidr aliskanliktanmidir hep tekrar baristik. Ama Hicbsy eskisi kdr temiz ve bembeyaz olamadi. Ve sonucu soracak olursan ayrildik.. Iyimi ya^tik kotumu bilmiorum
ama bizde yipranmistik askta yipranmisti.. O yuzden iyi dusun derim...

Tekrar barışıp mutlu olan yok mu?Vardır elbet.Ama istisnalar kaideyi bozmaz!!!!!!!!

ben varım canım şimdide çok mutluyum..nişanlandık bile

bendeevet diyenlerdenim ikimizin arasında problem yok sadece görüşme problemi yaşıyoruz ama çok seviyoruz çok mutluyuz

Bence ayrilma nedenine bakar..gonlu olan/gercekten seven tekrar dener, olmayanin/sevmeyenin ise pasa gonlu bilir...

tabikide cnm benim çok seversen aşıksan ayrılık bile olsa bi süre sonra birbirini buluyor nasıl evet dediğini bile anlamıorsun

ozaman ayrildiginizdaki iliskiniz sevginiz disindaki problemler hala mevcutsa geri dönmeninde bir anlami yok derim ben

Aranızda yaşanan problemler varsa ve bu problemleri halledemediğiniz için ayrılma kararı almışsanız tekrar denemenin ne size ne de ona bir faydası olmaz.
Üstelik canınız tekrar acır.

ben defalarca denedim olmadı baştan olmadı baştan ve hala inatla devam ediyorum ee tekrar başladık şimdi problem yok mu tabi ki var olmaması imkansız ama aradaki sevgi bazı şeyleri kapatabiliyor.. araya başka biri girmesi zor bir durum tabi Allaha şükür öyle birileri girmedi bizde araya hiç ama girseydi ne düşünürdüm bilemiyorum.. bence benim hep yaptığımı yap sende kalbini dinle umarım pişman olmazsın ..

tam bı sacmalık !aynı hatayı tekrar tekrar yapmak.yol verın gıtsın kızlar ya sızı hakeden bırılerı mutlaka cıkcaktır :kahve:

nasıl bittiğine bağlı biraz... ama üzerinden uzun bi süre geçmişse bence de yanlış. bi ilişki bi kere yara aldı mı tekrar eski haline dönmüyr. olmuyor yani.. olanlar yok mu ? var elbet ama azınlıkta. ben tasvip etmiyorum böyle bir dönüşü

X