Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

Herkese göre değişir bu
Çevremde bir sürü örneği var
Bazıları mutluluğa kadar gidebiliyor
Fakat çok nadir..
Çoğu ilişki ayrılıp barıştıktan sonra yıpranıyor eskisi gibi olmaz

Bu konu maalesef benim uzmanlık alanım :)

Ben ve sevgilimin yapısında var her tartışmada bitirmek. Bu yüzden ayrıldım mı herkes dalga geçiyor benle, kimse ciddiye bile almıyor artık.

Ben ayrılıkların ilişkiyi kuvvetlendirdiğine inanıyorum. Hatta bir kavgamız çok ciddiydi ve ikimiz de aynı şekilde inat eder gibi arayışlara girmiştik. Lakin ben başka kimseyle yüz yüze bile görüşmeye tahammül edemedim.

Şu an da ayrıyım ve bana adım atılsa koşacak durumdayım. Onca kavgamızda da hep ilk adımı beklemişimdir. Gururdan çok hatasını anlamasını istediğimden diyeyim.

Demek istediğim ya o, ya da hiç benim için.

Konuya dönersek çok değişken bir durum bence. Bazı ayrılıklar çok kötü olabiliyor, ki ben daha önceki sevgililerimde bitti dedim mi kesinlikle silmişimdir.

Araya başkası girse de girmese de umursamam evet derim.
Denerim şansımı, bir üç beş fark etmez...
Seviyorsam hayır demem ben, ne olursa olsun, sonuna kadar giderim.
Ki bunu daha önce defalarca yaşadım, pişman mıyım? Asla.

biten bitmiştir be canım ...
bitti denildim mi geri dönüşü yoktur benim için........

gidene olan sevgiye nasıl bittiğine nasıl gittiğine nasıl döndüğüne ve ne söylediğine bağlı...??yaşanmışlıklara aşka ve sevgiye bağlı...herkese göre değişir...karar vermesi çok zor bi durum...ii düşünmek lazımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

dönülebilir herşey tecrübe bu hayatta....
....sevmek güzeldir,bir daha sevmemek daha güzeldir....:lepi:

biten bi iliski bittigi yerde kalmali bence yani tekrar ayni insanla ne paylasilabilirki ne yani benden sonra kac kisiyle ciktin aradigini bulamadin da mi dondun diyecegim . bence bitmisse bitmistir ileriye bakmak gerek..

ben bunu her ilişkimde yaşadım.ama ayrılık ortak kararlı değildi,terkedilmiştim.buna hazır olmadığım için geri dönüşüne evet dedim.sonra da ben terkettimnaniknanik

Duruma,duygulara bagli......-tatlicadiarzu-

eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı demiş atalarımız, ben ayrılıp başkalarıyla beraber olunduktan sonra tekrar başlanacak bir beraberlğin sağlıklı olacağını düşünmüyorum. ayrılık zaten kolay alınacak bir karar değil.. büyük de konuşmamak lazım belki bir defaya mahsus olabilir ama suyunu da çıkarmamakta fayda var.

bence ayrılınıp geri dönülebilir ama araya başka biri girerse artık benim için bitmiştir. aşkımdan ölsem de artık bana olan sevgisine güvenemem başka elleri tutup başka dudakları öpen bi erkeği artık istememmm ama başka biri araya girmedikçe isterse 10 yıl olsun yine de kabul ederm eğer seviorsam

asla kabul etmezdim. beyimiz gezintiye çıksın ben annesi olarak onu evde bekliyeyim oldu! seven adam beni kendi halime nasıl bırakır? ben de o sırada her naneyi yersem? o döner mi bana?

Bence ''Evet'' denilebilir.Bazen ayrılıklar ilişkiyi güçlendiriyor, ayrı kalınca insan değerini anlıyor.Ben şuan o kadar iyi anlıyorum ki..Geri döndüğünde ''Evet'' diye atlayacak durumdayım.Tabiki direk tozpembe başlanmamalı, hatalar konuşulmalı kısacası erkek biraz süründürülmeli=)) Aşk her şeye değer, seviyorsam evet kabul ederim.

okdugumda konuyu tam benlik demiştim :) meger yalnz değilmişim
bazı arkadaslarında dediği gbi değişken bi durum , yanı sevdiğini en iyi tanıyan sensin ve sevıyorsun da sanırım
arada başka sorunlar varken ayrılıyorsun ..!! bnce sırf sevdiğim için denerm
kaldı ki denedım ve hala beraberm, he 3. kişi onun deil benım hayatımda oldu ama sevıyordum da sevildğimi de biliyordm
sırf dış etknlerden dolayı bitirdm, unutmak için ,bşkasyla görştm ama kimse o olamadı onun gbi olamadı .. ve yıne beraberız
ama başlamadan ne istedgımı acıkca belirttim bundan snra sahne onun.. bnce düşün

X