Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

kızlar düşününki cok sevip sevildiğiniz,güzel ama sevgi dışında sorunlar olan bir ilişkiniz var,gün geliyor okadar yıpranıyosunuz ki ortak bir kararla ayrılıyosunuz..daha sonra onun baska ilişkileri oluyor.ama yine size dönüyor?
bu kabullenebileceğiniz bir durum mu?
yada söyle sorayım..bir insan gercekten sevdikten sonra bir baskasını sevip bir şekilde olmayıp tekrar eski sevgilisine dönüyorsa bu sevgi gercek midir?yoksa aradığını bulamamaktan baska bişey değil midir?fisfisfis

biten bitmiştie bacı tekrr istenilsede hiçbirşey aynı olmaz bence

Ben denenmişi denerim..:ecrin_bebek:
Hiç de düşünmem sonu kötü olur diye..
Özlediysem,hatalarımızın farkına vardığımızı düşünüyorsam yeniden evet derim..
Bir kaç defa da denedim de..:asigim:
Heeee sonu kötü bitti..
Varsın olsun, ben yaşadığımı kâr sayarımopuyorumnanaktan

ehehe cok tatlısın canım,duygularınla hareket ediyosun.zaten en iisi ya duygularınla ya mantıgınla hareket ediceksin..benim gibi kararsız olmak en kötüsü devamlı ikisi çatışıyor içimde:çok üzgünüm:

normalde geriye dönülebilir tabi, özlemiştir, ayrılığa dayanamamışızdır, eski hatalarımızı görüp düzeltmek niyetindeyizdir, olabilir yeniden.
ama araya başka insanlar girdikten sonra geri gelip gelmemesi beni kesinlikle ilgilendirmez, kabul etmem.

ben de şimdiye kadar hep böyle düşünüyodum..ama ya ondan başka birini sevemezsem diye korkuyorum bu yüzden tekrar deneme fikri aklımın bir köşesinde duruyor.

biten bitmiştie bacı tekrr istenilsede hiçbirşey aynı olmaz bence

aynı suda iki kere yıkanılmaz.diyosunyerimseniben

evet deyıp kul köle olduktan sonra bıtırmek süper zevkli oluyo :KK70:

valla ben hiç sorgulamam anı yaşarım baktım yine mi işime gelmedi salla gitsin:))

arkadaşım aldatmamış ya...yalan söylememiş ya.. seni gerçekten sevdiğini de anlamış olabilir haa canı sıkılmış sana sarmış da olabilir.. ama ben yaptığında yanlış hiç bişi göremedim :sm_confused:seviosan tekrar deneyip görürürsün bunu:teselli:

arkadaşım aldatmamış ya...yalan söylememiş ya.. seni gerçekten sevdiğini de anlamış olabilir haa canı sıkılmış sana sarmış da olabilir.. ama ben yaptığında yanlış hiç bişi göremedim :sm_confused:seviosan tekrar deneyip görürürsün bunu:teselli:

öyle yapacam galiba canım:kedi:

tam da bu konuyu ariyorum...
erkek arkadaşlarım herzaman beni daha sonra aramışlardır 2. şans için..
bi tek "O" aramaz diyodum. aradan 1 yıl geçti ve face den mesaj attı bana ..karnıma ağrılar girdi bayılcak gibi oldum.hiç bu kadar etkileneceğimi bilmiyordum..geçen bir yıl içinde çok özledim kimseye aşık olamadım hep onu düşündüm ama asla aramadım.şimdi... kafam çok karışık...
evet cvp yazdım o da yazdı 4-5 kez mesajlara devam ettik.. hatta dun tekrar mesaj atmış ..düşünüyorum ben ne yapıyorum diye...
son 1 senede ben çok değiştim acaba o da değişmişidir?
Özledimmi? evet çok
tekrar elini tutmak gözlerine bakmak çok istiyorum...
ama o çekilen acılar ...kendime haksızlık etmek olmuyo mu...

kafam karma karışık... insan hala bişeyler hissettiğini anlayınca bütün cümleler anlamsız kalıyo galiba:teselli:

herkese göre değişir bence. herkes farklı yorum yapar bu konuya kendi tecrübelerini de katarak...
ilk olarak sevgisizlik yüzünden ayrılmamışsınız, farklı nedenler varmış, bunu ben de yaşadım.. bu sevgi olabileceğinin bir göstergesi...
başkalarıyla çıkmış olması seni sevmediğini de göstermez.
bence bu konu bizim yorumlarımızla değil yalnızca senin anlayabileceğin bi durum çünkü onu sen görüyosun, sen tanıyosun, sen konuşuyosun şu anda. her iki yoruma da açık...

Tamamen bittiyse iki insanın da hayatına farklı kişiler girebilir
Ne bileyim ilişki biter ama sevgi bitmezse o zaman farklı..
Ve ayrılmanın gerçekten bir sebebi olmalı..
Hani bazıları vardır yaa ne istediğini bilmeyen insanlar ayrılırlar başkalarıyla çıkarkar
Sonra geri dönmek isterler,onlar bu kategoriye girmiyor tabiki benim gözümde:nazar:

büyük konuşmamak lazım kafamçokkarıştı

tam da bu konuyu ariyorum...
erkek arkadaşlarım herzaman beni daha sonra aramışlardır 2. şans için..
bi tek "O" aramaz diyodum. aradan 1 yıl geçti ve face den mesaj attı bana ..karnıma ağrılar girdi bayılcak gibi oldum.hiç bu kadar etkileneceğimi bilmiyordum..geçen bir yıl içinde çok özledim kimseye aşık olamadım hep onu düşündüm ama asla aramadım.şimdi... kafam çok karışık...
evet cvp yazdım o da yazdı 4-5 kez mesajlara devam ettik.. hatta dun tekrar mesaj atmış ..düşünüyorum ben ne yapıyorum diye...
son 1 senede ben çok değiştim acaba o da değişmişidir?
Özledimmi? evet çok
tekrar elini tutmak gözlerine bakmak çok istiyorum...
ama o çekilen acılar ...kendime haksızlık etmek olmuyo mu...

kafam karma karışık... insan hala bişeyler hissettiğini anlayınca bütün cümleler anlamsız kalıyo galiba:teselli:

herkese göre değişir bence. herkes farklı yorum yapar bu konuya kendi tecrübelerini de katarak...
ilk olarak sevgisizlik yüzünden ayrılmamışsınız, farklı nedenler varmış, bunu ben de yaşadım.. bu sevgi olabileceğinin bir göstergesi...
başkalarıyla çıkmış olması seni sevmediğini de göstermez.
bence bu konu bizim yorumlarımızla değil yalnızca senin anlayabileceğin bi durum çünkü onu sen görüyosun, sen tanıyosun, sen konuşuyosun şu anda. her iki yoruma da açık...

Tamamen bittiyse iki insanın da hayatına farklı kişiler girebilir
Ne bileyim ilişki biter ama sevgi bitmezse o zaman farklı..
Ve ayrılmanın gerçekten bir sebebi olmalı..
Hani bazıları vardır yaa ne istediğini bilmeyen insanlar ayrılırlar başkalarıyla çıkarkar
Sonra geri dönmek isterler,onlar bu kategoriye girmiyor tabiki benim gözümde:nazar:

büyük konuşmamak lazım kafamçokkarıştı

saolun canlarımmŞeniz

Sevgi bitmemişse bir Şans daha verilebilir....

bu Ayrılık her iki taraftada nasıl bir etki yapmış, birbirinizin yokluğunda nelerin farkına varıp ne kadar yol almışsınız sınamalısınız bence........

Yüreğinizin götürdüğü yere gitmeli, kendinize ve Ona bir Şans daha vermelisiniz.....

Mevlana ne demiş....'' HAMDIM, PıŞTıM, YANDIM...''

bakın bakalım bu yaşadığınız ayrılık sürecinde ne kadar pişmişsiniz..............

Hayat size verilmiş bir Armağandır.....Hayatı yaşayın.....

biten bir ilişkiyi sonra tekrardan barışıp devam ettirmek bencede doğru değil. tecrübe ederek öğrendim.. bittiyse bitmiştir tekrardan devam ettirirsen zararlı çıkarsın...

ben de bitirdğim bi ilişkime tekrar evet dedim,ama 1 sene 4 ay sürdü be tekrardanlık ve bitti...bence nasıl bittiği önemli tekrar başlama kararı almak için.Fakat benden de bi tavsiye ; İnsanlar asla değişmez!!!:kahve:

- Bitis nedeni cok onemli,duruma gore tekrar denenebilinirzemuszemus
- Her iki tarafin suanki duygulari daha da onemliopuyorumnanaktan
- Tek tarafin istemesiyle olamaz,olmamali da:eek:lmaz:
- . ..olmuyorsa da olmaz....herkesin bir alicisi vardir...
-tatlicadiarzu-

X