BOŞANIYORUM AMA İÇİM ACIYOR YARDIM EDİN İNŞALLAH

Açıkçası çözülemeyecek sorunlar gibi gelmedi..Evinizi almışsınız ne güzel toparlayabilirsiniz.

Ufak tefek sorunlar var ama boşanacak kadar değil .Çok yeni evlisiniz düzelirdi be güzelim
ilk 3 yıl biraz bocalama oluyor ama düzelirdi.

Tekrar toparlama adına eşinizle konuşamaz misiniz?
Yazdım artık ailemi de karşıma almak istemiyorum.
Sen barışmak istedin şimdi sen açtınız davayı deşdm iyi düşün dedim anan biz anlaşamıyrız zamanımızı çalıyoruz dedi

Bacım insan okuyacak bunu, kimsenin arkası yarın gibi bunu okumaya vakti yok. Denedim biraz ama o kadar kopuk ki yani annene telefonda dert yanar gibi anlatmışsın. Özet geç ana hatları, koliyi kim kaldırdı kim indirdi bizi ilgilendirmez oralar.
Kavga oradan başladı diye anlattım

Yani Türk değilsiniz sanırım. Çünkü anlaşılır gibi değil inanın başım ağrıdı yarıda kestim ablanızla eşinizin tartışmasında kaldım ama bu kadar sorun varsa boşanın gitsin çocukda yok geçmez bu ömür. Rabbim sabr versin

Yani Türk değilsiniz sanırım. Çünkü anlaşılır gibi değil inanın başım ağrıdı yarıda kestim ablanızla eşinizin tartışmasında kaldım ama bu kadar sorun varsa boşanın gitsin çocukda yok geçmez bu ömür. Rabbim sabr versin
Allahhh razı olsun inşallahhh

Çok fazla denedik çok fazla gururumu çiğnedim dedim ama yok dedi artık zor gibi

Zaten evlilik kurtulsun diye bir taraf gururunu çiğnese bu sağlıklı bir temel oluşturmaz. Onun icin profesyonel destk alıp denemenizi önerdim. Bazen baskalarin yardımıyla iki taraf için de bakış acıyı değiştirmek mümkün oluyor

Ahhh canım neler çekmişsin.ama lütfen üzülme o adam için değmez.sana değer vermemiş hiç.lütfen bunu atlatmak için psikiyatriste git.herkese bu öneriyi yazıyorum ama bu durumu atlatmak için bunu yapın.ben ilaç kullanıyorum ve artık o kadar ağlamıyorum mantıklı düşünebiliyorum.çok ağladım çok üzüldüm vücudum yandı ama geçti.bunu da atlatacağız bak daha gençsin bir işe girip çalışırsın yeni birileri çıkar karşına. Lütfen mahkemede kararlı ol.dimdik dur kimseye muhtaç değilsin.her şey unutuluyor

Resmen paranın, altinlarin peşine düşmüş. Derdi en az zararla boşanmak.

Anlaşmalı bosanmaktan vazgeçip çekişmeli dava açma şansınız yok mu ?

Zaten evlilik kurtulsun diye bir taraf gururunu çiğnese bu sağlıklı bir temel oluşturmaz. Onun icin profesyonel destk alıp denemenizi önerdim. Bazen baskalarin yardımıyla iki taraf için de bakış acıyı değiştirmek mümkün oluyor
Ama zaten altınları eve vermişsiniz Kolye dediğiniz şey satılırken para etmez Siz çekilmeli dava da ne istemiştiniz ondan
Ama zaten altınları eve vermişsiniz Kolye dediğiniz şey satılırken para etmez Siz çekilmeli dava da ne istemiştiniz ondan
İNatçı vazgeçmiyor vazgeçmez de

Ahhh canım neler çekmişsin.ama lütfen üzülme o adam için değmez.sana değer vermemiş hiç.lütfen bunu atlatmak için psikiyatriste git.herkese bu öneriyi yazıyorum ama bu durumu atlatmak için bunu yapın.ben ilaç kullanıyorum ve artık o kadar ağlamıyorum mantıklı düşünebiliyorum.çok ağladım çok üzüldüm vücudum yandı ama geçti.bunu da atlatacağız bak daha gençsin bir işe girip çalışırsın yeni birileri çıkar karşına. Lütfen mahkemede kararlı ol.dimdik dur kimseye muhtaç değilsin.her şey unutuluyor
İnşallah tek isteğim bu dünyadan mutlu göçüp gitmek bi bebeğimin olması neyi çok istediysem Başıma bela oldu üzdü beni.
Çay aldım rahatlatan bi çay yarın bi doktora gözükmek istiyorum antidepresan kullanmak istiyorum allah size de sabır versin

X