BOŞANIYORUM AMA İÇİM ACIYOR YARDIM EDİN İNŞALLAH

Bİ ay önce işden ayrıldım sonra barıştık iki hafta sonra bunlar oldu
Ben başka bi işe başlayacağım Çarşamba günü inşallah

Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Rabbim hepimizi böylelerinden korusun. Gecen bir arkadaşa evlenmek allahın emri ve sünnet dedim, o da herkes için gecerli değil bazılarına evlenmek günah dedi. Aslında dinimiz çok güzel şeyler emrediyor, ama bizim erkekler her şeyde olduğu gibi dini bile kendilerine göre uyduruyor. Ben almayada yaşıyorum, yabancılara kadınlara günah bize değil gibi bir algı oluşturuyorlar 🤦🏻‍♀️ Ben de bunun doğru olmadığını kadın ve erkeğe de aynı şeylerin olduğunu söylüyorum.

Canım benim annemle babam Allah bozmasın, nazarlardan saklasın 20 yılın üstünde evliler ikiside birbirinin ikinci eşi. Babamında anneminde ilk evliliklerinden cocukları vardı. Simdi ben ve kardesim varız. Annemle babam hikayelerini bastan yazdılar. Velhasıl yıllarca bi tekneyi layıkıyla yürüttüler. Demem o ki ikisininde asıl hikayesi bitti dedikleri yerden başlamış. Hiçbir şey için canınızı sıkmayın. En güzeli bulur sizi yeter ki siz isteyin ve cabalayın. :) Eger söylediginiz gibiyse size saygı yokken sevgi tükenir unutmayın. İnsallah cooook coook mutlu olun :)
Rabbim ailemize ben size mutlu yarınlar nasip etsin güzel dilekleriniz için sağolun inşallahhh mutlu olacağım

Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Rabbim hepimizi böylelerinden korusun. Gecen bir arkadaşa evlenmek allahın emri ve sünnet dedim, o da herkes için gecerli değil bazılarına evlenmek günah dedi. Aslında dinimiz çok güzel şeyler emrediyor, ama bizim erkekler her şeyde olduğu gibi dini bile kendilerine göre uyduruyor. Ben almayada yaşıyorum, yabancılara kadınlara günah bize değil gibi bir algı oluşturuyorlar 🤦🏻‍♀️ Ben de bunun doğru olmadığını kadın ve erkeğe de aynı şeylerin olduğunu söylüyorum.
Aminnnm inşallahhh

X