Boşanma ve intikam

Kesinlikle haklısın sağlık sorunu başka bir konu sende yasamişşin yalan söylenmiş elinden geleni yapmışsn verilen 300 lira nafaka da laf edilmiş. Benm demek istedigim herkes hakkını alsın alabilmeli de.

Hayır tabiki de. Burası sadece kadınların olduğu bir platform olduğu için öyle soyledim.
Yani ne? Bizler kadınız dedim , burası kadınlarin olduğu bir yer yorumlarda bok , kahpe gibi kelimeler geçiyor ortada bir konu var herkes düşüncesini söylüyor sadece yorum yapıyoruz .İsteyen istediği şekilde de yazar ama kelimelerin hoş olmadığını söylemek istedim. Ya da hoş kelimeler mi ? Benim yorumumda sadece bir kısma takılıyor olmaniz neden?

Sen millete bakma yok inşallah fake sindir yok ne acımasızmışsın iyi ya ne güzel hayat bana gelen geçen vursun ben azıcık tırnaklarımı çıkarınca vicdansız olayım yok öyle yapma.Kendine hak gördüğünü başkasına çok görmeyeceksin demişler.Burada ahlak dersi verenler kocaları bir bardak su istediğinde zıkkım iç diyor.Bırak ne hali varsa görsün kanser mi olmuş verem mi olmuş bırak şunu umrunda olmasın.

Aha beyim gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…